Bringebærløpet 2017

Sekundærfaner

RankStartnrNavnKlubbTeam/lagKlasseMålStart
152Øivind BjerksethNORRoyal SportsklubbM23-3400:22:2114:20:00
147Erik Kjønnø StøaRos, ILM15-1600:24:1214:05:00
124Anette Johnsen HundereAsker Sk. FriidrettK45-4900:24:5414:25:00
148Marius Tønder HansteenVollen UngdomslagM17-1900:24:5814:10:00
250Erik TorvbråtenVollen UngdomslagM17-1900:25:2614:10:00
165Rasmus ThorkildsenVollen UngdomslagM45-4900:25:4214:25:00
133Iver Brekke BruksåsDrøbak-Frogn ILM13-1400:26:0014:00:00
2109Øyvind KvernenDrøbak-Frogn ILM45-4900:26:0214:25:00
246Eirik HellaVollen UngdomslagM15-1600:26:0414:05:00
121Joachim ThorkildsenK40-4400:26:0814:25:00
349Kristoffer Krogh WetterhusAkershus kretsM17-1900:26:4514:10:00
342Olav Aukan StenersenNORAkershus kretsM15-1600:27:0014:05:00
155Magnus FøllingIkano BankM35-3900:27:1114:20:00
235Einar HaugøyDIF/Team EidM13-1400:27:2214:00:00
158Marius StolpM40-4400:27:3214:25:00
441Fredrik BruunVollen UngdomslagM15-1600:28:3214:05:00
334Lars Sander VikenNORHolmen IFM13-1400:28:4014:00:00
451Olav ThorkildsenVollen UngdomslagM17-1900:28:4714:10:00
114Line Brennhaug NilsenK35-3900:29:0214:20:00
545Herman BrustadHeggedal ILM15-1600:29:1114:05:00
220Marte Beitnes JohnsenVollen UngdomslagK35-3900:29:1914:20:00
2105Soroush JazariAsker FleridrettslagM23-3400:29:2214:20:00
256Rikard HalvorsenNORM35-3900:29:2514:20:00
319Cicilie DagestadK35-3900:30:0514:20:00
440Mats Tønder HansteenVollen UngdomslagM13-1400:30:2214:00:00
539Håkon TorvbråtenVollen UngdomslagM13-1400:30:3014:00:00
12Sara EkernHeggedal ILK15-1600:31:0014:05:00
168Tim LardnerM50-5400:31:1814:30:00
411Marianne FløistadStatoil BILK35-3900:31:3514:20:00
18Maria BrodinFossum IFK23-3400:31:4114:20:00
169Jan GårderhagenVollen UngdomslagM55-5900:31:5614:30:00
2103Karin SønstebyAsker FleridrettslagK45-4900:32:0314:25:00
637Thomas Krogh WetterhusAkershus kretsM13-1400:32:1214:00:00
516Nicole Due-TønnessenK35-3900:32:1414:20:00
259Stian LangelandVollen UngdomslagM40-4400:32:1714:25:00
738Magnus Frium LaurendzVULM13-1400:32:2314:00:00
363Tore OpheimVollen UngdomslagM45-4900:32:3614:25:00
464Frank HeggenAkershus kretsM45-4900:32:4114:25:00
3106Knut Olav Løver GåderhagenM23-3400:32:4814:20:00
27Line MolbergK23-3400:32:5614:20:00
129Sigrun NygårdAsker skiklubbK50-5400:32:5914:30:00
361Martin NilsenVollen UngdomslagM40-4400:33:0114:25:00
11Tiril T. FosenDrøbak-Frogn ILK13-1400:33:0514:00:00
323Katrine JohannessonK45-4900:33:2414:25:00
1101Bendik Aasen FrostaM20-2200:33:2714:15:00
13Maja Dehli ThorkildsenVollen UngdomslagK17-1900:34:4214:10:00
426Grete Irene MeltingK45-4900:35:2114:25:00
525Anne-Perly EriksenK45-4900:35:2814:25:00
643Anders GrønbrekkÅs ILM15-1600:35:3214:05:00
462Kjell LaupstadVollen UngdomslagM40-4400:35:3214:25:00
4104Lars Olav LøndalAsker FleridrettslagM23-3400:35:4914:20:00
2108Julia BarkowskiK17-1900:36:4414:10:00
618Vibeke MogstadVollen UngdomslagK35-3900:36:5314:20:00
353Tom Erik ThalbergM35-3900:37:0414:20:00
715Ionela DahaBakke IFK35-3900:37:0514:20:00
454Ole Fredrik SyvertsenM35-3900:37:2014:20:00
627Ann Kristin LillelienNORRøyken og Hurum håndballK45-4900:37:3814:25:00
560Frode ChristiansenVULM40-4400:38:4914:25:00
813Pille UrmsaluK35-3900:39:4114:20:00
557Thomas KeilmanNORM35-3900:39:4314:20:00
7107Axel StrandM15-1600:40:2814:05:00
228Christin HellerudK50-5400:40:3314:30:00
836Iben SandeAkershus kretsM13-1400:40:5414:00:00
1102Per FossumAsker FleridrettslagM70-7400:42:2314:30:00
34Martine Myrbo HoffAkimi RunnersK23-3400:42:2614:20:00
932Aleksander StolpM13-1400:42:5214:00:00
45Karina StarupAkimi runnersK23-3400:43:3714:20:00
912Liv Karin LøbergK35-3900:43:3814:20:00
267Lasse LøbergRaketten:)M50-5400:44:4514:30:00
1017Ingun LundKjelsås ILK35-3900:45:3214:20:00
222Yolanda ExpositoK40-4400:45:4714:25:00
510Camilla BentzenK23-3400:47:4214:20:00
59Ishanka StrandK23-3400:47:4214:20:00
1031Håkon Bråthen BørveVollen UngdomslagM13-1400:49:0514:00:00
170Rolf NielsenIBMM75+00:58:3414:30:00
130Ingjerd Graff SchjetneØvre Sigdal ILK55-5901:00:3814:30:00
76Sigrun TovsrudØvre Sigdal ILK23-3401:10:3814:20:00
418Abid RajaM40-44DNS14:25:00
240Adele Brennhaug ArntzenBarneløpDNS
311Adrian FøllingSlemmestadBarneløpDNS
345Adrian RefsnesAkershus kretsBarneløpDNS
445Alexander LandaBarneløpDNS
410Alexander Loe-DahlBarneløpDNS
291Alexander McdowallBarneløpDNS
255Alma BækvoldAkershus kretsBarneløpDNS
270Amalie Sophie OpheimVollen UngdomslagBarneløpDNS
259Amelia Løberg GrymyrRøa ILBarneløpDNS
212Amelie Rasch-EklundAkershus kretsBarneløpDNS
332Anders KippenesVollen UngdomslagBarneløpDNS
434Anders KlinkenbergBarneløpDNS
333Andreas GråthenVollen UngdomslagBarneløpDNS
328Andreas Sæbø IstadBarneløpDNS
265Angelina Exposito WestbyVollen UngdomslagBarneløpDNS
207Anna Cecilia HeggenAkershus kretsBarneløpDNS
423Anna LuciaBarneløpDNS
417Anne-line LiljeborgK40-44DNS14:25:00
288Ask Eidem BjørnstadAkershus kretsBarneløpDNS
405Astrid Haug SørensenBarneløpDNS
403Astrid RådbergBarneløpDNS
243Aurora Myren FurreVollen UngdomslagBarneløpDNS
Rad 1-100, totalt 300
Meld feil