2309. Anna Gabrielsen

DatoArrangementKlasseTidRank
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 17+DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 17+DNS
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K-sen00:53:114
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K senior elite00:24:23,88
29.05.2016NC Konnerud 2016 - EtappetiderK Senior elite00:15:26,56
29.05.2016NC Konnerud 2016 - NC 4 Stafett XCRK/M 15 og eldre - Rene klubblag00:51:15,726
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K Senior eliteDNS
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K-senDNF
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K Senior elite01:42:15,310
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Senior elite00:19:49,113
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-sen01:10:13,271
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K-sen00:30:51,131
05.09.2015Vestmarkrittet 2015K17-1902:12:31,92
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K-sen00:56:04,914
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K Senior01:41:46,34
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K SeniorDNF
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K SeniorDNS
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K SeniorDNF
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K SeniorDNS
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetK Junior00:54:18,22
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K-junDNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K-jun00:13:02,391
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K-junDNS
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K-junDNF
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Vestmarkrittet seeding 45 km
K17-19
02:03:19,02
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K-junDNS
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K-junDNS
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K-jun00:22:09,261
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:46:56,422
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K-jun01:06:28,932
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K-jun00:13:33,141
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K-junDNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K-junDNS
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K-jun00:54:16,691
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K-jun00:29:52,072
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K-jun00:15:19,641
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:45:40,894
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K15-1600:23:28,201
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K15-1600:27:23,862
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K15-1600:18:44,351
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K15-1600:29:02,562
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K15-1600:20:45,962
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K15-1600:24:56,242
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K15-1600:11:15,562
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K15-1600:20:57,511
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K15-1600:27:09,56
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K15-1600:31:21,23
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K15-1600:28:03,11
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K15-1600:20:01,33
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K15-1600:15:58,64
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K15-1600:25:57,12
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K15-1600:18:00,94
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K15-16DNS
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K13-1400:25:07,62
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K13-1400:28:15,01
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K13-1400:15:25,93
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K13-1400:16:04,18
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K13-14DNS
02.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 4: Langsethløkka v/Rye
K13-14DNS
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K13-1400:14:15,03
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K13-1400:15:05,05
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K13-1400:26:01,05
Lukk