Øyeren Rundt 2022

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelseKlasseStartpuljeStatus
Alexander LeborgNOR--- ingen klubb ---TurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Anders KristiansenNORSK Rye sykkelRye 15TurrittetM40-44startpulje 3Din påmelding er registrert
André NygårdNORHolmenkollen CKMasters CupM45-49M45-49Din påmelding er registrert
Atle MyhrvoldNORIF Frøy SykkelTeam LegstrongTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Bjørn Gunnar CarlinNORBærum OCKTurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Borre LokenhagenNORKongsberg IF SykkelTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Brynjar LiaNOR--- ingen klubb ---Tåsen Blue KneesTurrittetM55-59startpulje 4Din påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTeam RomerikeTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Christian BøttgerNORSK Rye sykkelTurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Eirik UnderthunNORHasle-Løren IL SykkelTurrittetM45-49startpulje 4Din påmelding er registrert
Erik SandDENCykleklubben NittedalTurrittetM55-59startpulje 3Din påmelding er registrert
Erik SchmidtNORBærum OCKBOC2TurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Espen Henrik JohansenNORHolmenkollen CKMasters CupM50-54M50+Din påmelding er registrert
Espen HofossNORCykleklubben NittedalTurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Frank SlevikmoenNORNorefjell CKMasters CupM50-54M50+Din påmelding er registrert
Fredrik KjærstadNORKløfta IL SykkelTurrittetM30-34startpulje 3Din påmelding er registrert
Gyrd Thane LangeNORLørenskog CKTurrittetM55-59startpulje 3Din påmelding er registrert
Håkon Norberg PedersenNORGui SportsklubbTurrittetM30-34startpulje 3Din påmelding er registrert
Iver Wold-SimonsenNOR--- ingen klubb ---TurrittetM17-19startpulje 4Din påmelding er registrert
Jan Fredrik EdboNORHolmenkollen CKKnowit ExperienceTurrittetM45-49startpulje 4Din påmelding er registrert
Jan Tore SlettaNORNotodden SKMasters CupM55-59M50+Din påmelding er registrert
Jan-Olav KarlsenNOR--- ingen klubb ---The gown cycle clubTurrittetM35-39startpulje 4Din påmelding er registrert
John Enok VollestadNOR--- ingen klubb ---TurrittetM45-49startpulje 4Din påmelding er registrert
Jon Even ValeNORBærum OCKMasters CupM45-49M45-49Din påmelding er registrert
Jon KristensenNORNitelva CKTurrittetM50-54startpulje 4Din påmelding er registrert
Jonas LudvigssonNORIF Frøy SykkelTeam LegstrongTurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Josef ChababNORUllensaker CKTurrittetM30-34startpulje 3Din påmelding er registrert
Justin Wynford Andrew FackrellGBRTryvann CykleklubbEquinor BILTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Jørgen LindgaardNOR--- ingen klubb ---TurrittetM40-44startpulje 3Din påmelding er registrert
Kim JordmoenNORDriv IL SykkelMasters CupM40-44M40-44Din påmelding er registrert
Kjetil SkogheimNORBærum OCKTurrittetM45-49startpulje 4Din påmelding er registrert
Kristian KillingbergNORBygdø ILTurrittetM25-29startpulje 3Din påmelding er registrert
Marius Engan KranNORBygdø ILTurrittetM25-29startpulje 3Din påmelding er registrert
Mark WelshGBR--- ingen klubb ---The Gown Cycle ClubTurrittetM45-49startpulje 4Din påmelding er registrert
Martin KarenstuenNORSK Rye sykkelTurrittetM20-24startpulje 3Din påmelding er registrert
Morten AustestadNORHolmenkollen CKMasters CupM50-54M50+Din påmelding er registrert
Morten Blakstad DahlNORHolmenkollen CKHolmenkollen CKTurrittetM30-34startpulje 3Din påmelding er registrert
Morten TangenNOR--- ingen klubb ---The gown cycle clubTurrittetM30-34startpulje 4Din påmelding er registrert
Morten VangenNORFiskum IL SykkelTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Ole-Jørgen KvarsvikNORBærum OCKBOCTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Per Christian MørkNORIF Frøy SykkelMasters CupM45-49M45-49Din påmelding er registrert
Petter SkollaNORSK Rye sykkelTurrittetM40-44startpulje 3Din påmelding er registrert
Rober GrøndahlNORSK Rye sykkelRye 15Masters CupM50-54M50+Din påmelding er registrert
Robert Lille-RødbergetNORIF Frøy SykkelMasters CupM45-49M45-49Din påmelding er registrert
Rune AmundsenNORKløfta IL SykkelTurrittetM55-59startpulje 3Din påmelding er registrert
Silje BjørnsrudNORHasle-Løren IL SykkelTurrittetK45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Sondre Nobel SkallebergNORBygdø ILTurrittetM25-29startpulje 1Din påmelding er registrert
Sverre Andreas Borgersrud StokstadNORKrokskogen CykleklubbTurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Thomas LiebeNORIF Frøy SykkelMasters CupM40-44M40-44Din påmelding er registrert
Thomas olafsenNORIF Frøy SykkelTeam LegstrongTurrittetM50-54startpulje 3Din påmelding er registrert
Tommy NielsenNOR--- ingen klubb ---TurrittetM40-44startpulje 3Din påmelding er registrert
Tore BakkeløkkenNORTryvann CykleklubbMasters CupM55-59M50+Din påmelding er registrert
Trygve KvarmeNOR--- ingen klubb ---TurrittetM45-49startpulje 3Din påmelding er registrert
Øystein BrekkeNORTryvann CykleklubbTurrittetM35-39startpulje 3Din påmelding er registrert
Øystein Kleppe BrittmarkNORBygdø ILTurrittetM25-29startpulje 3Din påmelding er registrert
Rad 1-55, totalt 55