Nissan-Cup 2010 - Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11010Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1000:08:06,2
22207Ida Troengen
HOC
K1200:08:12,5+00:00:06,3
31002Ludvig Fischer Aasheim
SK RYE
NORM1000:08:20,9+00:00:14,7
41044Andreas Hegrum Askjer
Horten og omegn CK
M1000:08:21,4+00:00:15,2
42215Tiril Liverud Knudsen
Konnerud IL - Sykkel
K1200:08:21,4+00:00:15,2
62206Marte Berg Edseth
SK RYE
K1200:08:25,8+00:00:19,6
71013Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1000:08:30,2+00:00:24,0
82202Helene Hamre Liberg
Asker CK
K1200:08:32,8+00:00:26,6
91009Håkon Pilvik
Drøbak SK
NORM1000:08:33,1+00:00:26,9
102108Tuva Ertzaas Granøien
BOC
NORK1100:08:46,4+00:00:40,2
112109Mina Claussen
BOC
K1100:08:48,5+00:00:42,3
122216Marte Norborg Killingstad
Konnerud IL - Sykkel
K1200:08:54,6+00:00:48,4
132208Aurora Kildahl
Asker CK
K1200:09:06,9+00:01:00,7
141012Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:08,9+00:01:02,7
151036Simon A Holstad
DRØBAK
M1000:09:31,9+00:01:25,7
161018Fabian Strøm
IF Frøy
NORM1000:09:36,4+00:01:30,2
171001Albin Littorin Sandbu
SK RYE
NORM1000:09:58,7+00:01:52,5
181041Per Clemet Wisløff
Holmen langrenn
M1000:10:00,3+00:01:54,1
192205Pernielle Aurora Sneis Boger
Follo SK
K1200:10:16,0+00:02:09,8
202106Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1100:10:21,8+00:02:15,6
212101Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF
NORK1100:10:23,8+00:02:17,6
222105Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1100:10:24,6+00:02:18,4
232111Martine Fosmo Nyberg
BOC
K1100:10:25,8+00:02:19,6
241032Martin Vang Dahl
SK RYE
M1000:10:42,7+00:02:36,5
252001Anna Littorin Sandbu
SK RYE
NORK1000:10:43,9+00:02:37,7
261023Anders Christian Bjørtomt
BOC
M1000:10:47,3+00:02:41,1
271045Iver Barlinn Korvald
IL Heming
M1000:10:48,0+00:02:41,8
281024Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog ck
M1000:10:48,6+00:02:42,4
291017Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1000:10:49,1+00:02:42,9
301007Eivind Lundberg Larsen
Soon Ck
M1000:10:55,3+00:02:49,1
311038Petter Andresen
IF Frøy
NORM1000:11:00,0+00:02:53,8
321003Sebastian Dietrich
BIF
NORM1000:11:06,3+00:03:00,1
331011Marius Smaaskjær
Soon Ck
M1000:11:12,6+00:03:06,4
341020Sondre Sørum Smette
BOC
M1000:11:28,8+00:03:22,6
352217Anna Christina Torsheim
Asker CK
K1200:11:41,3+00:03:35,1
362110Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:11:53,3+00:03:47,1
371028Linn Mei Waaler
DRØBAK
K1000:11:54,3+00:03:48,1
372104Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1100:11:54,3+00:03:48,1
391015Morten Sund
Asker CK
M1000:11:57,7+00:03:51,5
402115Sara Malme Gulbrandsen
IF Frøy
K1100:12:18,3+00:04:12,1
411216Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:12:19,3+00:04:13,1
422006Marthe Emilie Bagger
Halden CK
K1000:12:23,8+00:04:17,6
431042Thomas Haugen De Lange
BOC
M1000:12:33,5+00:04:27,3
441022Åsmund Eggen Kristensen
BOC
M1000:12:35,0+00:04:28,8
452007Eva Kristine Bjercke
SK Rye
K1000:12:51,2+00:04:45,0
461215Petter Bergmann
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:12:55,0+00:04:48,8
472005Hege Pettersen
boc
K1000:13:01,7+00:04:55,5
481210Martin Emil Siggerud
Soon Ck
NORM1200:13:10,9+00:05:04,7
491029Sindre Fjellhaug
SK RYE
M1000:13:48,8+00:05:42,6
502004Johanne Dahl Norland
SK RYE
NORK1000:14:05,3+00:05:59,1
Meld feil