Bringebærløpet 2017

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
124Anette Johnsen Hundere
Asker Sk. Friidrett
K45-4900:24:54
221Joachim Thorkildsen
K40-4400:26:08+00:01:14
314Line Brennhaug Nilsen
K35-3900:29:02+00:04:08
420Marte Beitnes Johnsen
Vollen Ungdomslag
K35-3900:29:19+00:04:25
519Cicilie Dagestad
K35-3900:30:05+00:05:11
62Sara Ekern
Heggedal IL
K15-1600:31:00+00:06:06
711Marianne Fløistad
Statoil BIL
K35-3900:31:35+00:06:41
88Maria Brodin
Fossum IF
K23-3400:31:41+00:06:47
9103Karin Sønsteby
Asker Fleridrettslag
K45-4900:32:03+00:07:09
1016Nicole Due-Tønnessen
K35-3900:32:14+00:07:20
117Line Molberg
K23-3400:32:56+00:08:02
1229Sigrun Nygård
Asker skiklubb
K50-5400:32:59+00:08:05
131Tiril T. Fosen
Drøbak-Frogn IL
K13-1400:33:05+00:08:11
1423Katrine Johannesson
K45-4900:33:24+00:08:30
153Maja Dehli Thorkildsen
Vollen Ungdomslag
K17-1900:34:42+00:09:48
1626Grete Irene Melting
K45-4900:35:21+00:10:27
1725Anne-Perly Eriksen
K45-4900:35:28+00:10:34
18108Julia Barkowski
K17-1900:36:44+00:11:50
1918Vibeke Mogstad
Vollen Ungdomslag
K35-3900:36:53+00:11:59
2015Ionela Daha
Bakke IF
K35-3900:37:05+00:12:11
2127Ann Kristin Lillelien
Røyken og Hurum håndball
NORK45-4900:37:38+00:12:44
2213Pille Urmsalu
K35-3900:39:41+00:14:47
2328Christin Hellerud
K50-5400:40:33+00:15:39
244Martine Myrbo Hoff
Akimi Runners
K23-3400:42:26+00:17:32
255Karina Starup
Akimi runners
K23-3400:43:37+00:18:43
2612Liv Karin Løberg
K35-3900:43:38+00:18:44
2717Ingun Lund
Kjelsås IL
K35-3900:45:32+00:20:38
2822Yolanda Exposito
K40-4400:45:47+00:20:53
299Ishanka Strand
K23-3400:47:42+00:22:48
2910Camilla Bentzen
K23-3400:47:42+00:22:48
3130Ingjerd Graff Schjetne
Øvre Sigdal IL
K55-5901:00:38+00:35:44
326Sigrun Tovsrud
Øvre Sigdal IL
K23-3401:10:38+00:45:44
240Adele Brennhaug Arntzen
BarneløpDNS
255Alma Bækvold
Akershus krets
BarneløpDNS
270Amalie Sophie Opheim
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
259Amelia Løberg Grymyr
Røa IL
BarneløpDNS
212Amelie Rasch-Eklund
Akershus krets
BarneløpDNS
265Angelina Exposito Westby
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
207Anna Cecilia Heggen
Akershus krets
BarneløpDNS
423Anna Lucia
BarneløpDNS
417Anne-line Liljeborg
K40-44DNS
405Astrid Haug Sørensen
BarneløpDNS
403Astrid Rådberg
BarneløpDNS
243Aurora Myren Furre
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
439Benedikte Helland
BarneløpDNS
279Camilla Bruun
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
231Carla Anabel Berg
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
421Cassandra Engen
BarneløpDNS
251Celin Mogstad-Fjeld
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
430Clara Haukeland Myking
BarneløpDNS
263Cornelia Øgaarden
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
425Elida Kveim Engebakken
K15-16DNS
409Elise Rosseland Einarsen
BarneløpDNS
256Ellen Massey
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
424Elvira Heskestad
BarneløpDNS
224Emilie Langvandslien
BarneløpDNS
202Emily Bendiksen
BarneløpDNS
244Emma Krantz Bjørseth
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
408Emmy Mærli
BarneløpDNS
208Evelina Løberg Grymyr
Røa IL
BarneløpDNS
241Ferdinand Løberg Grymyr
Røa IL
BarneløpDNS
419Frida Sønsteby Larsen
Asker Fleridrettslag
BarneløpDNS
278Hannah Falch Lystvedt
Akershus krets
BarneløpDNS
432Hidaya Omer
K13-14DNS
230Hilde Ytterhaug
Bakke IF
BarneløpDNS
414Hilma Marie Blomquist
BarneløpDNS
257Ida Liljeborg
BarneløpDNS
281Ida Aarak
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
267Ingrid A Bertheussen Brinch
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
276Ingvild Elvenes
Asker Sk. Friidrett
BarneløpDNS
400izabell X
BarneløpDNS
214Jenny Backe-Henden
Akershus krets
BarneløpDNS
261Jenny Ørsleie
BarneløpDNS
431Johanne Bræin
K13-14DNS
239Johanne Fløistad
Asker Fleridrettslag
BarneløpDNS
402Johanne Krog Rådberg
BarneløpDNS
451Josefine Miethe Kaupstad
BarneløpDNS
437Josefine Opheim
BarneløpDNS
213Josefine Ytreeide Carlsen
BarneløpDNS
235Julie Børresen
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
205Julie Aasletten
BarneløpDNS
407Kaisa Mærli
BarneløpDNS
435Kaja Klinkenberg
BarneløpDNS
284Kaja Løvdal-Sælid
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
204Karen Pauline Kvam
BarneløpDNS
223Karoline Hempkins
BarneløpDNS
216Katia Susanne Heggen
BarneløpDNS
233Kirsti Heien
BarneløpDNS
438Kristina Huserbråten
BarneløpDNS
218Lea Liljeborg
BarneløpDNS
236Leah Norgård Syversen
Akershus krets
BarneløpDNS
245Leon Exposito Westby
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
210Lilja Næss-Løtveit
Akershus krets
BarneløpDNS
269Linnea Beitnes Johnsen
Vollen Ungdomslag
BarneløpDNS
211Linnea Nesteby
BarneløpDNS
215Lotte Thorkildsen
BarneløpDNS
450Louise Heiberg
BarneløpDNS
217Lukas Leander Lund
Kjelsås IL
BarneløpDNS
242Maia Lardner
BarneløpDNS
232Maiken Næss-Løtveit
Akershus krets
BarneløpDNS
Meld feil