NM terrengsykkel XCE - Semifinaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K13-14, 1/2 finale 1
1472
(1)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
NORK 13-1400:02:04,43
2471
(4)
Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:02:10,81+00:00:06,38
3376
(5)
Johanne Brovold Midtsundstad
CK Elverum
NORK 13-1400:02:15,21+00:00:10,78
4372
(8)
Maren Skreen Vognild
Oppdal SK
NORK 13-1400:02:35,93+00:00:31,50
K13-14, 1/2 finale 2
1473
(2)
Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK 13-1400:01:02,97
2474
(9)
Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:01:06,54+00:00:03,57
3371
(6)
Elise McKinlay
Nes SK
NORK 13-1400:01:13,04+00:00:10,07
4475
(3)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 13-1400:01:13,09+00:00:10,12
5377
(7)
Astrid Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORK 13-1400:01:33,15+00:00:30,18
K15-16, 1/2 finale 1
1671
(1)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:01:56,38
2572
(4)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:01:57,81+00:00:01,43
3576
(5)
Hedda Brenningen Bjørklund
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:02:03,89+00:00:07,51
4673
(8)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:02:14,23+00:00:17,85
K15-16, 1/2 finale 2
1574
(2)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:02:01,49
2573
(3)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 15-1600:02:09,03+00:00:07,54
3674
(7)
Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 15-1600:02:12,54+00:00:11,05
4571
(6)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:03:07,79+00:01:06,30
M13-14, 1/2 finale 1
1403
(1)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:03:54,58
2404
(8)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:03:54,59+00:00:00,01
3427
(5)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:03:55,12+00:00:00,54
4405
(4)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-1400:03:59,77+00:00:05,19
M13-14, 1/2 finale 2
1401
(2)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:02:53,26
2402
(3)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:02:54,20+00:00:00,94
3417
(6)
Stian Fredheim
Kristiansands Cykleklubb
NORM 13-1400:02:57,51+00:00:04,25
4412
(10)
Falk Håkenstad-Bråten
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:03:48,40+00:00:55,14
M15-16, 1/2 finale 1
1601
(1)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:03:11,43
2604
(4)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:03:13,67+00:00:02,24
3607
(9)
Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:03:19,90+00:00:08,47
606
(5)
Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM 15-16DNF
M15-16, 1/2 finale 2
1609
(2)
Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:05:40,64
2501
(19)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 15-1600:05:41,44+00:00:00,80
3612
(6)
Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 15-1600:05:42,87+00:00:02,23
4605
(7)
Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:05:53,51+00:00:12,87
K17+, 1/2 finale 1
1177
(5)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 17+00:01:54,27
273
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORK 17+00:01:54,41+00:00:00,14
374
(9)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:01:55,36+00:00:01,09
483
(13)
Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK 17+00:02:07,33+00:00:13,06
K17+, 1/2 finale 2
172
(3)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+00:01:52,39
2172
(2)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:01:55,23+00:00:02,84
3173
(6)
Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 17+00:01:57,05+00:00:04,66
Meld feil