Nissan-Cup 2011 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
210Lars Messel
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM-junDNF
5080Lars Petter Pettersen
Oxer / xc-sport
MSport 30-39DNF
7026Lars Sæbø
BOC
MSport 50+DNF
2302Marte Berg Edseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNF
6032Olav Are Lunde
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNF
13Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM-senDNF
5044Petter Stiland
IF Frøy - sykkelgruppe
NORMSport 30-39DNF
5081Ronny Bakke
Ullevål Sykkelklubb
MSport 30-39DNF
301Sara Thune
Sarpsborg SK
K-junDNF
1519Sebastian Kjær
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM15-16DNF
5055Simen Gylterud Owe
Foreningen Frikransen - sykkelgruppe
MSport 30-39DNF
4Sindre Engh
Oslostudentenes IK - Sykkel
M-senDNF
5062Thomas Fremstad
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 30-39DNF
5017Tommy Frøyna
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
1529Torbjørn Øilo Jacobsen
Bærum OCK
NORM15-16DNF
1354Torjus Røn Sonerud
Lørenskog ck
M13-14DNF
1525Truls Ramstad
Smaalenene SK
M15-16DNF
1382Trygve Lunde
SpKl Ceres Sykkel
NORM13-14DNF
1026Adrian Sterri
Lørenskog ck
M10DNS
1359Allan Dahl Johansson
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM13-14DNS
5026Anders Danielsen
Jømna / Heradsbygd Sykkelgruppe
NORMSport 30-39DNS
4010Anders Hauglid
Lørenskog ck
MSport 17-29DNS
1231Anders Johannessen
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Nakamura
NORM12DNS
6059Anders Karlsen
Nesodden sk
MSport 40-49DNS
215Anders Lie Håkenrud
Asker CK
NORM-junDNS
1559Anders Lindholm Liland
Lørenskog ck
M15-16DNS
1549Anders Myhre
Smaalenene SK
M15-16DNS
1144André Windelstad
Asker CK
NORM11DNS
208Andreas Haverstad
Asker CK
M-junDNS
5057Andreas Hvatum
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 30-39DNS
2005Anine Leenderts
CK Nittedal
K10DNS
901Anita Blåsås Hansen
Østmarka IL Sykkel
NORKSport 40-49DNS
6056Arne Erik Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1355Aslak Haarr Jølstad
Bærum OCK
M13-14DNS
2312Aurora Kildahl
Asker CK
K13-14DNS
303Aurora Solbakk Andersen
Asker CK
K-junDNS
1156Axel Nybo Skaar
Kolbotn IL Sykkel
M11DNS
5006Bengt Solheimdal Johansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Veritas BIL
NORMSport 30-39DNS
6060Bernt Solli
Sømna Sykkelklubb
MSport 40-49DNS
6037Bjørn Furu
Romeriksåsen sykkelklubb
NORMSport 40-49DNS
7006Bjørn Olav Evensen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 50+DNS
212Brede Edvardsen
Halden CK
M-junDNS
6008Christer Karlsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
SWEMSport 40-49DNS
5016Christian Mørkve
Sagene Sykkel / NLA BIL
NORMSport 30-39DNS
5030Christopher Frenning
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
6098Dag Helland-hansen
Jardar IL - Sykkelgruppe / Multitude
MSport 40-49DNS
20Dag Torp-hansen
Ullevål Sykkelklubb / Team Merida GrassRoot
NORM-senDNS
1361Daniel Eklöf
Nesodden sk
NORM13-14DNS
6034Egil Antonsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
6042Egil Olsen
Kolbotn IL Sykkel
NORMSport 40-49DNS
2212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK12DNS
1535Eirik Bruland
Bærum OCK
NORM15-16DNS
1110Eivind Lundberg Larsen
Soon Cykleklubb
M11DNS
2301Ellinor Bryntesen Høgberg
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNS
1543Emil Damgaard
Halden CK
M15-16DNS
1027Emil Vold Wisløff
Follo SK
M10DNS
2011Emilie G. Bille
Romeriksåsen sykkelklubb
K10DNS
2310Emilie Solberg
Halden CK
K13-14DNS
201Endre Olav Evensen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M-junDNS
5010Erik Dammen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
1006Erik Olsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M10DNS
6026Erling Lund
Smaalenene SK
NORMSport 40-49DNS
5033Espen Rekkedal
Oslostudentenes IK - Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1146Even Lunsæter Larsen
IF Frøy - sykkelgruppe
M11DNS
1253Fabian Glenne
Nesodden
NORM12DNS
7007Finn Olav Levy
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 50+DNS
1360Fredik Rustadbakken
Halden CK
M13-14DNS
5024Fredrik Trygg
IF Frøy - sykkelgruppe
NORMSport 30-39DNS
1390Fridtjof Mørk
IF Frøy - sykkelgruppe
M13-14DNS
6057Frode Lillerovde
Ullensaker CK Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1551Gaute Solheim
IF Frøy - sykkelgruppe
M15-16DNS
6030Geir Bjarne Hov
Asker CK
MSport 40-49DNS
1Geir Ottar Kvernstuen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team Halaas
NORM-senDNS
106Gjertrud Bø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORK-senDNS
4015Hans Fredrik Vestneshagen
Oslostudentenes IK - Sykkel
MSport 17-29DNS
1362Hans Kristian Blichfeldt Moe
Svelvik SK
M13-14DNS
2208Hedvig Fjøsne Bredesen
CK Nittedal
K12DNS
1528Henrik Lunder Aalrust
Asker CK / Team Talent
NORM15-16DNS
1562Henrik Sæter
Drammen CK
NORM15-16DNS
1386Herman Heen
Follo SK
NORM13-14DNS
2303Ida Harto Seim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNS
103Ida Malene Thomsen
Smaalenene SK
K-senDNS
107Ingrid Bøe Jacobsen
Halden CK
NORK-senDNS
1316Iver Hesby Hurum
SpKl Ceres Sykkel
NORM13-14DNS
1365Jacob Rosenvinge Høyem
Lillehammer CK
NORM13-14DNS
5045Jan-vidar Bakke
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
904Jennifer Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORKSport 40-49DNS
1233Joackim Lidström
Bærum OCK
NORM12DNS
6033Johan Løberg Tofte
Lørenskog ck
NORMSport 40-49DNS
1337Jonas Nordhøy Kristensen
Asker CK
M13-14DNS
1028Jonas Skjellum
Follo SK
M10DNS
1550Jørgen Dahler Pettersen
Smaalenene SK
M15-16DNS
4006Jørgen Liebig-larsen
Smaalenene SK
MSport 17-29DNS
1137Jørgen Røskeland Finset
Asker CK
M11DNS
1305Jørgen Strømstad Sunde
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-14DNS
104Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
K-senDNS
37Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM-senDNS
1380Kjell Inge Eidsaunet
SpKl Ceres Sykkel
M13-14DNS
6050Kjetil Westgaard
Smaalenene SK
NORMSport 40-49DNS
36Knut Harald Smette
Stovnerkameratene
NORM-senDNS
Meld feil