Kalascup 2018 - Ritt 2: Bærums verk, BOC

Sekundærfaner

Kalascup 2018Oslo Terrengsykkelcup
K sport 17-29K sport 30-39K sport 40-49K sport 50-59K-junK-senK10K11K12K13K14K15K16K6-8K9M sport 17-29M sport 30-39M sport 40-49M sport 50-59M sport 60+M-junM-senM10M11M12M13M14M15M16M6-8M9
RankStartnrNavnKlubbTeam/lagSum2018-R82018-R72018-R62018-R52018-R42018-R32018-R22018-R1
11012Anton Schultz FeldtNORFollo SKFollo Young&Furious122222222
11018Brage LundNORRomeriksåsen SK12222222
11013Christian HelmersenNORFollo SKFollo Young&Furious122222222
11014Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKFollo Young&Furious1222222222
11015Elias BraathenNORFollo SKFollo Young&Furious122222222
11019Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SK122222222
11029Henrik M. ForosNORFossum IF Sykkel12222222
11021Jesper Moen-HansenNORLørenskog CK122222222
11008Jhon Vetle MæhlumNORIF Frøy Sykkel122222222
11017Magnus KahrsNORFollo SKFollo Young&Furious122222222
11022Sindre Orholm-LønsethNORSK Rye sykkel122222222
11023Sondre MoenNORSK Rye sykkel1222222222
11024Sondre Orholm-LønsethNORSK Rye sykkel122222222
-1032Andreas Bror KildahlNORBærum OCK-2
-1038Andreas LjåstadNOR--- ingen klubb ---Hakadal IL-2
-1039Benjamin W AndersenNOR--- ingen klubb ----2
-1035Bjørnar Øhrn JohansenNORSK Rye sykkel-22222
-1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Cyclekids-22
-1034Christoffer HalvorsenNORSK Rye sykkel-2
-1047Christoffer Hårberg JensrudNORDrammen Cykleklubb - Sykkel-2
-1050Christoffer LinskovNORFossum IF Sykkel-2
-1003Edvin Sortvik HansenNORIF Frøy Sykkel-2
-1025Eilert NylennaNORNesodden SK-22222
-1043Eirik AskautrudNORNesodden SK-22
-1033Eirik StorvikNORBærum OCK-2
-1051Fredrik GrønsethNORFossum IF Sykkel-2
-1046Hartvik HalvorsenNORRomeriksåsen SK-2
-1006Henrik HveemNORAsker CK-2
-1005Henrik StenshallNORIF Frøy Sykkel-2
-1026Iver Sveen HenriksenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Sykkelkids 08-1
-1009Jonas Alm-EdvardsenNORIF Frøy Sykkel-2
-1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Cyclekids-22
-1041Lars Rynning BoranderNORIF Frøy Sykkel-2
-1000Lars T. StøreNORBærum OCK-22222
-1001Lauritz WiigNORBærum OCK-2222
-1016Leon FjelstadNORFollo SK-2
-1052Leon FredriksenNORLørenskog CK-22
-1007Ludvik Blichfeldt RødNORAsker CK-22222
-1002Magnus MolundNORBærum OCK-2
-1040Mikkel GlomnesNORAsker CK-2
-1054Mikkel Nejad-trondsenNORSK Rye sykkel-1
-1004Mikkel Rafen-SparbyNORBærum OCK-22
-1010Nicolai MosvollNORIF Frøy Sykkel-22222
-1011Olav LindheimNORIF Frøy Sykkel-2222
-1042Oskar Graff-KallevågNOR--- ingen klubb ---Årvoll sykkelkids -08-2
-1031Simen Ansteinsson-FlatvadNORBærum OCK-2
-1044Simen FøskerNORLørenskog CK-2222
-1045Sondre HafskjoldNORSK Rye sykkel-2
-1036Thomas BorhaugNORBærum OCK-2
-1053Thomas MicheletNORKolbotn SK-2
-1049Tobias Lode WesøeNOR--- ingen klubb ---Årvoll Cyklekids-222
-1020Tobias VangsnesNORFollo SK-222

Poengberegning
For alle klasser fra 6 år til 60+ vil det være sammenlagt premiering til de som deltar på minst 6 av 8 ritt.
De 6 beste poengsummene teller i sammenlagtkampen. Ved lik poengsum, så blir det delt plassering.