Nissan-Cup 2011 - Ritt 3: Gullhaug v/BOC

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
1011120Fabian Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:17:59,1+00:09:37,1
1011143Martin Busengdal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:17:59,1+00:09:37,1
1031236Håkon Jørgen Grude
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1200:18:09,6+00:09:47,6
1041210William Støkken
Bærum OCK
NORM1200:18:10,2+00:09:48,2
1051145Tobias Pettersen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM1100:18:31,5+00:10:09,5
1061123Anders Christian Bjørtomt
Bærum OCK
M1100:18:37,2+00:10:15,2
1071106Sebastian Dietrich
Bjørndal IF Sykkel
NORM1100:18:40,7+00:10:18,7
1081126Iver Barlinn Korvald
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:19:10,1+00:10:48,1
1091232Kristian Kristiansen Kåsamoen
Bærum OCK
NORM1200:19:11,4+00:10:49,4
1101140Fredrik C. Arentz
Bærum OCK
NORM1100:19:14,7+00:10:52,7
1111151Øskah Veseloski
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:19:21,4+00:10:59,4
1121234Sander Høiby
Bærum OCK
M1200:19:30,1+00:11:08,1
1131246Fridtjov Stokkeland
M1200:19:34,9+00:11:12,9
1141121Mathias Sommerseth
Bærum OCK
NORM1100:19:56,8+00:11:34,8
1151119Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1100:20:03,1+00:11:41,1
1161130Martin Vang Dahl
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM1100:20:15,0+00:11:53,0
1171141Thomas Haugen De Lange
Bærum OCK
M1100:20:18,0+00:11:56,0
1181133Rolf Skøien
Soon Cykleklubb
M1100:20:28,9+00:12:06,9
1191238Andrè Grøn Knudsen
Bærum OCK
M1200:20:45,2+00:12:23,2
1201139Vemund Øversjøen
Bærum OCK
NORM1100:21:06,0+00:12:44,0
1211329Petter Bergmann
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM13-1400:21:09,1+00:12:47,1
1221159Jørgen Henriksen
SK Rye
M1100:21:11,2+00:12:49,2
1231129Henrik Wetlesen Borge
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:21:16,9+00:12:54,9
1241241Adrian Nikolaysen
Romeriksåsen sykkelklubb
M1200:21:22,6+00:13:00,6
1251317Martin Emil Siggerud
Soon Cykleklubb
NORM13-1400:21:23,7+00:13:01,7
1261155Mats Mork
Bærum OCK
NORM1100:21:24,4+00:13:02,4
1271105Jonathan David-andersen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:21:26,1+00:13:04,1
1281149Henrik Aalby-myhr
Bærum OCK
M1100:21:40,5+00:13:18,5
1291325Eirik Pettersen
CK Nittedal
NORM13-1400:21:42,2+00:13:20,2
1301147Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M1100:21:44,5+00:13:22,5
1311122Åsmund Eggen Kristensen
Bærum OCK
M1100:21:45,7+00:13:23,7
1321332Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - sykkelgruppe
NORM13-1400:21:56,6+00:13:34,6
1331370Simen Thune Rolfsen
Bærum OCK
NORM13-1400:21:57,2+00:13:35,2
1341148Ole Didrik Krogh
Soon Ck
M1100:22:12,2+00:13:50,2
1351258Sten Magne Leksund
Lørenskog CK
M1200:22:19,2+00:13:57,2
1361132Jens Henrik Skjeltorp
Soon Cykleklubb
NORM1100:22:31,8+00:14:09,8
1371321Alexander Høvik
Halden CK
M13-1400:22:34,7+00:14:12,7
1381235Martin Rye Helland
Lørenskog ck
M1200:22:40,9+00:14:18,9
1391118Morten Sund
Asker CK
M1100:22:55,2+00:14:33,2
1401311Erik Bøe Willersrud
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-1400:23:17,9+00:14:55,9
1411378Magnus Bøe
Bærum OCK
M13-1400:23:20,8+00:14:58,8
1422509Frida Helena Rønning
Lillehammer CK
NORK15-1600:23:41,3+00:15:19,3
1431103Sindre Fjellhaug
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:24:03,1+00:15:41,1
1441114Marius Smaaskjær
Soon Cykleklubb
M1100:24:06,1+00:15:44,1
1451320Ludvik Holstad
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORM13-1400:24:06,2+00:15:44,2
1461336Torbjørn Røed
Asker CK
NORM13-1400:24:11,5+00:15:49,5
1471301Erling Moseby
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:24:14,9+00:15:52,9
1481394Erlend Askjer
Horten og Omegn Cykleklubb
M13-1400:24:16,6+00:15:54,6
1491348Jørgen Johan Bjørtomt
Bærum OCK
M13-1400:24:26,0+00:16:04,0
1501338Håkon Lunder Aalrust
Asker CK
NORM13-1400:24:55,3+00:16:33,3
1511330Erlend Rinden
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM13-1400:25:19,3+00:16:57,3
1521306Aksel Fischer Aasheim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:25:26,9+00:17:04,9
1531342Theodor Eriksson
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM13-1400:25:53,0+00:17:31,0
1542508Anna Gabrielsen
Asker CK / Team Merida Grassroot
NORK15-1600:25:57,1+00:17:35,1
1552501Selma Ahlsand
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORK15-1600:26:01,2+00:17:39,2
1561304Andreas Baardseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:26:06,8+00:17:44,8
1572505Marit Sveen
Romeriksåsen sykkelklubb
NORK15-1600:26:07,4+00:17:45,4
1582503Marte Kjærnet
Romeriksåsen sykkelklubb
K15-1600:26:10,9+00:17:48,9
1591314Ola Berg Edseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-1400:26:18,4+00:17:56,4
1602315Ingvild Gåskjenn
Horten og Omegn Cykleklubb
NORK13-1400:26:19,6+00:17:57,6
1611384Bjørnar Jakobsen
Follo SK
M13-1400:26:30,7+00:18:08,7
1621373Thomas H. Bjurhult
Bærum OCK
NORM13-1400:26:31,3+00:18:09,3
1631356Simen Berger
Dalen IL Sykkel
NORM13-1400:26:46,1+00:18:24,1
1641392Eirik Semb
Follo SK
NORM13-1400:26:48,9+00:18:26,9
1651350Lars Morstad
Bærum OCK
M13-1400:26:49,5+00:18:27,5
1662502Julie Breili
Ringerike Sykkelklubb
K15-1600:27:04,5+00:18:42,5
1671322Sander Smaaskjær
Soon Cykleklubb
NORM13-1400:27:07,8+00:18:45,8
1681345Alexander Smette
Bærum OCK
M13-1400:27:08,4+00:18:46,4
1691333Olav Katle Fleten
Asker CK
NORM13-1400:27:09,5+00:18:47,5
1701352Didrik Singsaas Magnussen
Bærum OCK
M13-1400:27:11,9+00:18:49,9
1711323Fridtjof Schmidt
Bærum OCK
M13-1400:27:14,3+00:18:52,3
1722305Ingeborg Nordli
Bærum OCK
NORK13-1400:27:17,8+00:18:55,8
1732308Ingrid Bagger
Halden CK
K13-1400:27:33,2+00:19:11,2
1741351Bendik Ørn Gjerdrum
Bærum OCK
M13-1400:27:46,1+00:19:24,1
1751376Magnus Brath Skurdal
Bærum OCK
M13-1400:27:57,5+00:19:35,5
1761383Anders Aksnes Smith
Bærum OCK
NORM13-1400:27:58,6+00:19:36,6
1771307Jakob Stensåsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:28:12,0+00:19:50,0
1781363Joakim Nyrønning
Svelvik SK
M13-1400:28:15,4+00:19:53,4
1792507Marte Elise Hov
Asker CK
K15-1600:28:16,1+00:19:54,1
1802306Martine Ek Strøm
Bærum OCK
K13-1400:28:37,7+00:20:15,7
1811371Henrik Roland Granseth
Lillehammer CK
M13-1400:28:37,9+00:20:15,9
1821375Leik Torsteinsen
Bærum OCK
M13-1400:28:39,1+00:20:17,1
1832506Martine Sund
Asker CK
K15-1600:28:40,9+00:20:18,9
1841327Georg Henden Kaasen
Bærum OCK
M13-1400:28:42,7+00:20:20,7
1851349Martin Tobias Kleven
Follo SK
NORM13-1400:28:48,5+00:20:26,5
1862514Karoline Finsrud
Lillehammer CK
K15-1600:29:13,7+00:20:51,7
1871387Hans Kristian Andersen
Drøbak-Frogn IL Sykkel
M13-1400:29:15,4+00:20:53,4
1881374Herman Sletsjøe Singsaas
Bærum OCK
M13-1400:29:17,8+00:20:55,8
1891113Ram Eirik Glomseth
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M1100:29:21,4+00:20:59,4
1901343Tobias Strøm
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM13-1400:29:32,6+00:21:10,6
1901353Tobias Rugtveit Hellesvik
Bjørndal IF Sykkel
M13-1400:29:32,6+00:21:10,6
1921372Audun Roland Granseth
Lillehammer CK
NORM13-1400:29:45,4+00:21:23,4
1931318Martin Morgenlien Skamo
Dalen IL Sykkel
M13-1400:29:58,1+00:21:36,1
1942314Eivor Ertzaas Granøien
Bærum OCK
K13-1400:30:16,2+00:21:54,2
1951326Robin Jangefelt
CK Nittedal
M13-1400:30:17,5+00:21:55,5
1961561Maria Osa Furmyr
SpKl Ceres Sykkel
K15-1600:30:29,9+00:22:07,9
1971310Jens Bergmann
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM13-1400:30:33,3+00:22:11,3
1981366Magnus Knoph
Asker CK
M13-1400:30:36,8+00:22:14,8
1991367Sander Reinsvollsveen
Asker CK
M13-1400:30:40,8+00:22:18,8
2001340Olav Ødegaard Grydeland
Asker CK
NORM13-1400:30:59,7+00:22:37,7
Meld feil