Kalascup 2018 - Ritt 2: Bærums verk, BOC

Sekundærfaner

Kalascup 2018Oslo Terrengsykkelcup
K sport 17-29K sport 30-39K sport 40-49K sport 50-59K-junK-senK10K11K12K13K14K15K16K6-8K9M sport 17-29M sport 30-39M sport 40-49M sport 50-59M sport 60+M-junM-senM10M11M12M13M14M15M16M6-8M9
RankStartnrNavnKlubbTeam/lagSum2018-R82018-R72018-R62018-R52018-R42018-R32018-R22018-R1
13016Rajeev RaiNORBærum OCK56080100100100110080
23005Magnus CederholmNORSK Rye sykkel440808060807070
33011Viktor Sinding-LarsenNORBærum OCKOslo Sportslager356100708015550
43017Fredrik Krey BerntzNORSagene IF Sykkel3207050556045352740
53024Albert SkogSWESK Rye sykkel26760405055352724
63006Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior Riders224554540402420
73008Asbjørn Hoel WinnjeNORSK Rye sykkel19513530503020301
-3018Amund Hognestad JensenNOREidsvoll SK-22
-3038Anders HamborgNORKloppa offroadklubbMuttabråten Sykkel-70
-3035Anders SeimNORSK Rye sykkel-70
-3001Andreas NilsenNORFollo SK-14
-3007Audun Lassen AasNORUllevål SKOriginal Teamwear-30
-3022Bjørn Herbrand TretterudNORAndebarkji TSKTretterud sport-20
-3019Bjørn-Kristian BratlieNORSagene IF Sykkel-161824
-3012Endre StorløkkenNORHolmenkollen CK-18
-3003Erik Sæbu VatnNORSK Rye sykkel-7080706060
-3023Espen MaloNORSmaalenene SK-1
-3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenBlodsmak Sportsklubb-452422
-3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF Sykkel-5016
-3037Henrik MühlbradtNORBærum OCK-2215
-3026Jan Harald ScholzNORBærum OCK-20151
-3010Jon PedersenNORMoss CK-2240
-3041Jostein HavikNORForeningen FrikransenYngvelo Test team-24
-3015Jørgen ErtnesNORSagene IF Sykkel-601
-3029Jørgen FeldtNORFollo SK-6040
-3039Ketil GjellebækNOR--- ingen klubb ---WSRR-60
-3004Kjetil UtrimarkNORSK Rye sykkel-2218
-3031Maciej StopinskiPOLFossum IF Sykkel-50203516
-3034Magnus BerganNORModum CKNygård Sport-50
-3040Nikolai HasselNORFossum IF Sykkel-35
-3002Ole Christian FagerliNORRomeriksåsen SKOriginal Teamwear-10010080100
-3028Patrik PaulssonSWEIF Frøy Sykkel-50
-3042Peter Magnus SkarbøNORFollo SK-55
-3030Petter JørgensenNOR--- ingen klubb ----30
-3036Raymond AamodtNORBærum OCK-2714
-3014Stian Andre NordliNORNitelva CKTeam Foss-4045554055
-3013Stig Sørensen RudNOREidsvoll SK-27
-3033Thomas Opsahl JohansenNORDrammen Cykleklubb - Sykkel-27
-3032Thomas Smette KristiansenNORBærum OCKTeam JHS Trefelling AS-18
-3009Torkjel HaabethNORTofte Fremad IF-454530
-3020Uno SandstrømNORAsker CK-553545
-3027Vegard KjølstadNORCK HaugalandTeam Byggpro-1

Poengberegning
For alle klasser fra 6 år til 60+ vil det være sammenlagt premiering til de som deltar på minst 6 av 8 ritt.
De 6 beste poengsummene teller i sammenlagtkampen. Ved lik poengsum, så blir det delt plassering.