NM terrengsykkel XCE - Finaler

Sekundærfaner

RankNrUtøverKlasseTidDiff
K13-14, B-finale
1475
(3)
Emilie Marie Haug
Svelvik SK
NORK 13-1400:02:09,68
2376
(5)
Johanne Brovold Midtsundstad
CK Elverum
NORK 13-1400:02:14,74+00:00:05,06
3371
(6)
Elise McKinlay
Nes SK
NORK 13-1400:02:15,89+00:00:06,21
4372
(8)
Maren Skreen Vognild
Oppdal SK
NORK 13-1400:02:38,28+00:00:28,60
5377
(7)
Astrid Moldestad Ulfsbøl
CK Elverum
NORK 13-1400:04:23,37+00:02:13,69
K13-14, A-finale
1472
(1)
Oda LaForce
IF Frøy Sykkel
K 13-1400:02:01,98
2473
(2)
Frida Fodstad
Eidsvoll SK
NORK 13-1400:02:07,96+00:00:05,98
3474
(9)
Tirill Marie Møller Gundersen
SK Rye sykkel
NORK 13-1400:02:11,77+00:00:09,79
4471
(4)
Emilie Taug
Cykleklubben Nittedal
NORK 13-1400:02:13,29+00:00:11,31
K15-16, B-finale
1571
(6)
Helena Nyhus
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:02:02,58
2576
(5)
Hedda Brenningen Bjørklund
Lillehammer Cykleklubb
NORK 15-1600:02:07,66+00:00:05,08
3673
(8)
Henriette Angelica Bakkeli Götz
IF Frøy Sykkel
NORK 15-1600:02:09,74+00:00:07,16
4674
(7)
Maja Håre Florholmen
Konnerud IL Sykkel
NORK 15-1600:02:11,52+00:00:08,94
K15-16, A-finale
1671
(1)
Helene Marie Fossesholm
Fiskum IL Sykkel
NORK 15-1600:01:54,62
2574
(2)
Rikke Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORK 15-1600:01:55,95+00:00:01,33
3572
(4)
Ida Sofie Huseby
SK Rye sykkel
NORK 15-1600:01:59,72+00:00:05,10
4573
(3)
Guro tubaas glende
Soon CK
NORK 15-1600:02:04,12+00:00:09,50
M13-14, B-finale
1412
(10)
Falk Håkenstad-Bråten
Lillehammer Cykleklubb
NORM 13-1400:01:52,58
2427
(5)
Tobias Utne
Åsane CK
NORM 13-1400:01:56,36+00:00:03,78
3417
(6)
Stian Fredheim
Kristiansands Cykleklubb
NORM 13-1400:01:59,11+00:00:06,53
4405
(4)
Magnus Næsset
Fiskum IL Sykkel
NORM 13-1400:02:00,21+00:00:07,63
M13-14, A-finale
1403
(1)
Jon Rye-Johnsen
Nanset IF
NORM 13-1400:01:45,59
2401
(2)
Olaus Oserud Bentzen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:01:46,60+00:00:01,01
3404
(8)
Henrik Eckmann Farstadvoll
IF Frøy Sykkel
NORM 13-1400:01:49,44+00:00:03,85
4402
(3)
William Høines Larsen
Romeriksåsen SK
NORM 13-1400:01:50,75+00:00:05,16
M15-16, B-finale
1612
(6)
Markus Skreen Vognild
Oppdal SK
NORM 15-1600:01:40,98
2607
(9)
Adrian Myhrvold
IF Frøy Sykkel
NORM 15-1600:01:41,69+00:00:00,71
3605
(7)
Edvard Sandvik
SK Rye sykkel
NORM 15-1600:01:44,09+00:00:03,11
M15-16, A-finale
1601
(1)
Emil Ravnåsen Vangen
Fiskum IL Sykkel
NORM 15-1600:01:35,86
2609
(2)
Kasper Steen Enstad
Horten og Omegn's Cykleklubb
NORM 15-1600:01:38,57+00:00:02,71
3604
(4)
Jonas Vika
Brumunddal SK
NORM 15-1600:01:40,52+00:00:04,66
4501
(19)
Erlend Tegneby Vegstø
Soon CK
NORM 15-1600:01:52,54+00:00:16,68
K17+, B-finale
174
(9)
Marit Sveen
SK Rye sykkel
NORK 17+00:01:56,89
281
(7)
Else Bratteland
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:00,44+00:00:03,55
383
(13)
Sigrid Andrea Fløgstad
Lillehammer Cykleklubb
NORK 17+00:02:00,68+00:00:03,79
4173
(6)
Tuva Siggerud
Soon CK
NORK 17+00:02:07,95+00:00:11,06
K17+, A-finale
173
(1)
Ingrid Sofie Bøe Jacobsen
Halden CK / Birk Sport Racing powered by Abax
NORK 17+00:02:00,00
2172
(2)
Martine Opsahl
IF Frøy Sykkel
NORK 17+00:02:01,00+00:00:01,00
372
(3)
Elisabeth Sveum
SK Rye sykkel
NORK 17+00:02:03,00+00:00:03,00
4177
(5)
Berit Nordsæter Resell
TVK
NORK 17+00:02:04,00+00:00:04,00
Meld feil