Nissan-Cup 2011 - Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
5091Petter Nygaard
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 30-39DNF
6038Pål Saga
IF Frøy - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNF
5081Ronny Bakke
Ullevål Sykkelklubb
MSport 30-39DNF
7001Sigurd Asbjørn Røeggen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 50+DNF
22Sindre Ødemark
Romeriksåsen sykkelklubb
NORM-senDNF
802Siri Solås Greaker
Romeriksåsen sykkelklubb
KSport 17-29DNF
25Tobias Sæther
Sandefjord SK - sykkelgruppe / Team United Bakeri
M-senDNF
6022Tom Egil Kristiansen
Geilo IL Sykkel
NORMSport 40-49DNF
6036Tor Ove Gabrielsen
Asker CK
NORMSport 40-49DNF
1501Torjus Bern Hansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM15-16DNF
6010Torleif Ahlsand
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team United Ba
MSport 40-49DNF
5034Wilmer Carrero
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
VENMSport 30-39DNF
215Anders Lie Håkenrud
Asker CK
NORM-junDNS
1559Anders Lindholm Liland
Lørenskog ck
M15-16DNS
6043Andre Borka
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
1527Andreas Haug Aalby
Asker CK
NORM15-16DNS
208Andreas Haverstad
Asker CK
M-junDNS
1312Arne Olsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-14DNS
5006Bengt Solheimdal Johansen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Veritas BIL
NORMSport 30-39DNS
44Bjørn Ivar Ekberg
Stovnerkameratene / Team Oslo Sportslager
NORM-senDNS
212Brede Edvardsen
Halden CK
M-junDNS
6008Christer Karlsson
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
SWEMSport 40-49DNS
5032Christian Bækkevold
Oslo Politis IL Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1516Christian Karlsen
Sarpsborg SK
M15-16DNS
5016Christian Mørkve
Sagene Sykkel / NLA BIL
NORMSport 30-39DNS
11Colin Eick
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM-senDNS
20Dag Torp-hansen
Ullevål Sykkelklubb / Team Merida GrassRoot
NORM-senDNS
1361Daniel Eklöf
Nesodden sk
NORM13-14DNS
2212Eira Torsteinsen
Bærum OCK
NORK12DNS
1521Eirik B. Langerud
Drammen CK
NORM15-16DNS
1535Eirik Bruland
Bærum OCK
NORM15-16DNS
2Eirik Skeid
-Ingen klubb-
MSport 17-29DNS
1110Eivind Lundberg Larsen
Soon Cykleklubb
M11DNS
2301Ellinor Bryntesen Høgberg
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNS
1543Emil Damgaard
Halden CK
M15-16DNS
201Endre Olav Evensen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M-junDNS
5010Erik Dammen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
1006Erik Olsen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M10DNS
5033Espen Rekkedal
Oslostudentenes IK - Sykkel
NORMSport 30-39DNS
1360Fredik Rustadbakken
Halden CK
M13-14DNS
1Geir Ottar Kvernstuen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team Halaas
NORM-senDNS
106Gjertrud Bø
Drøbak-Frogn IL Sykkel
NORK-senDNS
4015Hans Fredrik Vestneshagen
Oslostudentenes IK - Sykkel
MSport 17-29DNS
2304Helene Hamre Liberg
Drøbak-Frogn IL Sykkel
K13-14DNS
1528Henrik Lunder Aalrust
Asker CK / Team Talent
NORM15-16DNS
1149Henrik Aalby-myhr
Bærum OCK
M11DNS
2303Ida Harto Seim
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
K13-14DNS
103Ida Malene Thomsen
Smaalenene SK
K-senDNS
107Ingrid Bøe Jacobsen
Halden CK
NORK-senDNS
1331Jacob Brenna Christophersen
Bærum OCK
NORM13-14DNS
5045Jan-vidar Bakke
IF Frøy - sykkelgruppe
MSport 30-39DNS
904Jennifer Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORKSport 40-49DNS
1518Jens Kr Olsen
Moss Cykle Klubb
M15-16DNS
1233Joackim Lidström
Bærum OCK
NORM12DNS
15Jon Flydal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM-senDNS
1337Jonas Nordhøy Kristensen
Asker CK
M13-14DNS
4006Jørgen Liebig-larsen
Smaalenene SK
MSport 17-29DNS
6024Jørgen Malmstrøm
Lørenskog ck
MSport 40-49DNS
1137Jørgen Røskeland Finset
Asker CK
M11DNS
6039Jørund Houg
Bærum OCK
NORMSport 40-49DNS
104Karianne Aandahl Haga
Bærum OCK
K-senDNS
6012Knut Glad
Sagene Sykkel
NORMSport 40-49DNS
1357Knut Høie Guettler
Asker CK
M13-14DNS
1522Kristoffer Henden Kaasen
Bærum OCK
M15-16DNS
1556Kristoffer Hestetræet
Lillehammer CK
M15-16DNS
6025Lars Birger Nielsen
Follo SK
NORMSport 40-49DNS
1315Lars Blekastad Glad
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M13-14DNS
6051Lars Dalgaard
Romeriksåsen sykkelklubb
MSport 40-49DNS
210Lars Messel
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM-junDNS
1350Lars Morstad
Bærum OCK
M13-14DNS
5027Lars Mouland
Bærum OCK
NORMSport 30-39DNS
6085Lars-erik Oppi
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORMSport 40-49DNS
1147Lyder Aksnes Hilton
Asker CK
M11DNS
1376Magnus Brath Skurdal
Bærum OCK
M13-14DNS
4011Maguns Skøyen
CK Nittedal
MSport 17-29DNS
4007Marcus Dahlmann
Halden CK
MSport 17-29DNS
2010Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK10DNS
2003Mari Nestli
SpKl Ceres Sykkel
K10DNS
2111Marit Kragh Kjos
-Ingen klubb- / Haslum IL
K11DNS
1547Marius Grettland
Halden CK
NORM15-16DNS
1114Marius Smaaskjær
Soon Cykleklubb
M11DNS
1515Markus Eid Mellegaard
Sarpsborg SK
NORM15-16DNS
102Marte Helene Halvorsen
IF Frøy - sykkelgruppe
NORK-senDNS
2510Marthe Rødsgaard
Halden CK
K15-16DNS
1143Martin Busengdal
IF Frøy - sykkelgruppe
NORM11DNS
1328Martin Kildal
Bærum OCK
M13-14DNS
1235Martin Rye Helland
Lørenskog ck
M12DNS
1228Martin Støkken Aker
Soon Cykleklubb
M12DNS
1024Martin Tjøtta
Bærum OCK
NORM10DNS
1130Martin Vang Dahl
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
NORM11DNS
2211Martine Fosmo Nyberg
Bærum OCK
K12DNS
1541Mathias Rustadbakken
Halden CK
M15-16DNS
2504Mathilde Solvang
Asker CK
K15-16DNS
1544Mattis Stenshagen
Lillehammer CK
M15-16DNS
1023Maximillian (max) Borka
Bærum OCK
M10DNS
950Mona E. Lindholm
Lørenskog ck
KSport 50+DNS
7005Morten Chr. Magnus
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe / Team United Ba
NORMSport 50+DNS
6047Morten Olsen
Moss Cykle Klubb
MSport 40-49DNS
5021Morten Vaeng
Drammen CK / Team United Bakeries
NORMSport 30-39DNS
1208Nikolai Jones Arnesen
Sportsklubben Rye - sykkelgruppe
M12DNS
Meld feil