Kalascup 2018 - Ritt 4: Heggedal, Asker CK

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12300Lisa Kristine Jorde
Asker CK
NORK1300:18:11
22402Oda Kirstine Aanestad
Røa IL
NORK1400:18:38+00:00:27
32205Kamilla Aasebø
SK Rye sykkel
NORK1200:18:57+00:00:46
42401Solveig Lie Støverud
Lørenskog CK
NORK1400:19:04+00:00:53
52400Eline Brattegaard Sveen
Bærum OCK
NORK1400:19:06+00:00:55
62301Karoline Longva
IF Frøy Sykkel
NORK1300:19:07+00:00:56
72403Vilma Halstenstad Stovner
Røa IL
NORK1400:19:13+00:01:02
82404Tiril Stavrum
Røa IL / Røa Sykkel
NORK1400:19:33+00:01:22
92304Jenny Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1300:19:38+00:01:27
102109Eline Ekroll
Sande SpKl Sykkel
NORK1100:19:49+00:01:38
112303Hedda Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1300:20:27+00:02:16
122306Mildrid Amdal-Rasmussen
Asker CK
NORK1300:20:34+00:02:23
132207Johanne Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK1200:20:35+00:02:24
142208Agathe Digre
Røa IL
NORK1200:20:54+00:02:43
152209Andrea Pedersen Narmo
Soon CK
NORK1200:21:11+00:03:00
162200Sanna Christensen Østvold
Asker CK
NORK1200:21:23+00:03:12
172107Amalie Strømdahl Jørgensen
SK Rye sykkel
NORK1100:21:30+00:03:19
182103Selma Bjune
Asker CK
NORK1100:22:01+00:03:50
192102Marte Dolven
Asker CK
NORK1100:22:04+00:03:53
202108Lisa Bryntesen Watndal
SK Rye sykkel
NORK1100:23:05+00:04:54
212501Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK1500:23:52+00:05:41
222105Petra Rønning
IF Frøy Sykkel
NORK1100:24:37+00:06:26
232204Ane Watndal Follestad
Soon CK
NORK1200:24:47+00:06:36
242201Hanne Sofie Sletten Biørn-Lian
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1200:25:46+00:07:35
252500Emilie Taug
IF Frøy Sykkel
NORK1500:27:16+00:09:05
262101Erle Pedersen
IF Frøy Sykkel
NORK1100:27:26+00:09:15
272302Madeleine Isabelle Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK1300:27:56+00:09:45
282100Eline Aspenes
IF Frøy Sykkel
NORK1100:39:58+00:21:47
29303Tuva Siggerud
Soon CK
NORK-jun00:40:59+00:22:48
30852Cathrine Andersen
Odal Sykleklubb
NORK sport 30-3900:42:59+00:24:48
31107Marit Sveen
SK Rye sykkel / Team Sørensen Racing
NORK-sen00:46:32+00:28:21
32106Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel / Trek Topro
NORK-sen00:46:52+00:28:41
33950Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NORK sport 50-5900:50:03+00:31:52
34850Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK / Milsluker`n
NORK sport 30-3900:50:24+00:32:13
35104Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NORK-sen00:50:50+00:32:39
36101Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NORK-sen00:51:46+00:33:35
8504Adele Aasgaard
Follo SK
NORK6-800:05:23
8500Amirah Delima Nascimento
IF Frøy Sykkel
NORK6-800:07:03
2013Celine Lien Hallgrimsen
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:15:50
2010Frida Bringsjord
IF Frøy Sykkel
NORK1000:12:41
2002Hedda Haug Seljåsen
Asker CK
NORK1000:12:49
2003Helene Unhjem Oveland
Asker CK
NORK1000:14:45
2021ida østbye støvern
Aaby CK
NORK1000:11:25
9510Karoline Flaterud
Asker CK
NORK900:09:50
8507Kristina Aasebø
SK Rye sykkel
NORK6-800:09:15
9500Lea Buhs
IF Frøy Sykkel
NORK900:08:50
8508Lea De Paoli
Lørenskog CK
NORK6-800:08:42
2009Maren Berven Agard
Sande SpKl Sykkel
NORK1000:12:12
8511Maria Øiom
Ringerike SK
NORK6-800:07:51
9507Mathilde Digre
Røa IL
NORK900:11:03
9502Mille Elvevoll-Røkeness
IF Frøy Sykkel
NORK900:10:19
8503Nora Blichfeldt Rød
Asker CK
NORK6-800:07:45
9504Nora Syrrist
SK Rye sykkel
NORK900:08:58
2005Sara Steine Gulholm
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK1000:15:26
8510Selma Varsi Rossvoll
Bærum OCK
NORK6-800:08:24
9505Sigrid Winge Prytz
SK Rye sykkel
NORK900:10:08
2008Silje De Paoli
Lørenskog CK
NORK1000:16:51
9506Solveig Skjærholt
SK Rye sykkel
NORK900:07:54
9503Therese Moe Landén
Romeriksåsen SK
NORK900:08:56
300Margrethe Wettre Andreassen
Asker CK
NORK-junDSQ
2203Mina Mobråthen
Romeriksåsen SK
NORK12DNF
2106Alva Huss-Brøste
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK11DNS
102Anette Røssum Bastnes
SK Rye sykkel
NORK-senDNS
100Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK-senDNS
2502Elise Ek Haug
Follo SK / Follo Young&Furious
NORK15DNS
2503Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK15DNS
2601Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK16DNS
2600Helene Sæterdal Semb
Asker CK
NORK16DNS
2602Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK16DNS
302Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK-junDNS
2202Julie Five
Romeriksåsen SK
NORK12DNS
2211Juni Hagelid Norheim
SK Rye sykkel
NORK12DNS
900Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NORK sport 40-49DNS
2206Linnea Nordal Berg
SK Rye sykkel
NORK12DNS
2104Mathilde Bjørnesen
IF Frøy Sykkel
NORK11DNS
301Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NORK-junDNS
2603Oda Lohne Aarstad
Odal Sykleklubb
NORK16DNS
105Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Team Milslukern
NORK-senDNS
2305Vilde Finset
Nesodden SK
NORK13DNS
2000Ane Guriby
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
2017Anniken Lønstad
Bærum OCK
NORK10DNS
2001Astrid Steinvik Ekkeren
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
2011Elvira Margareta Åkerstrøm Orheim
--- ingen klubb ---
NORK10DNS
8501Filippa Røkkum
IF Frøy Sykkel
NORK6-8DNS
2015Frida Aurora Sletmoen Fagernes
Asker CK
NORK10DNS
9509Ida Marie Lund Torskangerpoll
Fosen SK
NORK9DNS
2006Idun Skjerve-Hansen
SK Rye sykkel
NORK10DNS
8502Ingrid Moen Mevold
IF Frøy Sykkel
K6-8DNS
2004Maja Tangen Risheim
IF Frøy Sykkel
NORK10DNS
2007Marie Aune
Lørenskog CK
NORK10DNS
8506Mina Sofie Amundsen-Stene
Follo SK
NORK6-8DNS
2020Mira Hessen
IF Frøy Sykkel
K10DNS
9501Stella Veslum
Asker CK
NORK9DNS
8505Tess Van Weerdhuizen
IF Frøy Sykkel
NEDK6-8DNS
2014Tilde Johnsrud
Ringerike SK
NORK10DNS
8509Victoria Ødegaard
SK Rye sykkel
NORK6-8DNS
Meld feil