Soon Bike day(s) - Soon bike day XCO (17+ år, UCI cat 2)

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
11Eskil Evensen-Lie
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite00:39:33
22Martin Emil Siggerud
Soon CK
NORM Senior elite00:39:34+00:00:01
3351Magnus Cederholm
SK Rye sykkel
NORM Master 35-3900:40:18+00:00:45
4101Anders Halland Johannessen
Soon CK
NORM Junior elite00:40:49+00:01:16
54Emil Hasund Eid
Kloppa offroadklubb
NORM Senior elite00:41:05+00:01:32
66Eirik Pettersen
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:41:07+00:01:34
7129Vilgot Lindh
--- ingen klubb --- / Härnösands CK
SWEM Junior elite00:41:14+00:01:41
8454Colin Eick
IF Frøy Sykkel
NORM Master 45-4900:41:43+00:02:10
9401Fredrik Lysakerrud
Odal Sykleklubb
NORM Master 40-4400:41:46+00:02:13
10453Ole Martin Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Master 45-4900:41:53+00:02:20
119Sigurd Mellemsæter
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:42:02+00:02:29
12451Thomas Færgestad
IF Frøy Sykkel
NORM Master 45-4900:42:03+00:02:30
13103Gabriel Cornelis Slinger
Svelvik SK
NORM Junior elite00:42:08+00:02:35
1417Erik Kay
Follo SK
NORM Senior elite00:42:33+00:03:00
15304Jørgen Ertnes
Sagene IF Sykkel
NORM Master 30-3400:42:46+00:03:13
16108Jan Erik Kørra
Solør CK
NORM Junior elite00:43:02+00:03:29
17105Fredrik Bådstangen
Soon CK
NORM Junior elite00:43:04+00:03:31
18130Jakub Sarota
--- ingen klubb ---
SWEM Junior elite00:43:18+00:03:45
1910Jens Bergmann
SK Rye sykkel
NORM Senior elite00:43:29+00:03:56
20102Knut Røhme
Romeriksåsen SK
NORM Junior elite00:43:29+00:03:56
21352Stian Andre Nordli
Lørenskog CK
NORM Master 35-3900:43:32+00:03:59
228Magnus Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Senior elite00:43:57+00:04:24
23112Magnus Myrvold
Solør CK
NORM Junior elite00:44:16+00:04:43
24109Sondre Faanes
Lillehammer Cykleklubb
NORM Junior elite00:44:31+00:04:58
25104Mats Tubaas Glende
Soon CK
NORM Junior elite00:44:31+00:04:58
26117Vinjar Løkken
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite00:44:32+00:04:59
27303Marcel Marek
--- ingen klubb --- / Superior Riders
CZEM Master 30-3400:45:02+00:05:29
28111Fabian Glenne
Soon CK
NORM Junior elite00:45:13+00:05:40
29128Edvin Lindh
--- ingen klubb ---
SWEM Junior elite00:45:21+00:05:48
30403Odd Ivar Lindløv
Moss CK
NORM Master 40-4400:45:29+00:05:56
31121Simen Aannerud Gulbrandsen
Raufoss & Gjøvik SK
NORM Junior elite00:45:39+00:06:06
32110Ola Jåvold Landmark
Bærum OCK
NORM Junior elite00:45:40+00:06:07
33501Øyvin Wormnæs
IF Frøy Sykkel
NORM Master 50-5400:46:03+00:06:30
34302Asbjørn Hoel Winnje
SK Rye sykkel
NORM Master 30-3400:46:12+00:06:39
35118Tobias Wilhelmsen
Soon CK
NORM Junior elite00:46:20+00:06:47
36122gard brovold
IL Heming
NORM Junior elite00:47:07+00:07:34
375Ådne Anmarkrud
Konnerud IL Sykkel
NORM Senior elite00:47:17+00:07:44
3811Andre Johansen
IF Frøy Sykkel
NORM Senior elite00:47:34+00:08:01
39203Linn Gustafzzon
--- ingen klubb --- / Team ormsalva athletic club
SWEK senior elite00:48:06+00:08:33
40301Marius Bekkevold
Halden CK
NORM Master 30-3400:48:08+00:08:35
41353Lars Thomas Olsen Paulshus
Moss CK
NORM Master 35-3900:48:17+00:08:44
42201Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:49:55+00:10:22
43502Arve Austad
Lørenskog CK
NORM Master 50-5400:50:00+00:10:27
44452Bjørn Færaas
Bokn Sykkelklubb
NORM Master 45-4900:50:35+00:11:02
4513Robin Færaas
Bokn Sykkelklubb
NORM Senior elite00:50:59+00:11:26
46204Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:51:13+00:11:40
47123Magnus Sørli
Svelvik SK
NORM Junior elite00:51:39+00:12:06
48232Tuva Siggerud
Soon CK
NORK Junior elite00:51:45+00:12:12
49205Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:52:15+00:12:42
50120Sindre Skaug
Halden CK
NORM Junior elite00:52:19+00:12:46
51591Gjertrud Bø
Soon CK
NORK Master 55-5900:52:37+00:13:04
52210Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK senior elite00:52:40+00:13:07
53235Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK Junior elite00:52:51+00:13:18
54209Martine Stenbro
IF Frøy Sykkel
NORK senior elite00:53:31+00:13:58
55127Aleksander Borchgrevink
SK Rye sykkel
NORM Junior elite00:53:43+00:14:10
56233Siri Aarthun Hodnesdal
Hafrsfjord SK
NORK Junior elite00:54:33+00:15:00
57207Sara Öberg
--- ingen klubb --- / Team Serneke Allebike CK
SWEK senior elite00:55:04+00:15:31
58208Anna Stray Rongve
CK Haugaland
NORK senior elite00:55:31+00:15:58
59237Dorthe Larsen
Dalane SK
NORK Junior elite00:55:48+00:16:15
60231Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK Junior elite00:56:53+00:17:20
61238Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite00:57:26+00:17:53
62234Johanne Dahl Norland
SK Rye sykkel
NORK Junior elite00:57:52+00:18:19
63211Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK senior elite00:58:39+00:19:06
64239Pernille Skott Bringsjord
Soon CK
NORK Junior elite00:58:46+00:19:13
6518Harald Fredrik Tolfsby
Bærum OCK
NORM Senior elite00:59:27+00:19:54
66236Anna Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORK Junior elite00:59:42+00:20:09
113Halvor Wiik Pedersen
Soon CK
NORM Junior eliteDNF
12Jakob Deraas Grimsgaard
TVK
NORM Senior eliteDNF
115Sander Røsås
IF Frøy Sykkel
NORM Junior eliteDNF
455Øyvind Sønsteby
Soon CK
NORM Master 45-49DNF
116Albin Littorin Sandbu
SK Rye sykkel
NORM Junior eliteDNS
404Atle Stubberud
Soon CK
NORM Master 40-44DNS
16August Juritsen Kolbjørnsen
Eiker-Kvikk, IF
NORM Senior eliteDNS
114Esten Lund Vingen
Gauldal SK
NORM Junior eliteDNS
1701Fabian Strøm
IF Frøy Sykkel
NORM sport 17+DNS
125Henrik Johnsrud
Soon CK
NORM Junior eliteDNS
124Håkon Jørstad Larsen
Svelvik SK
NORM Junior eliteDNS
202Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORK senior eliteDNS
126Jakob Bruun Tørnby
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM Junior eliteDNS
15Joakim Fjeld kristoffersen
Bærum OCK
NORM Senior eliteDNS
402Lars Tvedt
Romeriksåsen SK
NORM Master 40-44DNS
14Marius Grødahl Andresen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORM Senior eliteDNS
7Markus Eid Mellegård
Sarpsborg SK
NORM Senior eliteDNS
3Ole Hem
Romeriksåsen SK / SWIX Hard Rocx
NORM Senior eliteDNS
504Per-Ivar Weydahl
Ottadalen SK
NORM Master 50-54DNS
503Ron-Werner Waatsveen
Cykle Klubben Øst
NORM Master 50-54DNS
107Sebastian Dietrich
IF Frøy Sykkel
NORM Junior eliteDNS
206Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK senior eliteDNS
119Simen Engedahl
Svelvik SK
NORM Junior eliteDNS
106Tormod Weydahl
Ottadalen SK
NORM Junior eliteDNS
Meld feil