234. Johanne Dahl Norland

DatoArrangementKlasseTidRank
15.09.2018Karl XII rittene 2018 - XCO rundbaneK Junior01:28:392
08.09.2018Kalascup 2018
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-jun00:49:151
29.08.2018Kalascup 2018
Ritt 7: Greverud, Follo CK
K-jun00:37:371
22.08.2018Kalascup 2018
Ritt 6: Fossum Idrettsanlegg, Fossum IF
K-junDNS
19.08.2018Son Bikeday og NC/UCI rundbane
NC 8 Son rundbane XCO (UCI cat 2)
K Junior elite01:24:418
15.08.2018Kalascup 2018
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K-junDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Åttendelsfinaler
K seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Finaler
K seniorDNS
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Kvartfinaler
K senior00:02:263
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Prolog
K senior00:02:22,90411
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Resultatliste
K senior00:10:00,010
01.07.2018NM terrengsykkel 2018
Semifinaler
K seniorDNS
30.06.2018NM terrengsykkel 2018 - XCO RundbaneK Junior elite01:07:405
20.06.2018Kalascup 2018
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K-junDNS
10.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 7 Kortbane XCC
K Junior elite00:20:455
09.06.2018Norgescup Konnerud 2018
NC 6 Rundbane XCO (UCI cat 2)
K Junior elite01:23:498
06.06.2018Kalascup 2018
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K-jun00:38:441
26.05.2018Terrengsykkelrittet 20181 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
02:24:422
23.05.2018Kalascup 2018
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K-jun00:36:241
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 5 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K Junior elite01:03:374
06.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
Sammenlagt Rye Terrengsykkelfestival 2018
K Junior elite01:33:40,54
05.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 4 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K Junior elite00:21:339
04.05.2018Rye terrengsykkelfestival 2018
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K Junior elite00:08:30,512
22.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K Junior elite01:20:345
21.04.2018Fiskumrittet 2018
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:19:07,27
11.09.2017Klubbmesterskap terrengsykkel SK Rye 2017K17-3900:24:514
10.09.2017Kalascup 2017
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K-jun00:53:451
03.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day XCO (17+ år, UCI cat 2)
K Junior elite01:18:076
02.09.2017Soon Bike day(s)
Soon bike day (6-16 år)
K Junior eliteDNS
30.08.2017Kalascup 2017
Ritt 7: Greverud, Follo SK
K-jun00:30:021
20.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 9 Rundbane XCC (Uci cat 3)
K Junior elite00:20:523
19.08.2017Lillehammer MTB 2017
NC 8 Rundbane XCO (Uci cat 2)
K Junior elite01:17:056
16.08.2017Kalascup 2017
Ritt 6: Varingskollen, CK Nittedal
K-jun00:48:571
21.06.2017Kalascup 2017
Ritt 5: Heggedal, Asker CK
K-junDNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Finaler
K 17+DNS
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Kvartfinaler
K 17+00:02:16,034
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Prolog
K 17+00:02:19,3718
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Resultatliste
K 17+00:16:00,00016
18.06.2017NM terrengsykkel XCE
Semifinaler
K 17+DNS
17.06.2017NM terrengsykkel XCO - NM rundbaneK Junior elite01:18:365
14.06.2017Kalascup 2017
Utsatt ritt 2: Skullerud, IF Frøy
K-jun00:54:121
07.06.2017Kalascup 2017
Ritt 4: Drøbakk, Follo SK - AVLYST
K-junDNS
05.06.2017Terrengsykkelrittet 20171 lang runde (M/K sport + K junior)
K17-29
02:30:563
31.05.2017Kalascup 2017
Ritt 3: Bærums verk, BOC
K-jun00:35:561
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Åttendelsfinaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Finaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Kvartfinaler
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Prolog
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Resultatliste
K 17+DNS
28.05.2017Karl den XII rittet XCE
Semifinaler
K 17+DNS
27.05.2017Karl den XII rittet XCO - NC6 Terreng rundbaneK Junior elite01:20:295
08.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017 - sammenlagtK junior elite01:34:24,64
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 5 Rundbane XCC (UCI cat S1)
K Junior elite00:20:215
07.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
Sammenlagt
K Junior elite01:34:24,64
06.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 4 Rundbane XCO (UCI cat S1)
K Junior elite01:05:533
05.05.2017Rye Terrengsykkelfestival 2017
NC 3 Rundbane tempo XCT (UCI cat S1)
K Junior elite00:08:12,69
30.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 2 Rundbane XCO (UCI cat 1)
K Junior elite01:07:25,85
29.04.2017Fiskumrittet 2017
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K Junior elite00:24:25,17
26.04.2017Kalascup 2017
Ritt 1: Drømtorp, Follo SK
K-jun00:17:103
17.09.2016NC IF Frøy 2016 - NC 10 Rundbane XCOK 15-1600:54:24,45
10.09.2016Kalas cup 2016
Ritt 7: Langsetløkka, Sk Rye
K1600:23:531
05.09.2016Klubbmesterskap Sportklubben Rye
Terrengsykkel
K1600:28:011
31.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 6: Greverud, Follo SK
K1600:33:002
24.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 5: Varingskollen, CK Nittedal
K1600:28:441
17.08.2016Kalas cup 2016
Ritt 4: Heggedal, Asker CK
K1600:22:411
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Finaler
K 15-1600:03:18,473
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Kvartfinaler
K 15-1600:03:18,192
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Prolog
K 15-1600:03:28,0014
19.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM Sprint XCE
Semifinaler
K 15-1600:03:32,574
18.06.2016NM terrengsykkel 2016 - NM rundbane XCOK 1600:53:44,94
08.06.2016Kalas cup 2016
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K16DNS
05.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 7 Rundbane XCC (Uci etapperitt)
K 15-1600:19:13,75
04.06.2016Rye terrengsykkelfestival 2016
NC 6 Rundbane XCO (Uci etapperitt)
K 15-1600:47:08,05
28.05.2016NC Konnerud 2016
NC 3 Rundbane XCO
K 15-1600:41:40,15
25.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 2: Bærums verk, BOC
K1600:39:581
11.05.2016Kalas cup 2016
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1600:19:242
24.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 2 Rundbane XCO, UCI cat 1
K 15-1600:44:22,08
23.04.2016Fiskumrittet 2016
NC 1 Rundbane Tempo XCT
K 15-1600:26:27,813
12.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1500:24:30,043
09.09.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 7: Follo SK
K1500:17:02,472
07.09.2015Klubbmesterskap terrengsykkel Sk Rye 2015K 1500:28:15,91
19.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 6: Bærum, BOC
K15DNS
12.08.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 5: Holmen, Asker CK
K1500:14:44,393
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Åttendelsfinaler
K 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Finaler
K 15-16DNS
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Kvartfinaler
K 15-1600:00:30,11
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Prolog
K 15-1600:04:03,67
19.07.2015NM terrengsykkel sprint 2015
Semifinaler
K 15-16DNS
18.07.2015NM terrengsykkel rundbane 2015K 1500:53:22,63
17.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 4: Grønnmo, IF Frøy
K1500:25:42,452
10.06.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 3: Drøbakk, Follo SK
K1500:21:08,751
27.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 2: Gullhaug, Bærum ock
K1500:20:56,261
10.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC5 XCT (Uci)
K 15-1600:28:59,37
09.05.2015Oslo Sportslager Rye Terrengsykkelfestival 2015
NC4 XCO (Uci)
K 15-1601:00:59,011
06.05.2015United Bakeries Cup 2015
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1500:23:21,714
26.04.2015Fiskumrittet 2015
NC2 XCO (Uci)
K 15-1600:41:10,47
25.04.2015Fiskumrittet 2015
NC1 XCT
K 15-1600:21:27,37
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
1. renn 8-10 år
J 15 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
2. renn 8-10 år
J 15 årDNS
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Finaler
J 15 år00:28:54,86
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Kvartfinaler
J 15 år00:07:53,24
10.01.2015KM Skagen Oslo Sprint
Semifinaler
J 15 år00:20:30,08
11.10.2014Ivar Formos Minneløp 20149 km
Jenter 13-14 år
DNS
15.09.2014Klubbmesterskap Rye 2014 - terrengsykkelK13-1400:28:01,32
13.09.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K14DNS
20.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 8: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:17:19,053
13.08.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1400:10:14,564
18.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K1400:15:14,333
11.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1400:13:23,183
04.06.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1400:14:59,102
21.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1400:28:41,502
15.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1400:10:00,692
07.05.2014United Bakeries Cup 2014
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1400:16:08,553
26.09.2013Klubbmesterskap Rye - DuathlonLang løype; løp+terrengsykkel
K13-14
00:21:50,01
08.09.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1300:28:41,613
21.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 7: Holmen, Asker CK
K1300:10:34,853
14.08.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K13DNS
12.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K1300:14:00,304
05.06.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1300:16:03,062
22.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K1300:32:50,593
15.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 2: Bjerke travbane, Hasle/Løren
K1300:07:30,946
08.05.2013United Bakeries Cup 2013
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K13DNS
20.10.2012Ivar Formos Minneløp 2012Damer 801:03:51,08
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Løp
K1200:06:00,264
24.09.2012Klubbmesterskap Sk Rye 2012
Terrengsykkel
K1200:15:32,042
08.09.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 9: Bærums Verk, BOC
K1200:17:35,554
29.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 8: Holmen, Asker CK
K1200:24:43,369
15.08.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 6: Skullerud, IF Frøy
K12DNS
13.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 5: Drøbakk, Follo SK
K12DNS
06.06.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 4: Langsetløkka, Sk Rye
K1200:16:16,266
23.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 3: Bærums Verk, BOC
K12DNS
16.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 2: Lillomarka Arena, Hasle/Løren (tempo)
K1200:06:26,664
09.05.2012United Bakeries Cup 2012
Ritt 1: Skullerud, IF Frøy
K1200:09:29,258
11.09.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 9: Holmenkollen v/Rye
K1100:16:01,63
04.09.2011Klubbmesterskap Sk Rye 2011
Del 3 - Terrengritt
K11-1200:15:58,51
31.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1100:13:41,56
24.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1100:13:09,86
17.08.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1100:07:10,24
15.06.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 5: Drøbak festning v/Follo SK
K1100:07:46,45
25.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 3: Gullhaug v/BOC
K1100:11:56,28
11.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1100:07:57,43
05.05.2011Nissan-Cup 2011
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1100:15:40,93
11.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 9: Langsethløkka v/Rye
K1000:21:53,14
01.09.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 8: Holmen v/Asker CK
K1000:17:08,96
25.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 7: Gullhaug v/BOC
K1000:13:36,84
18.08.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 6: Skullerud v/IF Frøy
K1000:14:05,36
12.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy
K1000:14:11,05
04.05.2010Nissan-Cup 2010
Ritt 1: Bjerke v/Hasle Løren IL
K1000:15:19,04
Lukk