419. Eivind Fougner

DatoArrangementKlasseTidRank
25.05.2019Terrengsykkelrittet 2019Ungdomsrittet
M15-16
01:32:33,616
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
1/4 finaler
M 15-1600:02:524
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Prolog
M 15-1600:02:44,7957
16.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCE sprint
Resultatliste
M 15-1600:13:00,013
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneM 15-1601:04:583
13.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 11: Gateritt Ski (Drømtorp, Follo SK)
M15-16DNS
08.09.2018Landeveiscup 2018
Ritt 10: 2-mila - tempo (IK Hero)
M15-16DNS
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1500:54:432
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
M1500:42:064
28.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 9: Bakketempo (IF Frøy)
M15-16DNS
23.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 8: Glava PP - Fellesstart (Askim Smaalenene)
M15-16DNS
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
M15DNS
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
M 15-1600:46:108
18.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
Son bike day (6-16 år)
M 15-1600:28:05,912
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1500:36:035
05.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 7: Ronde van Vestkant - Rykkinrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M15-16DNS
04.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 6: Ronde van Vestkant - Spikkestadrunden - fellesstart (Bærum OCK)
M15-16DNS
03.08.2018Landeveiscup 2018
Ritt 5: Ronde van Vestkant - Spikkestadsprinten - tempo (Bærum OCK)
M15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
M 15-1600:01:554
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
M 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
M 15-16DNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
M 15-1600:02:01,25932
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
M 15-1600:29:00,029
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
M 15-16DNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneM 1500:55:4011
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1500:32:408
12.06.2018Landeveiscup 2018
Ritt 4, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M15-1600:06:044
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
M 15-1600:26:4532
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
M 15-1600:51:3223
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M1500:35:0013
26.05.2018Terrengsykkelrittet 2018Ungdomsrittet
M15-16
01:18:463
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1500:29:465
08.05.2018Landeveiscup 2018
Ritt 3: Sport 1 mila - tempo (Harestua, CK Nittedal)
M15-16DNS
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 15-16DNS
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 15-1600:24:5515
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
M 15-1600:07:11,130
26.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 2: Tempo (Nesodden SK)
M15-16DNS
19.04.2018Landeveiscup 2018
Ritt 1: Ski Grand prix - gateritt (Drømtorp, Follo CK)
M15-16DNS
11.09.2017Klubbmesterskap terrengsykkel SK Rye 2017M1400:09:451
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1400:25:4314
09.09.20172-mila 201710km
M13-14
DNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
M1400:13:257
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
M 13-1400:19:197
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
M 13-1400:45:0010
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
M14DNS
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
M1400:24:4114
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
M 13-1400:03:50,064
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
M 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
M 13-14DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
M 13-1400:02:09,1831
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
M 13-1400:31:00,00031
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
M 13-14DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneM 1400:38:1220
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
M14DNS
13.06.2017Landeveiscup 2017
Ritt 5, Bakketempo (Sportsklubben Rye)
M13-1400:06:324
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
M14DNS
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
M1400:16:5114
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
M 13-1400:02:313
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
M 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
M 13-14DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
M 13-1400:02:39,719
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
M 13-1400:00:20,020
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
M 13-14DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneM 13-1400:38:1321
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
M 13-1400:20:0517
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
M 13-1400:40:5310
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
M 13-1400:44:53,026
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
M 13-1400:22:07,614
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
M1400:11:1417
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOM 13-1400:28:25,325
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
M1300:39:2521
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
M1300:13:123
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
M1300:15:2410
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
M1300:27:0115
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
M1300:21:5913
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
M1300:19:109
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1300:18:1913
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M12DNS
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
M12DNS
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015M 1200:14:20,92
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
M12DNS
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
M12DNS
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
M12DNS
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
M12DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
M1200:22:00,6621
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
M 11-1200:19:55,318
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
M 11-1200:18:48,124
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1200:22:28,9521
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
G 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
G 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
G 12 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
G 12 år01:09:15,26
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
G 12 år01:04:51,07
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M1100:19:37,1117
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:23:21,1728
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1100:10:14,4122
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M1100:14:54,3126
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M11DNS
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M1100:19:40,1726
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1100:27:33,2424
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1100:12:28,0735
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1100:18:27,2725
13.10.2013Ivar Formos Minneløp 20139 km
Gutter 11-12 år, 9 km
01:07:08,420
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M10DNS
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
M1000:11:21,8221
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M10DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M10DNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M10DNS
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M1000:14:34,0518
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
M1000:05:57,2835
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M1000:24:25,0343
20.10.2012Ivar Formos Minneløp 2012Trim uten tidMÅL
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
M 6-900:01:37,26
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
M 6-900:05:05,67
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
M900:04:36,78
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
M9DNS
22.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye (kun 6-9 år)
M900:07:30,45
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
M9DNS
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
M9DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
M900:08:13,42
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
M900:14:46,34
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
M900:03:12,72
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
M900:06:26,49
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
M6-800:05:26,7
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M6-800:06:33,4
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M6-800:06:49,8
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
M6-800:03:21,5
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M6-800:04:39,6
01.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye (STAFETT)
M6-800:12:34,8
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M6-800:05:53,7
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
M6-800:02:28,1
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-800:05:46,2
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
M6-900:12:40,7
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
M6-900:07:02,4
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
M6-900:07:32,5
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
M6-900:04:10,0
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
M6-900:13:19,0
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
M6-900:09:50,0
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
M6-900:10:30,0
Lukk