Terrengsykkelrittet 2018

Primærfaner

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
201518Johan Lindbratt
--- ingen klubb ---
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:30:58+00:51:50
202601Jostein Valan
--- ingen klubb --- / Røros
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:31:02+00:51:54
203527Simen Svare Kristoffersen
--- ingen klubb --- / Team Pannekakelars
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:31:39+00:52:31
204640knut Johansen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:32:14+00:53:06
205511Torgrim Aase
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:32:18+00:53:10
206575Stian Carlsen
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:32:21+00:53:13
207629Kjetil Bjørdal
Nitelva CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:32:48+00:53:40
208730Pål Gjerde
--- ingen klubb --- / Vardeåsen sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:32:48+00:53:40
209725Jan Orderud
Stovnerkameratene Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:33:03+00:53:55
210729Thor Øivind Ødegaard
--- ingen klubb --- / JIL Grorud
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:33:20+00:54:12
211820Håvard Bolstad
Konnerud IL Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:33:31+00:54:23
212710Roger hauglid
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:33:32+00:54:24
213602Kenneth Melsom-Hansen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:33:35+00:54:27
214816Tom Foss
Romeriksåsen SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:33:37+00:54:29
215781Tom Fagernes Nestli
Lørenskog CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:33:38+00:54:30
216673Jahn Atle Høgberg
SK Rye sykkel / Milslukern
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:34:06+00:54:58
217660Alex Gidas
--- ingen klubb --- / Ultimate Nordic
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:34:07+00:54:59
218695Bjørn Tscherning Hjulstad
Sagene IF Sykkel / Stiseksjonen
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:34:42+00:55:34
219551Anders Nesheim
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:34:43+00:55:35
220659Torkil Westergaard Altern
--- ingen klubb --- / EY Bedriftsidrett
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:34:49+00:55:41
221484Ola Paaske Gulbrandsen
--- ingen klubb --- / Team biff
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
02:34:50+00:55:42
222626Kurt Tryaire Haugen
Bærum OCK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:35:23+00:56:15
223858Kirstin Leiren
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
02:36:21+00:57:13
224654Espen Erikstad
--- ingen klubb --- / Norigin Media
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:36:44+00:57:36
225495Christophe Pons
--- ingen klubb ---
BEL1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:36:59+00:57:51
226798Olav Aga
Høland IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:37:02+00:57:54
227571Kristoffer Barbøl Vikebak
--- ingen klubb --- / EBIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:37:30+00:58:22
228867Siw Storsveen
CK Elverum
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K45-49
02:37:38+00:58:30
229878Mariama Jammeh
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K50-54
02:38:33+00:59:25
230757Stig Carlson Strandhagen
Asker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:38:38+00:59:30
2313Petter Skjåk
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:38:43+00:59:35
232613Christian Svebakk-Johansen
Holmestrand SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:38:55+00:59:47
233765Rune Kvigne
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:38:55+00:59:47
234707Morten Martinsen
Kolbotn SK / Tårnåsen SkiSykkelSurf
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:38:57+00:59:49
235554Øyvind Kvangardsnes
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:40:33+01:01:25
236565John Anders Løkken
--- ingen klubb --- / Siemens
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:40:54+01:01:46
237569Øivind Loxhaug
Aurskog/Finstadbru SK - Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:41:07+01:01:59
238529Olav Tarjei Valebjørg
--- ingen klubb --- / BIFF - Bedriftsidrettslaget Fri Flyt
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:41:25+01:02:17
239786Yngve Andersen
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:41:32+01:02:24
240772Lars Ulvestad
Soon CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:41:53+01:02:45
241661Morten William Kløvstad
Bogafjell SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:41:54+01:02:46
242854Linda Lønmo
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
02:41:59+01:02:51
243702Sander Tufte
IF Frøy Sykkel / Team ÆØÅ Hæstech
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:42:16+01:03:08
244628Henrik Brandt
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:43:40+01:04:32
245792Hans Krüger
Kolbotn SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:43:44+01:04:36
246620Frank Phillip Johansen
IF Frøy Sykkel / Team Letth
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:44:40+01:05:32
246880Tatiana Broman
--- ingen klubb --- / Punschrullen
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
K50-54
02:44:40+01:05:32
248658Tor Hjelset
Cykleklubben Nittedal
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:45:16+01:06:08
249530Morten Aase
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:45:16+01:06:08
250777Trond Erik Bråthen
Glåmdal SK / IBAS KrollDiscovery
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:46:28+01:07:20
251787Stig Berthelsen Wagner
Nesodden SK / Team Lapierre Norge
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:47:08+01:08:00
252761Odd-Steinar Tøllefsen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:47:48+01:08:40
253574Stian Lysaker
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:48:37+01:09:29
254209Rune Romsdal
Follo SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:48:41+01:09:33
255717Ståle Bjørdal
--- ingen klubb --- / Vardeåsen sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:49:25+01:10:17
256456Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
02:49:37+01:10:29
257501Tore Hana
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:50:01+01:10:53
258562Mats Lindh
Hvaler IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:50:44+01:11:36
259747Bjørn Tuhus
Kolbotn SK / Amicum
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:51:14+01:12:06
260631Audun Holmøy Røhrt
--- ingen klubb --- / BIFF - bedriftsidrettslaget i Fri Flyt
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:51:39+01:12:31
261595Gard Arneson Haugen
Kolbotn SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:52:24+01:13:16
262814Roger Amundsen
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:52:40+01:13:32
263716Torstein Vee Haukvik
--- ingen klubb --- / Bouvet BIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:52:43+01:13:35
264616Ole Kvigne
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:53:02+01:13:54
265859Eva Aasebø
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
02:53:05+01:13:57
266844Marita Hellerud
Holmestrand SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K35-39
02:53:41+01:14:33
267812Kent Harring
Eidsvoll SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:53:58+01:14:50
268492Tobias Litherland
--- ingen klubb --- / STABIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:54:07+01:14:59
269719Ronny Braun
--- ingen klubb --- / ORKLA BIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:54:26+01:15:18
270648Simen Martinsen
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:54:43+01:15:35
271751Geir Langli
Kolbotn SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:54:50+01:15:42
272815Odd Oskar Bjelke
SK Rye sykkel / SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:56:12+01:17:04
273683Kjell Magne Remmem
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:57:05+01:17:57
274755John Harald Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:57:18+01:18:10
275510Oliver Sanchez Manjon
--- ingen klubb ---
ESP1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:58:02+01:18:54
276476Iver Kasbo
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
02:58:23+01:19:15
277779Bjørn Erik Meinicke
Bærum OCK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:59:52+01:20:44
278598Fredrik H. Juell
Sagene IF Sykkel / CLoVG
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
03:00:19+01:21:11
279473Marius Larsen Kinge
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
03:01:26+01:22:18
280774Volker Kluge
--- ingen klubb ---
GER1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
03:01:48+01:22:40
281612Roger Borge
--- ingen klubb --- / Tieto Tempo
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
03:01:50+01:22:42
282679Andreas Huuse Vaagen
--- ingen klubb --- / Blodsmak Sportsklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
03:02:03+01:22:55
283879Brit Brustveit
Sandnes Sykleklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K50-54
03:02:17+01:23:09
284852Elin Katrine Morgan
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
03:02:39+01:23:31
285689Glenn Østerud
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
03:02:41+01:23:33
286483Karl-Oskar Sæther
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
03:03:53+01:24:45
287746Knut Myre
Blindleia CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
03:03:54+01:24:46
288516Adam Hagström
--- ingen klubb ---
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
03:03:57+01:24:49
289647Øyvind Moen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
03:04:37+01:25:29
290856Vibeke Ansteinsson
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
03:07:02+01:27:54
291736Thomas Clasby
--- ingen klubb --- / Bodyatletene
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
03:08:10+01:29:02
292785Svein Fjeld
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
03:08:10+01:29:02
293676Daniel Dobrev
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
03:09:45+01:30:37
294555Stein-Arne Lunde
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
03:10:07+01:30:59
295758Bjørn Petter Skjeltorp
Soon CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
03:11:12+01:32:04
296799Roger Norbotten
--- ingen klubb --- / Stokke IL Trimgruppa
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
03:11:55+01:32:47
297596Jørgen Skogmo
--- ingen klubb --- / 1900MTB
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
03:12:21+01:33:13
298832Kristin Weyer-Larsen
Bærum OCK / Milsluker`n
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K30-34
03:12:41+01:33:33
299866Jane Helen Burås
Nitelva CK / Team Foss
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K45-49
03:14:22+01:35:14
300855Line Todal
--- ingen klubb --- / Vardeåsen sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
03:17:22+01:38:14
Meld feil