Terrengsykkelrittet 2018

Primærfaner

Sekundærfaner

NrUtøverKlasseStarttidRadSporStatus
458Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
09:10:00MÅL
456Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
09:10:00MÅL
459Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
09:10:00MÅL
457Mia Christine Isdahl
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
09:10:00DNS
516Adam Hagström
--- ingen klubb ---
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
502Amund Hognestad Jensen
Eidsvoll SK / Team Åbår
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
480Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
523Arjan Boldingh
Bærum OCK / Team Sørensen Racing
NED1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
485Aslak Lindsetmo
Asker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
478Bastian Solbakken
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
497Chris Bergly
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
495Christophe Pons
--- ingen klubb ---
BEL1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
520Daniel Brodshaug
Sagene IF Sykkel / Aas-Jakobsen BIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
676Daniel Dobrev
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
479Eivind Sandholm
Eiker-Kvikk, IF
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00DNS
579Eivind Sandholm
Eiker-Kvikk, IF
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
104Espen Skuggerud
Ottestad IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00DNF
532Gaute Høyland
--- ingen klubb --- / Team Triagra
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
493Harald Hermanrud
--- ingen klubb --- / AMOK
DEN1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
512Henning Mjør Hagen
Hadeland CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
476Iver Kasbo
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
477Jens Henrik Skjeltorp
Soon CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
518Johan Lindbratt
--- ingen klubb ---
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
475Jon Gedde Fraurud
Eidsvoll SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
483Karl-Oskar Sæther
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
519Karsten Tunge
--- ingen klubb --- / Røverkollen supershredders
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00DNS
525Kristian Pedersen
--- ingen klubb --- / Samadet
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
524Kristoffer Berdal
IK Hero
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00DNF
533Kristoffer Kippernes
Fræna SK / Terrengsykkel / BIFF Bedriftsidrettslaget Fri Flyt
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
507Kristoffer Schie
Nesodden SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
494Lars Christian Nøkleby
Røros IL Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
481Lars G Narvestad
Halden Skiklubb Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
471Marius Bjørk Dahl
Nes SK / Merida Grassroot
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
473Marius Larsen Kinge
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
515Martin Espedal Tønnesen
Sarpsborg SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
103Martin Aasen
--- ingen klubb --- / Krigsskolen/Maskineriet
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
528Morgan Corfmat
--- ingen klubb --- / Scatec Solar
FRA1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
531Morten Land Nilsen
Ullensaker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
530Morten Aase
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
484Ola Paaske Gulbrandsen
--- ingen klubb --- / Team biff
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
526Ola Tuko
Kongsberg IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
529Olav Tarjei Valebjørg
--- ingen klubb --- / BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri Flyt
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
510Oliver Sanchez Manjon
--- ingen klubb ---
ESP1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
514Petter Kristiansen
IL ROS Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
3Petter Skjåk
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
499Pål Johansen
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
505Rune Jansberg
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00DNF
491Sigbjørn Møystad Fønnebø
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
472Sigurd Rogne Myklebost
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
527Simen Svare Kristoffersen
--- ingen klubb --- / Team Pannekakelars
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
474Simon Johansson
IK Hero
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
509Sindre Horseby
--- ingen klubb --- / Sesong 1 AS
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00DNS
513Sjur Oppebøen
--- ingen klubb --- / InTeam
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
517Snorre Gylterud
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
482Sondre Kittelsen
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
09:45:00MÅL
500Stefan Johansson
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
522Stian Thue Halvorsen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
757Stig Carlson Strandhagen
Asker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
503Stig Sørensen Rud
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
125Svenn Martin Søgaard
CK Elverum
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
506Thomas Hannestad
Krokskogen Cykleklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
521Thomas Opsahl Johansen
Drammen Cykleklubb - Sykkel / Glitre offroad
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00DNS
496Thomas Smette Kristiansen
Bærum OCK / Team JHS Trefelling
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
492Tobias Litherland
--- ingen klubb --- / STABIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
501Tore Hana
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
511Torgrim Aase
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
498William Lavatelli Kempton
--- ingen klubb --- / Oslomarka Crossaint- & Cruxeklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00MÅL
508Åsmund Ertshus Mathisen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
09:45:00DNS
543Aleksander Imset Wassum
--- ingen klubb --- / Oslomarka Crossaint- & Cruxeklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
558Alf Morten Nøstvold
Fossum IF Sykkel / TBB
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
551Anders Nesheim
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
556Asbjørn Hoel Winnje
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
567Benjamin Flodda
--- ingen klubb --- / TINE
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00DNS
577Bjørn Ingar Skinnes
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
545Christer Svingen
Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins corner
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
564Edmund André Høydahl
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00DNS
549Endre Storløkken
Holmenkollen CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
581Espen Solbakken
Modum CK / Team Byggpro
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
561Espen Thorstensen
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
566Fredrik Krey Berntz
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
557Frode André Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
553Hans Olav Skogstad
Ottestad IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
166Helge Humberset Wangberg
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
544Håkon Arnstorp
--- ingen klubb --- / Team Triagra
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
559Jan Reidar Andenes
--- ingen klubb --- / Team blast brothers
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
565John Anders Løkken
--- ingen klubb --- / Siemens
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
542Jørgen Løkke
Bærum OCK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
570Jørgen Nedregård Matsen
Nesodden SK / www.bull-ski-kajakk.no
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
541Kent Gundersen
Aron Skiklubb / Six Inch In The Rear
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
153Kjartan Pedersen Gurholt
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00DNF
156Knut Arne Letterud
Asker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
580Knut Magnus Skaar
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
548Kristian Eckhoff
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
571Kristoffer Barbøl Vikebak
--- ingen klubb --- / EBIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
552Lars Børsheim
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
576Marius Ingjer
Kjekkas IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
562Mats Lindh
Hvaler IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
573Morten Engen
Blaker IL / Team Foss Sport
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
157Nikolai Fekjær
Gresvik IF
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
563Nils Bjarne Krohn
Rauma SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
09:55:00MÅL
Meld feil