236. Anna Littorin Sandbu

DatoArrangementKlasseTidRank
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
K seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
K seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
K senior00:02:102
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
K senior00:02:06,3777
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
K senior00:08:00,08
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
K seniorDNF
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneK Junior elite01:09:487
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
K Junior elite00:21:188
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
K Junior eliteDNF
26.05.2018Terrengsykkelrittet 20181 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
02:12:331
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K Junior eliteDNF
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K Junior elite00:21:256
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K Junior elite00:07:39,64
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K Junior elite01:17:243
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:17:42,63
03.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day XCO (17+ år, UCI cat 2)
K Junior elite01:20:028
02.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day (6-16 år)
K Junior eliteDNS
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K Junior elite00:21:144
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K Junior elite01:14:244
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 17+00:02:01,273
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 17+00:02:09,0911
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 17+00:10:00,00010
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK Junior elite01:16:343
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 17+00:02:313
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 17+00:02:39,411
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 17+00:00:11,011
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 17+DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK Junior elite01:20:295
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtK junior elite01:43:23,86
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K Junior elite00:21:348
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
K Junior elite01:43:23,86
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K Junior elite01:14:336
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K Junior elite00:07:42,84
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K Junior eliteDNS
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior eliteDNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Finaler
K 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Kvartfinaler
K 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Prolog
K 15-16DNS
18.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 11 Sprint XCE
Semifinaler
K 15-16DNS
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOK 15-16DNS
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K16DNS
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K16DNS
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K16DNS
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 15-1600:03:31,444
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 15-1600:03:22,262
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 15-1600:03:28,0014
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 15-1600:03:22,313
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 16DNF
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K16DNS
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 15-1600:19:21,66
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 15-1600:49:45,57
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K 15-16DNF
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K16DNS
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1600:18:222
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 15-1600:41:27,45
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:20:25,75
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:23:52,582
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1500:16:25,431
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015K 1500:31:40,82
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K1500:19:37,551
16.08.2015Hortenrittet 2015
NC9 rundbane XCO
K 15-1600:38:28,91
15.08.2015Hortenrittet 2015
NC8 rundbane XCO
K 15-1600:41:02,01
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1500:13:39,342
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
K 15-1600:03:18,52
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
K 15-1600:03:54,82
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
K 15-1600:03:39,35
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
K 15-1600:03:25,03
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K 1500:47:39,32
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1500:23:17,131
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K15DNS
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1500:22:33,282
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 15-1600:27:53,05
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 15-1600:53:41,25
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:21:40,893
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 15-1600:40:03,05
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 15-1600:20:05,84
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
J 15 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
J 15 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
J 15 år00:29:09,71
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
J 15 år00:07:24,95
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
J 15 årDNS
11.10.2014Ivar Formos Minneløp 20149 km
Jenter 13-14 år
00:53:59,17
20.09.2014NC Terreng Rundbane: SkullerudrittetKvinner 13-1400:18:41,82
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelK13-1400:27:55,31
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1400:22:41,232
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:15:48,811
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1400:09:21,072
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1400:14:44,412
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1400:12:20,282
09.06.2014Vestmarkrittet 2014Ungdom
K13-14
01:46:07,41
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:12:43,321
31.05.2014Terrengsykkelrittet 20141 runde ungdom
K 13-14
02:09:40,322
27.05.2014Ryeløpet 20145 km
K 14 - 15
00:25:1816
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K14DNF
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1400:09:44,781
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:15:51,012
13.10.2013Ivar Formos Minneløp 20139 km
Jenter 13-14 år, 9 km
01:07:32,35
26.09.2013Klubbmesterskap Rye - DuathlonLang løype; løp+terrengsykkel
K13-14
00:23:51,02
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1300:26:45,302
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1300:10:22,242
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1300:15:54,403
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1300:14:45,257
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:17:00,183
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1300:39:03,335
21.05.2013Ryeløpet 2013K 12-1300:25:0912
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1300:07:27,145
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1300:20:47,554
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
K1200:05:22,763
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
K1200:13:48,561
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1200:17:04,943
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K1200:21:13,133
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1200:06:37,472
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1200:13:55,532
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:14:23,522
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1200:18:32,384
22.05.2012Ryeløpet 2012K 12-1300:25:589
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K1200:06:27,785
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:09:06,366
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K1100:15:18,41
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1100:11:43,82
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1100:12:04,93
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1100:06:48,93
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K1100:07:23,43
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1100:10:46,03
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1100:07:18,91
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1100:15:32,22
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K1000:17:54,81
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1000:12:30,11
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1000:10:41,81
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1000:10:43,91
09.06.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K1000:07:03,02
26.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1000:11:13,01
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1000:10:47,01
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1000:12:33,01
Lukk