Terrengsykkelrittet 2018

Primærfaner

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
135Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb / Team Elite
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:02:45
210Fredrik Haraldseth
Bærum OCK / Swix Hard Rocx
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:08:10+00:05:25
339Lars Granberg
CK Haugaland / Birk Sport Racing
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:11:52+00:09:07
432Audun Øverbye Hanssen
Lillehammer Cykleklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:13:01+00:10:16
513Thomas Engelsgjerd
Halden CK / Swix Hard Rocx
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:14:33+00:11:48
636Gregory Mark Saw
Kongsberg IF Sykkel / ABAX GIANT
AUS2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:17:22+00:14:37
731Christian Amdahl
CK Victoria / Rocky Mountain VPG/7Blåner
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
03:20:21+00:17:36
887Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:23:29+00:20:44
938Odd Erlend Hansen Berg
Solør CK / Birk Sport Racing
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:25:52+00:23:07
105Thomas Nærland
Bryne Cykleklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:27:37+00:24:52
11128Jonas Nermoen
IF Frøy Sykkel / Team Skør'n Offroad
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:28:05+00:25:20
1295Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:29:49+00:27:04
1324Tor Halvor Bjørnstad-Tuveng
Savalen SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:30:08+00:27:23
14281Thomas Morgan Knutsen
Stovnerkameratene Sykkel / Oslo Sportslager
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
03:30:55+00:28:10
1597Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:31:26+00:28:41
16321Espen Aune
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
03:33:42+00:30:57
1781Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK / Swix Hard Rocx
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:34:52+00:32:07
18317Ole Kristian Sørland
Hasle-Løren IL Sykkel / Team O&O
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
03:36:29+00:33:44
1991Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:39:11+00:36:26
20206Kenneth Lømo
CK Elverum
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:39:43+00:36:58
2182Christian Frøyland Foss
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:41:11+00:38:26
2215Rajeev Rai
Bærum OCK / Team Anton sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:42:35+00:39:50
2326Kristoffer Ylven Westgaard
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:42:59+00:40:14
24204Alexander Hagen
Soon CK / ClaesHenrikSykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:43:32+00:40:47
2585Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:45:05+00:42:20
2641Even Dombu Sangnes
--- ingen klubb ---
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
03:45:46+00:43:01
2734Hans Jørgen Kvåle
Hadeland CK / Team Skør’n Offroad
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:46:03+00:43:18
2816Tor-Eivind Bjørnstad
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:46:32+00:43:47
29155Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
03:46:57+00:44:12
30130Erik Sæbu Vatn
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:49:41+00:46:56
3166Sunniva Dring
Sagene IF Sykkel / Milsluker’n
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K35-39
03:51:47+00:49:02
32123Jørgen Ertnes
Sagene IF Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:51:58+00:49:13
33320Kjetil Westgaard
Smaalenene SK / Team Sørensen Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
03:52:40+00:49:55
34224Rolv Eriksrud
--- ingen klubb --- / SVIL
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:55:10+00:52:25
35170Patrik Paulsson
IF Frøy Sykkel
SWE2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
03:55:20+00:52:35
3640martin Røste Omdahl
Raufoss & Gjøvik SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:55:40+00:52:55
37212Pål Erik Moen-Hansen
Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
03:55:46+00:53:01
38131Anders Seim
SK Rye sykkel / Velo City Specialized
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:56:42+00:53:57
39280Vidar Olsen
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
03:56:51+00:54:06
4033Glenn Røisgaard
Lørenskog CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
03:59:13+00:56:28
41604Jan Ekern
Lørenskog CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
03:59:23+00:56:38
42121Magnus Bergan
Modum CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
03:59:27+00:56:42
4383Lars Hesby Hurum
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:59:48+00:57:03
4496Vetle Opheim Rønningsveen
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
03:59:51+00:57:06
45328Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:00:14+00:57:29
46284Morten Langbråten
Stovnerkameratene Sykkel / Stovnerkameratene Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:01:00+00:58:15
4774Hildegunn Gjertrud Hovdenak
Nesset CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K30-34
04:01:39+00:58:54
48168Jon Anders Iversen
Sande SpKl Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:03:08+01:00:23
4917Trond Bjarne Pettersen
Solum TSK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:03:55+01:01:10
50325Tor-Arne Østlie
Lørenskog CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:04:25+01:01:40
51219Trond Vidar Kjellén
Hafjell Freeride Klubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:04:47+01:02:02
5269Marit Sveen
SK Rye sykkel / Team Sørensen Racing
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K17-29
04:05:23+01:02:38
5376Synne Steinsland
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K30-34
04:05:54+01:03:09
54218Torgeir Løge
Konnerud IL Sykkel / Bjørn Myhre Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:08:30+01:05:45
5522Johan Erlandsson
SK Rye sykkel / Tatiflett
SWE2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:08:33+01:05:48
56346Geir Kjær
Ullevål SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M55-59
04:09:59+01:07:14
5730Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
04:11:09+01:08:24
58202Bjørn Kjetil Aanensen
Tubakken Sykkelklubb
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:11:19+01:08:34
59164Jon Pedersen
Moss CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:11:29+01:08:44
60216Bjørn Erik Gustavsen
Nanset IF
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:12:31+01:09:46
61269Morten Forland
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:13:08+01:10:23
62271Stig Laland
Klepp Cykle Club
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:13:17+01:10:32
63221Terje Løitegård
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:13:28+01:10:43
6418Bjørn Agnar Mannsverk
Nordlysbyen Sykkel / Team Fagtrykk
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
04:13:38+01:10:53
6562Miriam Sivertsen
IF Frøy Sykkel / Team Milslukern
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K30-34
04:14:19+01:11:34
66327Tord Bern Hansen
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:14:38+01:11:53
679Stig Misund
Nordlysbyen Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:15:20+01:12:35
6863Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel / Team Milsluker'n
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K30-34
04:15:52+01:13:07
6929Andreas Witén
--- ingen klubb --- / Velocipedföreningen Punschrullen
SWE2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:16:36+01:13:51
7073Kristin Aamodt
Sagene IF Sykkel / Team Milsluker’n
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
K40-44
04:16:50+01:14:05
71285Runar Hafskjold
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:16:59+01:14:14
72273Petter Torgersen
Ullevål SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:17:39+01:14:54
73217Ståle Grøthe
Andebarkji TSK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:18:10+01:15:25
74215Haakon Borge Stenbeck
Kjekkas IF Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:18:23+01:15:38
75161Peder Vardenær Syre
Bærum OCK / ABB BIL
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:18:45+01:16:00
76211Cato Wallin
Orstad BMX / Team merida Gunn Rita
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:19:17+01:16:32
774Morten Jensen
Tromsø CK / Tromsø CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
04:19:18+01:16:33
78223Per Andreas Norseng
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:21:53+01:19:08
7920Vidar Hågensen
Tverrelvdalen Idrettslag
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:22:34+01:19:49
80326Øyvind Nesdal
Ottestad IL
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:23:41+01:20:56
81208Patrick Gould
Eidsvoll SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:24:45+01:22:00
82151Einar Mosvoll
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:24:55+01:22:10
83286Esben Kardel
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:24:56+01:22:11
84220Truls Eirik Holm
Asker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:25:09+01:22:24
85331Espen Haanæs Lunøe
SK Rye sykkel / Skørn
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:25:52+01:23:07
86277Sigurd Haagensen
--- ingen klubb ---
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:26:49+01:24:04
87210Kenneth Hoff
Ullensaker CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:27:05+01:24:20
88205Bård Olav Høstmark
Moss CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:27:14+01:24:29
89222Tore Kristian Syverstad
Sarpsborg SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:27:18+01:24:33
9025Øyvind Klemetsen Bøthun
Nordlysbyen Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
04:28:19+01:25:34
91201Steffen Horpestad
Tubakken Sykkelklubb / Horvå
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:30:46+01:28:01
92267Jørgen Botilsrud
Konnerud IL Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:30:46+01:28:01
93319Per Øyvind Børja
Lørenskog CK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M50-54
04:30:51+01:28:06
94163Hans Kristian Aaen
Follo SK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:30:58+01:28:13
95101Håkon Amundsen
SK Rye sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M17-29
04:30:58+01:28:13
96270Mads Solem
Bærum OCK
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M45-49
04:31:20+01:28:35
97158Anders Holm
Stiftstaden SK Trondheim / Nygård Sport
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M35-39
04:31:43+01:28:58
98348Hans-Petter Mellerud
Bærum OCK / #teamZalaris
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M55-59
04:35:01+01:32:16
99214Anders Haukenes
IF Frøy Sykkel
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M40-44
04:36:35+01:33:50
100126John Anders Mella
Nerskogen IL / Rafsnes MTB
NOR2 lange runder (M/K sport + M junior + M/K senior elite)
M30-34
04:38:27+01:35:42
Meld feil