NM terrengsykkel XCE - Kvartfinaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
M13-14, 1/4 finale 1
1403
(1)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:04:56,12
2404
(8)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:04:56,99+00:00:00,87
3406
(16)
William Handley
Asker CK
NORM 13-1400:04:57,42+00:00:01,30
4408
(9)
Even Thorvaldsen
Ottestad IL
NORM 13-1400:04:59,12+00:00:03,00
M13-14, 1/4 finale 2
1427
(5)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:03:55,00
2405
(4)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-1400:04:00,22+00:00:05,22
3429
(20)
Magnus Five
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:04:01,31+00:00:06,31
4307
(28)
Brage Bakken
Ringerike SK
M 13-1400:04:05,22+00:00:10,22
M13-14, 1/4 finale 3
1401
(2)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:02:54,40
2412
(10)
Falk Håkenstad-Bråten
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:02:55,94+00:00:01,54
3421
(7)
Kristoffer Bakke
Gauldal SK
NORM 13-1400:02:57,34+00:00:02,94
4414
(15)
Preben Brønstad
CK Toten-Tråkk
NORM 13-1400:02:58,56+00:00:04,16
M13-14, 1/4 finale 4
1402
(3)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:01:53,22
2417
(6)
Stian Fredheim
Kristiansands Cykleklubb
NORM 13-1400:01:53,62+00:00:00,40
3410
(11)
Sander Porsholt
Soon CK
NORM 13-1400:01:54,87+00:00:01,65
4322
(19)
Oliver Aukland
Tønsberg CK
NORM 13-1400:01:57,67+00:00:04,45
M15-16, 1/4 finale 1
1601
(1)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:01:41,20
2607
(9)
Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:01:41,21+00:00:00,01
3527
(8)
Magnus Sørbø
Gjerstad IL Sykkelgruppe
NORM 15-1600:01:41,22+00:00:00,02
4617
(16)
Jørgen Langklopp
Svelvik SK
NORM 15-1600:01:53,90+00:00:12,70
M15-16, 1/4 finale 2
1604
(4)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:01:45,97
2606
(5)
Fredrik Andre Haug
Svelvik SK
NORM 15-1600:01:46,79+00:00:00,82
3611
(13)
Aleksander Falkenberg Dokset
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:01:49,11+00:00:03,14
4523
(21)
Thomas Roth
Sande SpKl Sykkel
DENM 15-1600:01:55,54+00:00:09,57
M15-16, 1/4 finale 3
1609
(2)
Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:01:36,32
2605
(7)
Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:01:38,21+00:00:01,89
3502
(15)
Sigve Ulleland
Molde CK
NORM 15-1600:01:39,61+00:00:03,29
4613
(23)
Sindre Sagbakken
Lillehammer Cykleklubb
NORM 15-1600:01:40,21+00:00:03,89
M15-16, 1/4 finale 4
1612
(6)
Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 15-1600:01:50,23
2501
(19)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 15-1600:01:51,08+00:00:00,85
3615
(27)
Martin Saue Winther
Svelvik SK
NORM 15-1600:01:52,18+00:00:01,95
616
(3)
Sindre Hvesser Brein
Asker CK
NORM 15-16DNF
K17+, 1/4 finale 1
173
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORK 17+00:01:57,94
274
(9)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:01:59,14+00:00:01,20
375
(8)
Sylvi Sommer
SK Rye sykkel
NORK 17+00:01:59,87+00:00:01,93
4184
(17)
Julie Bodahl
Konnerud IL Sykkel
NORK 17+00:02:06,91+00:00:08,97
582
(16)
Celine Gees Solheim
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:02:07,70+00:00:09,76
K17+, 1/4 finale 2
183
(13)
Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK 17+00:01:56,37
2177
(5)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 17+00:02:00,02+00:00:03,65
3178
(12)
Hedvig Skott Bringsjord
Soon CK
NORK 17+00:02:05,90+00:00:09,53
Meld feil