Terrengsykkelrittet 2021

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Anders KorsmoNORUllensaker CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
André NordraakNORRaufoss & Gjøvik SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF SykkelDobbel dose (2 runder)M50-59Din påmelding er registrert
Børge HerefossNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Christer SvingenNORRaufoss & Gjøvik SKKafteins cornerTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Christian LorangeNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Claes Henrik NittebergNORDrøbak-Frogn IL SykkelClaes Henrik SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifres CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Dan Erik HenriksenNOREidsvoll SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Eigir Bjørkli SaraNORNordlysbyen SykkelDobbel dose (2 runder)M17-29Din påmelding er registrert
Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Erik KluftenNORGlitre Off- Road KlubbGlitre C.K.Terrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Finn MoeNORRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Finn-Arne JohansenNORGrimstad SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Geir André Moksness-SkaugNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Geir KjærNORUllevål SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M60+Din påmelding er registrert
Gunn-Rita Dahle FlesjåNORSola CykleklubbTeam MeridaDobbel dose (2 runder)K40-49Din påmelding er registrert
Hans Erik RingiNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Hans Magne HolstNORTønsberg CKDobbel dose (2 runder)M50-59Din påmelding er registrert
Helljar Klæboe JuliussenNORTromsø CKTromsø CKNorges Cup (2 runder M junior + M/K senior elite, 1 runde: K junior)NC MseniorDin påmelding er registrert
Ingvar FletenNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Jan Harald ScholzNORBærum OCKTeam JHS Trefelling ASMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M40-44Din påmelding er registrert
Jan-Tore BratlieNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Jens LarssonSWE--- ingen klubb ---Æssær stifres CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Joakim SundnesNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
John Harald JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Jostein ErlandsenNORHafjell Freeride KlubbEquinor BILDobbel dose (2 runder)M40-49Din påmelding er registrert
Jostein HavikNORBærum OCKYngvelo testteamMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M35-39Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Kai Robert BjørnstadNORAsker CKMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M40-44Din påmelding er registrert
kay-ove vetlandNORBjørndal IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M60+Din påmelding er registrert
Kenneth LømoNORCK ElverumMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M40-44Din påmelding er registrert
knut JohansenNOREidsvoll SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Knut MyreNORBlindleia CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Knut Petter SvendsenNORKongsberg IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Kristel Linnea MulelidNORIF Frøy SykkelMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)K40-44Din påmelding er registrert
Kristian EckhoffNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Kristian HolmenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Lars Birger NielsenNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Lars Christian NøklebyNORRøros IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Lars Håkon HegertunNORGrimstad SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Lasse JohansenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Linda MoeNORRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde)K40-49Din påmelding er registrert
Mai Torild Moksness-SkaugNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)K40-49Din påmelding er registrert
Mariama JammehNORIF Frøy SykkelMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)K55-59Din påmelding er registrert
Michael Rene HelgestadNOREiker CKMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M45-49Din påmelding er registrert
Morten JensenNORTromsø CKNorges Cup (2 runder M junior + M/K senior elite, 1 runde: K junior)NC MseniorDin påmelding er registrert
Morten KildahlNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Morten LihmeDENRaufoss & Gjøvik SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Nils LarsgårdNOR--- ingen klubb ---KodemakerDobbel dose (2 runder)M40-49Din påmelding er registrert
Oddbjørn RaaumNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M60+Din påmelding er registrert
Ola RingsakerNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Ola TukoNORKongsberg IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Olav Are LundeNORBærum OCKTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Ole KvigneNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Petter KristiansenNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Pål SagaNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Richard Rybakken DahlNORRaufoss & Gjøvik SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Roar OlsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Rune JansbergNOROdal SykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Rune KvigneNOR--- ingen klubb ---Elopak BILTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Sigbjørn Møystad FønnebøNORTønsberg CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Silje Katarina HolmsenNORAron SkiklubbMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)K40-44Din påmelding er registrert
Stein Vegar LarsenNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Ståle BrunNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Svein Morten BjørgeNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Terje GomoNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Thomas FærgestadNORIF Frøy SykkelTeam Unaas OrbeaTerrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Thomas LiumNORIF Frøy SykkelMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M55-59Din påmelding er registrert
Thomas Morgan KnutsenNORLørenskog CKMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M45-49Din påmelding er registrert
Thomas Smette KristiansenNORBærum OCKTeam JHS Trefelling ASMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M35-39Din påmelding er registrert
Thomas Valli EriksenNORAsker CKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Tom LarsenNORStovnerkameratene SykkelMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M45-49Din påmelding er registrert
Tommy Olanger SimonsenNOR--- ingen klubb ---FormuesforvaltningTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Tor Arne WiikNORRaufoss & Gjøvik SKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Tor BruserudNORUllensaker CKTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Tore HovdenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Torleiv LohneNOR--- ingen klubb ---Rustad ILTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Trond BentzenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Trond JohannessenNORGlåmdal SKTeam Letth!Terrengsykkelrittet (1 runde)M50-59Din påmelding er registrert
Trond LarsenNORIF Frøy SykkelMasters cup (2 runder: M30-59, 1 runde: K30+ og K60+)M50-54Din påmelding er registrert
Trond Vidar KjellénNORHafjell Freeride KlubbDobbel dose (2 runder)M40-49Din påmelding er registrert
Truls HaugsethNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Ulrik AassNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde)M30-39Din påmelding er registrert
Vilma Halstenstad StovnerNORRøa ILTerrengsykkelrittet (1 runde)K17-29Din påmelding er registrert
Øyvind GjermshusNORIK HeroTerrengsykkelrittet (1 runde)M40-49Din påmelding er registrert
Rad 1-87, totalt 87