Terrengsykkelrittet 2018

Primærfaner

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
101724Stig Selberg
SpKl Ceres Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:12:19+00:33:11
102617Roar Olsen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:12:29+00:33:21
103458Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
02:12:32+00:33:24
104805Petter Halvorsen
--- ingen klubb --- / Vardeåsen Sykkelklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:13:04+00:33:56
105688Are Tallaksrud
Aron Skiklubb / Nedre Buskerud Nerroverlag
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:13:09+00:34:01
106605Georg Risheim
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:13:11+00:34:03
107553Hans Olav Skogstad
Ottestad IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:13:16+00:34:08
108696Lars Birger Holter
SpKl Ceres Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:13:37+00:34:29
109737Frode Wille Nilsen
IL ROS Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:13:39+00:34:31
110103Martin Aasen
--- ingen klubb --- / Krigsskolen/Maskineriet
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
02:13:40+00:34:32
111515Martin Espedal Tønnesen
Sarpsborg SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:13:48+00:34:40
112819Jan Fredrik Lund
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:14:24+00:35:16
113550Pål Einar Tho Bråthen
--- ingen klubb --- / SK Lavis
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:14:25+00:35:17
114767Lasse Bråthe
Skjeberg CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:14:33+00:35:25
115727Erik Haugstulen
Gruvelia SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:14:59+00:35:51
116504Vidar Ovlien
Romeriksåsen SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:15:00+00:35:52
117718Lars Tore Haug
Hemsedal IL - Sykkel / DNV GL Bedriftidrettslag
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:15:28+00:36:20
118704Stig Eines
--- ingen klubb --- / Team Tore
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:15:31+00:36:23
119478Bastian Solbakken
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
02:15:43+00:36:35
120731Stein Roger Sollien
Soon CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:15:47+00:36:39
121778Frode Brufladt
Lillehammer Cykleklubb / Lillehammer cykleklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:16:38+00:37:30
122697Terje Gomo
IF Frøy Sykkel / Christiania Brannteknikk
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:16:51+00:37:43
123693Christian Lorange
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:17:22+00:38:14
124578Simen Smestad
Ottestad IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:17:26+00:38:18
125793Dag Grøndalen
Toten-Kranken Cykleklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:17:43+00:38:35
126545Christer Svingen
Raufoss & Gjøvik SK / Kafteins corner
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:17:48+00:38:40
127623Jan Gullingsrud
Sarpsborg SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:18:08+00:39:00
128656Tom-André Røgden
--- ingen klubb --- / Skytta sti og friski
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:18:30+00:39:22
129591Lars Olav Tveito
--- ingen klubb --- / Blodsmak Sportsklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:18:53+00:39:45
13065Marie Waagan
Moss CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
02:19:14+00:40:06
131262Arild Fladmark
--- ingen klubb --- / Ruiz racing
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:19:24+00:40:16
132543Aleksander Imset Wassum
--- ingen klubb --- / Oslomarka Crossaint- & Cruxeklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:19:47+00:40:39
133485Aslak Lindsetmo
Asker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
02:19:54+00:40:46
134525Kristian Pedersen
--- ingen klubb --- / Samadet
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:20:08+00:41:00
135651Glenn Berg
MILTON Larvik Sportsklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:20:18+00:41:10
136756Lars Birger Nielsen
Follo SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:20:28+00:41:20
137738Vegar Harstad
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:20:31+00:41:23
138125Svenn Martin Søgaard
CK Elverum
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:20:53+00:41:45
139507Kristoffer Schie
Nesodden SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:20:54+00:41:46
139773sverre berg
Driv IL Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:20:54+00:41:46
141514Petter Kristiansen
IL ROS Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:21:05+00:41:57
141739Dag Cristian Clausen
Bærum OCK / DRBV
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:21:05+00:41:57
143678Aleksander Greni
Drøbak-Frogn IL Sykkel / Team Abel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:21:08+00:42:00
144493Harald Hermanrud
--- ingen klubb --- / AMOK
DEN1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:21:17+00:42:09
145720Stian Heimdal
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:21:30+00:42:22
146843Silje Katarina Holmsen
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K35-39
02:21:47+00:42:39
147641Thomas Murud Andersen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:22:06+00:42:58
148600Kenneth Odden
--- ingen klubb --- / Norges Bank BIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:22:30+00:43:22
149549Endre Storløkken
Holmenkollen CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:23:07+00:43:59
150851Klara Lyngnes
Sagene IF Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
02:23:16+00:44:08
151800Oddbjørn Raaum
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:23:25+00:44:17
152804Terje Johansen
Follo SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:23:26+00:44:18
153500Stefan Johansson
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:23:28+00:44:20
154517Snorre Gylterud
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:23:46+00:44:38
155615Morten Munch-Olsen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:23:54+00:44:46
156813Kåre Hvitstein
Kodal IL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:24:00+00:44:52
157627Anders Korsmo
Ullensaker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:24:16+00:45:08
158782Øyvind Tendal
Kolbotn SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:24:18+00:45:10
159619Morten Bertelsen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:24:24+00:45:16
160803Kåre Ellingsgård
Molde CK / Equinor BIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:24:40+00:45:32
161459Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
02:24:42+00:45:34
162577Bjørn Ingar Skinnes
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:24:47+00:45:39
163316Folke Solvik
IL ROS Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:25:09+00:46:01
164499Pål Johansen
Aron Skiklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:25:24+00:46:16
165698Morten Jensen
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:25:28+00:46:20
166723Hogne Handeland Haug
Follo SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:25:30+00:46:22
167762Ole Bjørn Hjorth-Johansen
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:25:30+00:46:22
168700Tom Mikael Lein
Tønsberg CK / Tønsberg stisykling
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:25:41+00:46:33
169498William Lavatelli Kempton
--- ingen klubb --- / Oslomarka Crossaint- & Cruxeklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:25:42+00:46:34
170494Lars Christian Nøkleby
Røros IL Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:26:05+00:46:57
171794Einar Arne Sørheim
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M55-59
02:26:13+00:47:05
172621Magnus Christian Lång
Fossum IF Sykkel
SWE1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:26:22+00:47:14
173512Henning Mjør Hagen
Hadeland CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:26:36+00:47:28
174472Sigurd Rogne Myklebost
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M17-29
02:26:36+00:47:28
175637Pål Henrik Werner
Bærum OCK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:26:39+00:47:31
176715Nils Henning Øglænd
--- ingen klubb --- / Aktiviteten Treningssenter
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:26:43+00:47:35
177653Dan Erik Henriksen
Ullensaker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:26:58+00:47:50
178580Knut Magnus Skaar
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:26:58+00:47:50
179735Frode Gundersen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:27:07+00:47:59
180618Jamieson Pothecary
SK Rye sykkel / Team Letth
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:27:08+00:48:00
181754Jens Rolfsen
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:27:12+00:48:04
182156Knut Arne Letterud
Asker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:27:21+00:48:13
183680Jan Sølve Borlaug
IF Frøy Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:27:44+00:48:36
184645Øystein Gulliksen
Lørenskog CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:28:00+00:48:52
185701Lars Grøtterød
MILTON Larvik Sportsklubb
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:28:36+00:49:28
186845Yvonne Marlen Gilen Hoff
Ullensaker CK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K35-39
02:28:56+00:49:48
187677Are Halland
IF Frøy Sykkel / Team ÆØÅ Hæstech
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:29:06+00:49:58
188818kay-ove vetland
Bjørndal IF Sykkel / Letth
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M60+
02:29:14+00:50:06
189831Silje Nedland Molnes
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K30-34
02:29:24+00:50:16
190692Bjørn-Kåre Huseby
SK Rye sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:29:45+00:50:37
191532Gaute Høyland
--- ingen klubb --- / Team Triagra
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:29:45+00:50:37
192857Liv Berit Hæg
Eiker-Kvikk, IF
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
K40-44
02:29:48+00:50:40
193766Peder Nustad
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:30:12+00:51:04
194638Christian Erga
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:30:26+00:51:18
195597Roy Ripe
Nesodden SK / Team Ibis
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:30:28+00:51:20
196522Stian Thue Halvorsen
--- ingen klubb ---
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M30-34
02:30:31+00:51:23
197608Pål Christian Ingierd
--- ingen klubb --- / Team Coop
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M40-44
02:30:33+00:51:25
198776Vegard Birkelund
Kolbotn SK
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M50-54
02:30:49+00:51:41
199687Espen Bergeli
Aron Skiklubb / ABB BIL
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M45-49
02:30:51+00:51:43
200552Lars Børsheim
Drammen Cykleklubb - Sykkel
NOR1 lang runde (M/K sport + K junior)
M35-39
02:30:55+00:51:47
Meld feil