NM terrengsykkel 2018 - Semifinaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K 13-14, 1/2 finale 1
12301
(1)
Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK 13-1400:01:34
22406
(5)
Johanne Brovold Midtsundstad
CK Elverum
NORK 13-1400:01:37+00:00:03
32302
(8)
Hedda Steine Gulholm
Follo SK
NORK 13-1400:01:41+00:00:07
42403
(4)
Vilde Brønstad
CK Toten-Tråkk
NORK 13-1400:01:41+00:00:07
52405
(9)
Astrid Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORK 13-1400:01:47+00:00:13
K 13-14, 1/2 finale 2
12404
(3)
Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK 13-1400:01:34
22401
(2)
Elise McKinlay
Nes SK
NORK 13-1400:01:35+00:00:01
32402
(6)
Maren Skreen Vognild
Oppdal SK
NORK 13-1400:01:40+00:00:06
42304
(7)
Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:01:40+00:00:06
K 15-16, 1/2 finale 1
12604
(4)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:01:24
22601
(1)
Rikke Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:01:25+00:00:01
32504
(5)
Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK 15-1600:01:27+00:00:03
42505
(9)
Emma Risnes
CK Elverum
NORK 15-1600:01:36+00:00:12
2503
(8)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 15-16DNS
K 15-16, 1/2 finale 2
12501
(2)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:01:23
22605
(3)
Hedda Brenningen Bjørklund
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:01:23
32603
(6)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:01:24+00:00:01
42502
(7)
Emilie Taug
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:01:34+00:00:11
M 13-14, 1/2 finale 1
11409
(4)
Håkon Torseth
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:01:17
21403
(1)
Martin Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:01:18+00:00:01
31302
(5)
Nichlas Øveraasen
Soon CK
NORM 13-1400:01:19+00:00:02
41304
(8)
Casper Rode
Nanset IF
NORM 13-1400:01:22+00:00:05
M 13-14, 1/2 finale 2
11405
(18)
Oliver Aukland
Tønsberg CK
NORM 13-1400:01:17
21402
(6)
Aleksander Bjørkvold
Soon CK
NORM 13-1400:01:18+00:00:01
31307
(22)
Marius Aune
Lørenskog CK
NORM 13-1400:01:19+00:00:02
41407
(7)
Casper Rønning
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 13-1400:01:20+00:00:03
M 15-16, 1/2 finale 1
11601
(1)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 15-1600:01:10
21509
(4)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:01:10
31606
(12)
Henrik Wist
TVK
NORM 15-1600:01:14+00:00:04
41528
(16)
Sander Porsholt
Soon CK
NORM 15-1600:01:14+00:00:04
M 15-16, 1/2 finale 2
11501
(3)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 15-1600:01:11
21504
(15)
William Handley
Asker CK
NORM 15-1600:01:12+00:00:01
31506
(6)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 15-1600:01:13+00:00:02
41519
(18)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:01:14+00:00:03
K senior, 1/2 finale 1
1203
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing
NORK senior00:01:19
2212
(5)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel / Team Sørensen Racing
NORK senior00:01:20+00:00:01
3205
(4)
Marit Sveen
SK Rye sykkel / Team Sørensen Racing
NORK senior00:01:20+00:00:01
4211
(9)
Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NORK senior00:01:25+00:00:06
K senior, 1/2 finale 2
1210
(2)
Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK senior00:01:19
2233
(3)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK senior00:01:20+00:00:01
3235
(6)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK senior00:01:22+00:00:03
234
(7)
Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK seniorDNF
M senior, 1/2 finale 1
13
(1)
Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM senior00:01:07
211
(8)
Anders Halland Johannessen
Soon CK / Team Sørensen Racing
NORM senior00:01:08+00:00:01
3104
(12)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM senior00:01:10+00:00:03
4114
(29)
Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM senior00:01:11+00:00:04
M senior, 1/2 finale 2
12
(6)
Erik Hægstad
Lillehammer Cykleklubb
NORM senior00:01:07
2101
(2)
Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM senior00:01:07
38
(3)
Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / SWIX Hard Rocx
NORM senior00:01:07
49
(18)
Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM senior00:01:09+00:00:02
Meld feil