Nissan-Cup 2011 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
4011548Thomas Løvlund
IF Frøy - sykkelgruppe
M15-1601:06:42,8+00:58:20,8
4026024Jørgen Malmstrøm
Lørenskog ck
MSport 40-4901:07:12,6+00:58:50,6
403209Øyvind Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
M-jun01:07:44,0+00:59:22,0
40419Espen Høglund
Kjekkas IF - Sykkel
NORM-sen01:07:46,9+00:59:24,9
405205Markus Salte
Bærum OCK
NORM-jun01:08:53,8+01:00:31,8
406211Robert Roland Granseth
Lillehammer CK
M-jun01:08:54,4+01:00:32,4
40712Ola Holmestad
Ullevål Sykkelklubb
NORM-sen01:09:52,4+01:01:30,4
40850Kristoffer Røed
SK Rye
M-sen01:12:11,7+01:03:49,7
4091573André Augestad Lidre
IF Frøy - sykkelgruppe
M15-1601:14:34,5+01:06:12,5
410219Magnus Skøyen
CK Nittedal
M-jun01:15:05,5+01:06:43,5
411214Sigurd Kittelsen
Drammen CK
M-jun01:17:28,5+01:09:06,5
8031Alexander Sundby
-Ingen klubb-
M6-800:09:38,1
9012Andre Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
M900:05:10,4
9005Andreas Rindli
Follo SK
M900:05:15,5
9001Andreas Sandgrind
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M900:05:37,2
8513Andrine Høvik
Halden CK
K6-800:06:15,6
8024Axel Filseth
Bærum OCK
NORM6-800:06:42,9
9006Christopher Marius Møien Van Der Lende
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM900:06:23,0
8027Dennis Skofteby
Follo SK
M6-800:07:31,0
9018Eirik Schau Giskås
Soon Ck
NORM900:05:17,7
8003Eivind Fougner
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM6-800:05:53,7
8511Elise Ek. Haug
Follo SK
NORK6-800:08:16,4
9509Embla Aalerud
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK900:06:51,2
9008Erik Boye Halvorsen
Bjørndal IF Sykkel
NORM900:06:35,2
9010Erlend Tegneby Vegstø
Soon Ck
NORM900:04:29,3
8048Fredrik Borbe
Ingen klubb / Sørkedalen I.F
NORM6-800:07:07,3
8006Fredrik Bødtker Fjærli
Asker CK
NORM6-800:05:47,8
8051Fredrik Gråberg
Bærums Verk IF Sykkel
M6-800:08:19,3
9504Hannah Lervik
Asker CK
NORK900:06:24,1
9508Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK900:08:40,1
9022Herman Liverud Knudsen
Konnerud
M900:04:35,2
9501Ida Sofie Huseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK900:05:47,0
8522Ina Goulignac
United Bakeries
K6-800:08:15,8
8516Ine Lippert Røstad
IF Frøy - sykkelgruppe
K6-800:07:46,5
8054Johan Blokhus
Rye
M6-800:05:44,4
8049Jonas Kildebo
Halden CK
NORM6-800:05:04,1
9503Julie Dahl Norland
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K900:07:55,0
8002Kristian Thommesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM6-800:09:32,8
8015Kristoffer Hval
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M6-800:06:59,2
8506Line Kristiansen
CK Nittedal
NORK6-800:07:04,9
8035Linus Lindgaard
Bærum OCK
M6-800:08:24,4
8509Madeleine Isabelle Götz
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK6-800:08:32,5
9019Magnus Guriby
IF Frøy - sykkelgruppe
M900:07:06,9
8053Magnus Rahul Sæter Barua
IF Frøy - sykkelgruppe
M6-800:11:24,9
8001Magnus Tandberg Øhrn
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM6-800:06:35,4
8508Mari Hertzenberg
Bærum OCK
K6-800:05:58,2
9015Markus Haugen
Follo SK
NORM900:05:48,7
8028Markus Rindli
Follo SK
NORM6-800:07:27,0
8010Martin Hatlen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM6-800:06:19,6
8519Martine Mørstad
IF Frøy
K6-800:08:36,1
8020Mathias Høiby
Bærum OCK / TEAM PAPPA
M6-800:05:14,4
9513Milja Lindgaard
Bærum OCK
K900:05:32,1
9016Nikolai Borbe
Ingen klubb / Sørkedalen I.F
NORM900:01:19,6
9004Oscar Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M900:04:36,9
9506Rebecca Caroline Skofteby
Follo SK
K900:06:28,9
8052Sander Porsholt
Soon CK
NORM6-800:05:52,5
9009Sebastian Christensen
Follo SK
NORM900:05:18,4
8050Sigurd Stubberud
Soon Ck
M6-800:06:36,6
8007Sigurdn Wattne Andsem
Bærum OCK
M6-800:05:45,6
8036Sindre Guriby
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM6-800:07:15,3
8004Skage Norstein
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM6-800:07:00,4
9013Ståle Nilsen
CK Nittedal
NORM900:05:40,2
8026Sverre Krogh
Soon Ck
NORM6-800:07:44,3
9024Tarjei Nesheim
Bærum OCK
M900:05:27,6
8521Thea Fagerhaug
Romeriksåsen SK
K6-800:06:52,8
8501Tirill Marie Møller Gundersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK6-800:06:52,8
8005Ulrik Tvedt
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM6-800:05:40,3
8018Viktor Engh
Bærum OCK
NORM6-800:05:41,6
1334Aleksander Andersen Skjelbred
Asker CK
NORM13-14DNF
1346Alexander Lund Garmann
Bærum OCK
M13-14DNF
1031Alexander Sundquist
CK Nittedal
M10DNF
6049Anders Kielland
Oslostudentenes IK - Sykkel
NORMSport 40-49DNF
906Anette Sundby
Romeriksåsen sykkelklubb
NORKSport 40-49DNF
6078Aslak Bergelund
Ullevål Sykkelklubb
MSport 40-49DNF
1213Aslak Djuve
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM12DNF
45Aslak Mørstad
IF Frøy
M-senDNF
1516Christian Karlsen
Sarpsborg SK
M15-16DNF
6041David Hunter
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
GBRMSport 40-49DNF
2Eirik Skeid
-Ingen klubb-
MSport 17-29DNF
1507Elias Wiklund
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M15-16DNF
4030Erik Sæbu Vatn
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 17-29DNF
1558Erlend Helgesen
Asker CK
M15-16DNF
1546Eskil Evensen-lie
Kloppa Off Road Klubb
NORM15-16DNF
6007Frank Thommesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNF
1335Fredrik Solbakk Andersen
Asker CK
M13-14DNF
6044Halgeir Bergestuen
Ringerike Sykkelklubb / Team United Bakeries 2
MSport 40-49DNF
1303Henning Åsheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-14DNF
2513Henriette Elverum Handal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK15-16DNF
1570Henrik Emilsen
Ottestad IL Sykkel
M15-16DNF
4003Henrik Mühlbradt
Bærum OCK
NORMSport 17-29DNF
1571Henrik Sæther
Drammen SK
M15-16DNF
6019Jan Ekern
SpKl Ceres Sykkel
NORMSport 40-49DNF
7025John Trygve Rønning
Ringerike
MSport 50+DNF
15Jon Flydal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM-senDNF
52Jonas Guddal
HS6100
M-senDNF
1503Jørgen Amundsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM15-16DNF
5058Jørgen Norås
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNF
202Kasper Grøtvedt Nilsen
Sarpsborg SK
M-junDNF
1536Kristian Aa. Haga
Bærum OCK
M15-16DNF
1506Lars Ek Folkestad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / merida grasroo
M15-16DNF
Meld feil