Nissan-Cup 2010 - Ritt 2: Skullerud v/IF Frøy

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
12207Ida Troengen
HOC
K1200:07:50,0
21002Ludvig Fischer Aasheim
SK RYE
NORM1000:08:05,0+00:00:15,0
31044Andreas Hegrum Askjer
Horten og omegn CK
M1000:08:07,0+00:00:17,0
41010Jørgen Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1000:08:08,0+00:00:18,0
52202Helene Hamre Liberg
Asker CK
K1200:08:16,0+00:00:26,0
62211Ingvild Gåskjenn
Horten og omegn CK
K1200:08:25,0+00:00:35,0
71006Johannes Skarø
Drøbak SK
M1000:08:36,0+00:00:46,0
81018Fabian Strøm
IF Frøy
NORM1000:08:57,0+00:01:07,0
92108Tuva Ertzaas Granøien
BOC
NORK1100:09:13,0+00:01:23,0
102105Kaja Gabrielsen
Asker CK
NORK1100:09:25,0+00:01:35,0
111012Håvard Sveen
Romeriksåsen SK
NORM1000:09:27,0+00:01:37,0
112208Aurora Kildahl
Asker CK
K1200:09:27,0+00:01:37,0
131013Andreas Unhjem Smith
Asker CK
NORM1000:09:28,0+00:01:38,0
132109Mina Claussen
BOC
K1100:09:28,0+00:01:38,0
152101Maren Aarthun Wangen
Bjørndal IF
NORK1100:09:45,0+00:01:55,0
162206Marte Berg Edseth
SK RYE
K1200:09:48,0+00:01:58,0
172106Elen Katle Fleten
Asker CK
NORK1100:09:49,0+00:01:59,0
181020Sondre Sørum Smette
BOC
M1000:09:52,0+00:02:02,0
191023Anders Christian Bjørtomt
BOC
M1000:09:53,0+00:02:03,0
201130Fredrik Sivertsen
FOLLO
M1100:09:59,0+00:02:09,0
212104Lisa Sivertsen Bruheim
Asker CK
K1100:10:13,0+00:02:23,0
212111Martine Fosmo Nyberg
BOC
K1100:10:13,0+00:02:23,0
232110Henriette Sæterdal Semb
Asker CK
NORK1100:10:28,0+00:02:38,0
241032Martin Vang Dahl
SK RYE
M1000:10:30,0+00:02:40,0
241034Even Larsen Lunsæter
IF Frøy
M1000:10:30,0+00:02:40,0
261039Tobias Petterson
IF Frøy
M1000:10:31,0+00:02:41,0
261129Aleksander Fossum Borchgenik
SK RYE
M1000:10:31,0+00:02:41,0
282001Anna Littorin Sandbu
SK RYE
NORK1000:10:47,0+00:02:57,0
291017Hans Olav Nøbben
Asker CK
NORM1000:10:48,0+00:02:58,0
301009Håkon Pilvik
Drøbak SK
NORM1000:10:57,0+00:03:07,0
311011Marius Smaaskjær
Soon Ck
M1000:11:02,0+00:03:12,0
322212Gøril Strøm Eriksen
IF Frøy
K1200:11:03,0+00:03:13,0
331035Stian Ringdal Javobsen
IF Frøy
M1000:11:07,0+00:03:17,0
341019Mathias Sommerseth
BOC
NORM1000:11:15,0+00:03:25,0
351003Sebastian Dietrich
BIF
NORM1000:11:27,0+00:03:37,0
351024Magnus Ørslien Tofte
Lørenskog ck
M1000:11:27,0+00:03:37,0
371043Sebastian Smordalen
IF Frøy
M1000:11:32,0+00:03:42,0
382114Marte Strand Bjørndalen
Romeriksåsen SK
K1100:11:40,0+00:03:50,0
391030Andre Windelstad
M1000:11:47,0+00:03:57,0
401015Morten Sund
Asker CK
M1000:11:53,0+00:04:03,0
411036Simon A Holstad
DRØBAK
M1000:12:00,0+00:04:10,0
422107Vilde Furmyr
Ceres
K1100:12:04,0+00:04:14,0
431038Petter Andresen
IF Frøy
NORM1000:12:08,0+00:04:18,0
441029Sindre Fjellhaug
SK RYE
M1000:12:10,0+00:04:20,0
442006Marthe Emilie Bagger
Halden CK
K1000:12:10,0+00:04:20,0
461210Martin Emil Siggerud
Soon Ck
NORM1200:12:23,0+00:04:33,0
471216Ådne Anmarkrud
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:12:27,0+00:04:37,0
481022Åsmund Eggen Kristensen
BOC
M1000:12:28,0+00:04:38,0
492003Ragnhild Wilskog
Nittedal CK
K1000:12:30,0+00:04:40,0
501215Petter Bergmann
Konnerud IL - Sykkel
NORM1200:12:32,0+00:04:42,0
Meld feil