Kalascup 2018 - Ritt 2: Bærums verk, BOC

Sekundærfaner

Kalascup 2018Oslo Terrengsykkelcup
K sport 17-29K sport 30-39K sport 40-49K sport 50-59K-junK-senK10K11K12K13K14K15K16K6-8K9M sport 17-29M sport 30-39M sport 40-49M sport 50-59M sport 60+M-junM-senM10M11M12M13M14M15M16M6-8M9
RankStartnrNavnKlubbTeam/lagSum2018-R82018-R72018-R62018-R52018-R42018-R32018-R22018-R1
11331Sivert EkrollNORSande SpKl Sykkel560801001007080100100
21320Nichlas ØveraasenNORSoon CK5004570807010010080
31323Marius AuneNORLørenskog CK405100126080556050
41326Syver Udnæseth HolsveNORLørenskog CK39050807055705560
51313markus RindliNORFollo SKFollo Young&Furious33540605060354580
51322Sigurd StubberudNORSoon CKMerida Grasroot team335605055804050
71316Casper Røvig-MorbechNORSoon CK280553035355527170
81303Sebastian A. VeslumNORAsker CK23735452745224045
91308Adrian AasgaardNORFollo SKFollo Young&Furious2253035304050303535
101319Marius SønstebyNORSoon CK171242022452040
111315Stian Ustvedt GravdalNORFollo SKFollo Young&Furious1231112427181330
121332Thomas FinstadNORIL Heming117151612302292014
131309Eirik Aamot EikemoNORFollo SKFollo Young&Furious981414241612188
141317Iver SyrristNORSK Rye sykkel872252211522
141302Lars KippenesNORAsker CK87541430131213
161311Stian VestliNORIF Frøy Sykkel831013618242212
171321Magnus ØdegaardNORSK Rye sykkel58182111674
181314Aron WikeNORRomeriksåsen SK5272418689
191327Øyvind K. RasmussenNORSK Rye sykkel38421212226
201324Oliver DamanNORSK Rye sykkelTeam Flying Dutchmen3392513410
211340Isak SværenNORTofte Fremad IF2132210222
-1335Aksel KilanderSWEIL Heming-1618132718
-1343Birk Nitter HartveitNORBærum OCK-2
-1329Bjørn Berven AgardNORSande SpKl Sykkel-8161815
-1351Christian Alexander KlundNORFredrikstad SK-2
-1357Didrik Kalland OpsannNORKolbotn SK-33
-1300Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy Sykkel-927
-1310Emil Huss BrøsteNORFollo SKFollo Young&Furious-230
-1350Endre Kvalheim OtterdalNORNes SK-112
-1312Filip MartinsenNORFollo SKFollo Young&Furious-207815
-1359Filip RøttingenNORSK Rye sykkel-2
-1362Fredrik RefsdalNORKolbotn SK-2
-1347Heine Lupke TveterNORIL Heming-2
-1333Helmer BrekkeNORIL Heming-9142220
-1353Henrik ÅbergeNORKolbotn SKKolbotn SK-2
-1306Herman Rosenberg RynningNORAsker CK-1016
-1346Joachim BakkeliNORIF Frøy Sykkel-271511
-1330Jonas HøydahlNORSande SpKl Sykkel-6274060
-1301Jørgen NordhagenNORAsker CK-1006045
-1352Kristian Evenrud BlienNORSK Rye sykkel-213132
-1355Mads KoritovNORRomeriksåsen SK-7040455035
-1363Magnus MaursetNORKolbotn SK-1
-1318Magnus Vegstø TegnebyNORSoon CK-221816
-1356Marcus HanestadNOR--- ingen klubb ---Viking BMX-2
-1354Markus Aspevik HannestadNORRomeriksåsen SK-1214
-1336Martin HaugenNORBærum OCK-22
-1342Mathias Lønseth-SagengNOR--- ingen klubb ---Sørmarka Stisykkelklubb-3
-1325Mikkel Erikstad VestliNORLørenskog CK-101446
-1334Mikkel Nicholai Frostad-EngebretsenNORIL Heming-15
-1361Nils NiklassonSWEKolbotn SK-1
-1345Oliver Odden GranlyNORRingerike SK-1315203
-1339Oscar RisnesNORIF Frøy Sykkel-211
-1364Oskar ReveljSWE--- ingen klubb ---Uddevalla CK / Team ONE Revelj-27
-1338Philip Sander AlnesNORKonnerud IL Sykkel-7
-1360sigurd FrøsethNORKolbotn SK-2
-1341Storm IngebrigtsenNORFredrikstad SK-55507055
-1344Teodor HasselNORBærum OCK-7152
-1348Theo S GrønvoldNORRingerike SK-7
-1328Theodor Stokke-FagervoldNORSK Rye sykkel-2420402424
-1337Thomas Lysaker BotilsrudNORKonnerud IL Sykkel-15201624
-1304Thomas Valli EriksenNORAsker CK-1161510
-1349Tobias GjerstadNORKolbotn SK-1
-1358Tobias LemyreCANIL Heming-15
-1305Ulrik BjuneNORAsker CK-12891014

Poengberegning
For alle klasser fra 6 år til 60+ vil det være sammenlagt premiering til de som deltar på minst 6 av 8 ritt.
De 6 beste poengsummene teller i sammenlagtkampen. Ved lik poengsum, så blir det delt plassering.