Kalascup 2018 - Ritt 2: Bærums verk, BOC

Sekundærfaner

Kalascup 2018Oslo Terrengsykkelcup
K sport 17-29K sport 30-39K sport 40-49K sport 50-59K-junK-senK10K11K12K13K14K15K16K6-8K9M sport 17-29M sport 30-39M sport 40-49M sport 50-59M sport 60+M-junM-senM10M11M12M13M14M15M16M6-8M9
RankStartnrNavnKlubbTeam/lagSum2018-R82018-R72018-R62018-R52018-R42018-R32018-R22018-R1
18043Eivind GundersenNOR--- ingen klubb ---12222222
18016Emil Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkel1222222222
18040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal Ski12222222
18019Hermann Røvig-MorbechNORSoon CK1222222222
18021Kristoffer BergNORSK Rye sykkel12222222
18014Magnus Marstein AarnesNORRomeriksåsen SK12222222
18010Magnus Aamodt EikemoNORFollo SK122222222
18033Martin BringsjordNORIF Frøy Sykkel1222222222
18036Martin Mikkelsen ForosNORFossum IF Sykkel12222222
18012Ole Sigurd Sletten Biørn-LianNORFollo SK1222222222
18013Sigurd Bakkebø FjeldstadNORFollo SK122222222
18030SIgve SkjærholtNORSK Rye sykkel12222222
18032Sindre Dahl OlivierNORSK Rye sykkel1222222222
18029Ulrik Moen-HansenNORLørenskog CK122222222
-8050Adrian Karlsrud ArntzenNORSoon CK-22
-8000Aksel ØvrenNORIF Frøy Sykkel-2
-8076Aleksander Sangvik-JebsenNORFossum IF Sykkel-2
-8031Alexander RogstadNORSande SpKl Sykkel-22222
-8069Alvin Utsigt-KarlsenNORLørenskog CK-2222
-8077Andreas Lind SkaaneNORFossum IF Sykkel-2
-8001Ask Johan AndenæsNORIF Frøy Sykkel-2
-8065Axel Tindre SchybergsonNORFossum IF Sykkel-222
-8085Benjamin EliassenNORFossum IF Sykkel-2
-8017Casper Schau KarlstadNORSoon CK-22
-8003Christian Unhjem OvelandNORAsker CK-2
-8115Christoffer Solberg FloNORSK Rye sykkel-2
-8070Edvald RømoNOR--- ingen klubb ---Sagene kids-222
-8035Einar Lundman-StridkvistSWEFollo SK-222
-8039Eirik Sakshaug-HansenNOR--- ingen klubb ----2
-8078Eivind Johnsrud SætrangNORSK Rye sykkel-222
-8110Elias JohansenNORRingerike SK-2
-8018Elias Lien BenchiNORSoon CK-222
-8086Erling_ SkaugNORSK Rye sykkel-22
-8108Felix DannenbergerGERFollo SK-2
-8047Ferdinand LeknesNORIL Heming-222
-8113Filip JensenNORIL Heming-2
-8074Fredrik TollefsenNORBærum OCK-2
-8112Gustav Wendelbo AanensenNORAsker CK-2
-8002Halvor LongvaNORIF Frøy Sykkel-222
-8111Hans Jørgen BartnesNORSK Rye sykkel-2
-8073Hauk HalvorsenNORRomeriksåsen SK-2
-8045Henrik BlütecherNOR--- ingen klubb ----2
-8055Håkon Bruksås HenningNORHasle-Løren IL Sykkel-222
-8096isak KnudsenNORKolbotn SK-2
-8004Iver Bjella UnnebergNORIF Frøy Sykkel-22
-8114Jesper Høigjelle-BriseidNOR--- ingen klubb ---Koll-2
-8005John Frigstad VaaglandNORIF Frøy Sykkel2011 hvit-2222
-8091Jonas Holth LaugloNORFollo SK-2
-8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ----22222
-8057Julian Thorvaldsen ToftebergNORSoon CKSoon CK-2
-8041Karl Anthony OwenNORSK Rye sykkel-22222
-8052Kasper Gilen HoffNORRomeriksåsen SK-2222
-8059Kasper Lippert RøstadNORSK Rye sykkel-22222
-8099Kornelius Waalmann EriksenNORKolbotn SK-2
-8117Kristian Hiroto BergesenNORSK Rye sykkel-2
-8006Kristian MosvollNORIF Frøy Sykkel-222
-8046Kristoffer MikkelsenNORBærum OCKBOC-2
-8024Laurits Høgberg-HoeNORSK Rye sykkel-21
-8067Leopold KollerudNORAsker CK-2
-8095Liam MadsenNORFollo SKTerrengsykkelskolen-2
-8044Linus JohnsrudNORRingerike SK-2222
-8092Lucas RollandNORFollo SK-2
-8049Ludvig FloNORSK Rye sykkel-2222
-8042Ludvig Varsi RossvollNORBærum OCK-2222
-8062Ludvik Lien HallgrimsenNORSande SpKl Sykkel-2
-8098Magnus Andersen ForbergskogNORKolbotn SK-2
-8025Magnus Bakkejord BjørkholtNORSK Rye sykkel-2222
-8072Magnus Bækkevar SembNOR--- ingen klubb ----22
-8089Marcus ZahariaNORFollo SK-2
-8097Markus LøvstadNORKolbotn SK-2
-8079Martin EvansNORFossum IF Sykkel-2
-8105Mathias Olsen TeppenNORFollo SK-2
-8071Melvin Klæbo KarlsenNORLørenskog CK-222
-8034Mikkel JohansenNORIF Frøy Sykkel-2
-8118Mikkel Mørk SvennebyNORSK Rye sykkelRye-2
-8011Mons Skeie HaugstadNORFollo SK-2
-8064Niclas Grundt GrossmannNORSK Rye sykkel-22222
-8026Nicolai Tveter ØvensenNORSK Rye sykkel-222
-8075Nikolai Houge-HaalandNORBærum OCK-2
-8088Noah Alexander TurøyNORFollo SK-2
-8020Noah FrølandNORSoon CK-222
-8007Noah Gulbrandsen BelstadNORIF Frøy Sykkel-2
-8027Noah Skjerve-HansenNORSK Rye sykkel-22
-8094Ola Mørch HolmenNORFollo SK-2
-8037Olav Eggen-VaaNORIF Frøy Sykkel-2222
-8051Ole Edvald Tangen RisheimNORIF Frøy Sykkel-2
-8107Oliver Trygve LystadNORFollo SK-2
-8080Oscar Gram CamererNOR--- ingen klubb ---BMIL-2
-8101Oskar Høiby-JohansenNORFollo SK-2
-8038Oskar OrheimNORFollo SK-2222
-8048Phillip FlaaNOR--- ingen klubb ----2
-8093Samuel Berge AarstadNORFollo SK-2
-8061Sander Dolve EngebretsenNORAsker CK-222
-8084Sigurd Hagelsteen HaugenNORFossum IF Sykkel-22
-8102Sigurd Winsnes SkarbøNORFollo SK-2
-8066Sixten Magnus SchybergsonNORFossum IF Sykkel-222
-8022Sofian Lien BenchiNORSoon CK-2222
-8008Sondre Hanshus HjelmIF Frøy Sykkel-22222
-8083Sondre Loeng SvendsenNORSK Rye sykkel-2
-8054Sondre WestNORHasle-Løren IL Sykkel-22

Poengberegning
For alle klasser fra 6 år til 60+ vil det være sammenlagt premiering til de som deltar på minst 6 av 8 ritt.
De 6 beste poengsummene teller i sammenlagtkampen. Ved lik poengsum, så blir det delt plassering.