Bringebærløpet 2017

Sekundærfaner

NrUtøverKlasseStarttidRadSporStatus
32Aleksander Stolp
M13-1414:00:00MÅL
35Einar Haugøy
DIF/Team Eid
M13-1414:00:00MÅL
432Hidaya Omer
K13-1414:00:00DNS
31Håkon Bråthen Børve
Vollen Ungdomslag
M13-1414:00:00MÅL
39Håkon Torvbråten
Vollen Ungdomslag
M13-1414:00:00MÅL
36Iben Sande
Akershus krets
M13-1414:00:00MÅL
33Iver Brekke Bruksås
Drøbak-Frogn IL
M13-1414:00:00MÅL
431Johanne Bræin
K13-1414:00:00DNS
34Lars Sander Viken
Holmen IF
NORM13-1414:00:00MÅL
38Magnus Frium Laurendz
VUL
M13-1414:00:00MÅL
40Mats Tønder Hansteen
Vollen Ungdomslag
M13-1414:00:00MÅL
37Thomas Krogh Wetterhus
Akershus krets
M13-1414:00:00MÅL
1Tiril T. Fosen
Drøbak-Frogn IL
K13-1414:00:00MÅL
43Anders Grønbrekk
Ås IL
M15-1614:05:00MÅL
107Axel Strand
M15-1614:05:00MÅL
46Eirik Hella
Vollen Ungdomslag
M15-1614:05:00MÅL
425Elida Kveim Engebakken
K15-1614:05:00DNS
47Erik Kjønnø Støa
Ros, IL
M15-1614:05:00MÅL
41Fredrik Bruun
Vollen Ungdomslag
M15-1614:05:00MÅL
45Herman Brustad
Heggedal IL
M15-1614:05:00MÅL
44Johannes Berle
Heggedal IL
M15-1614:05:00DNS
42Olav Aukan Stenersen
Akershus krets
NORM15-1614:05:00MÅL
2Sara Ekern
Heggedal IL
K15-1614:05:00MÅL
50Erik Torvbråten
Vollen Ungdomslag
M17-1914:10:00MÅL
108Julia Barkowski
K17-1914:10:00MÅL
49Kristoffer Krogh Wetterhus
Akershus krets
M17-1914:10:00MÅL
3Maja Dehli Thorkildsen
Vollen Ungdomslag
K17-1914:10:00MÅL
48Marius Tønder Hansteen
Vollen Ungdomslag
M17-1914:10:00MÅL
51Olav Thorkildsen
Vollen Ungdomslag
M17-1914:10:00MÅL
101Bendik Aasen Frosta
M20-2214:15:00MÅL
10Camilla Bentzen
K23-3414:20:00MÅL
19Cicilie Dagestad
K35-3914:20:00MÅL
17Ingun Lund
Kjelsås IL
K35-3914:20:00MÅL
15Ionela Daha
Bakke IF
K35-3914:20:00MÅL
9Ishanka Strand
K23-3414:20:00MÅL
5Karina Starup
Akimi runners
K23-3414:20:00MÅL
106Knut Olav Løver Gåderhagen
M23-3414:20:00MÅL
104Lars Olav Løndal
Asker Fleridrettslag
M23-3414:20:00MÅL
14Line Brennhaug Nilsen
K35-3914:20:00MÅL
7Line Molberg
K23-3414:20:00MÅL
12Liv Karin Løberg
K35-3914:20:00MÅL
55Magnus Følling
Ikano Bank
M35-3914:20:00MÅL
8Maria Brodin
Fossum IF
K23-3414:20:00MÅL
11Marianne Fløistad
Statoil BIL
K35-3914:20:00MÅL
20Marte Beitnes Johnsen
Vollen Ungdomslag
K35-3914:20:00MÅL
4Martine Myrbo Hoff
Akimi Runners
K23-3414:20:00MÅL
16Nicole Due-Tønnessen
K35-3914:20:00MÅL
54Ole Fredrik Syvertsen
M35-3914:20:00MÅL
13Pille Urmsalu
K35-3914:20:00MÅL
56Rikard Halvorsen
NORM35-3914:20:00MÅL
6Sigrun Tovsrud
Øvre Sigdal IL
K23-3414:20:00MÅL
105Soroush Jazari
Asker Fleridrettslag
M23-3414:20:00MÅL
57Thomas Keilman
NORM35-3914:20:00MÅL
53Tom Erik Thalberg
M35-3914:20:00MÅL
18Vibeke Mogstad
Vollen Ungdomslag
K35-3914:20:00MÅL
52Øivind Bjerkseth
Royal Sportsklubb
NORM23-3414:20:00MÅL
418Abid Raja
M40-4414:25:00DNS
24Anette Johnsen Hundere
Asker Sk. Friidrett
K45-4914:25:00MÅL
27Ann Kristin Lillelien
Røyken og Hurum håndball
NORK45-4914:25:00MÅL
417Anne-line Liljeborg
K40-4414:25:00DNS
25Anne-Perly Eriksen
K45-4914:25:00MÅL
64Frank Heggen
Akershus krets
M45-4914:25:00MÅL
60Frode Christiansen
VUL
M40-4414:25:00MÅL
26Grete Irene Melting
K45-4914:25:00MÅL
436Jarle Lind-Nilsen
M45-4914:25:00DNS
21Joachim Thorkildsen
K40-4414:25:00MÅL
103Karin Sønsteby
Asker Fleridrettslag
K45-4914:25:00MÅL
23Katrine Johannesson
K45-4914:25:00MÅL
62Kjell Laupstad
Vollen Ungdomslag
M40-4414:25:00MÅL
58Marius Stolp
M40-4414:25:00MÅL
61Martin Nilsen
Vollen Ungdomslag
M40-4414:25:00MÅL
65Rasmus Thorkildsen
Vollen Ungdomslag
M45-4914:25:00MÅL
66Roger Hage
Vollen Ungdomslag
M45-4914:25:00DNS
59Stian Langeland
Vollen Ungdomslag
M40-4414:25:00MÅL
63Tore Opheim
Vollen Ungdomslag
M45-4914:25:00MÅL
22Yolanda Exposito
K40-4414:25:00MÅL
109Øyvind Kvernen
Drøbak-Frogn IL
M45-4914:25:00MÅL
28Christin Hellerud
K50-5414:30:00MÅL
30Ingjerd Graff Schjetne
Øvre Sigdal IL
K55-5914:30:00MÅL
69Jan Gårderhagen
Vollen Ungdomslag
M55-5914:30:00MÅL
67Lasse Løberg
Raketten:)
M50-5414:30:00MÅL
102Per Fossum
Asker Fleridrettslag
M70-7414:30:00MÅL
70Rolf Nielsen
IBM
M75+14:30:00MÅL
29Sigrun Nygård
Asker skiklubb
K50-5414:30:00MÅL
68Tim Lardner
M50-5414:30:00MÅL
240Adele Brennhaug Arntzen
BarneløpDNS
311Adrian Følling
Slemmestad
BarneløpDNS
345Adrian Refsnes
Akershus krets
BarneløpDNS
445Alexander Landa
BarneløpDNS
410Alexander Loe-Dahl
BarneløpDNS
291Alexander Mcdowall
BarneløpDNS
255Alma Bækvold
Akershus krets
BarneløpDNS
270Amalie Sophie Opheim
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
259Amelia Løberg Grymyr
Røa IL
BarneløpDNS
212Amelie Rasch-Eklund
Akershus krets
BarneløpDNS
332Anders Kippenes
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
434Anders Klinkenberg
BarneløpDNS
333Andreas Gråthen
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
328Andreas Sæbø Istad
BarneløpDNS
265Angelina Exposito Westby
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
Meld feil