Follorittet 2020

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagØvelse/distanseKlasseStartpuljeStatus
Aleksander StijeljaNORKjekkas IF SykkelNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Alf KvarmeNORBømlo SKNM MastersM55-59Master M50-59Din påmelding er registrert
Alf Sindre PedersenNORKjekkas IF SykkelNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Amanda Johanna Elisabeth ElvkullNORIF Frøy SykkelTurrittetK25-29Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Amund HaustveitNORSK Rye sykkelTurrittetM50-54Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Amund SaxrudNORSkogn IL SykkelNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Amund SolliNORSkogn IL SykkelNM MastersM30-34Master M30-39Din påmelding er registrert
Anders Bille JohnsrudNOR--- ingen klubb ---CC WoxenTurrittetM40-44Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Anders BjørgeengenNORKjekkas IF SykkelKjekkas IFTurrittetM25-29Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Anders BlakstvedtNORCykleklubb Valeo, FornebuNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
anders danielsenNORCykleklubben NittedalNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Anders GaarderNORKolbotn SKNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Anders KrokenNORGui SportsklubbGui SKTurrittetM25-29Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Anders RobergNORSandefjord SKNM MastersM30-34Master M30-39Din påmelding er registrert
Anders RøynåsNORIF Frøy SykkelNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Andra LundLATSK Rye sykkelTurrittetK45-49Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Andre GranrudNORKjekkas IF SykkelNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Andre JohansenNORIF Frøy SykkelTurrittetM17-24Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Andreas Campbell PedersenNORFørde CKSparebanken Sogn og FjordaneTurrittetM30-34Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Andreas HosøyNORFana IL SykkelFramo BILNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Andreas JonerNORFollo SKTurrittetM45-49Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Andreas ØsternNORHolmenkollen CKNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
André FjeldhammerNORSK Rye sykkelNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
André MidtfjeldNORFiskeklev LandeveisclubNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Ann Katrin PedersenNORRana SKNM MastersK35-39Master K30+Din påmelding er registrert
Ann Kristin StrømNORAsker CKNM MastersK40-44Master K30+Din påmelding er registrert
Anne Synnøve LøfshusNOROrkla CKNM MastersK30-34Master K30+Din påmelding er registrert
Ansgar Myhre.NORSK Rye sykkelTurrittetM65-69Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Are SørensenNORSandefjord SKNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Arild AndersenNORSandefjord SKNM MastersM60-64Master M60+Din påmelding er registrert
Arne BøeNOR--- ingen klubb ---Tranby Øl & SykkelTurrittetM55-59Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Arne Chr. FolmerNORFiskeklev LandeveisclubTeam PeplinkNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Arne Inge HangerhagenNORCK VictoriaNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Arne PostNORUllevål SKNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Arne RaaenNORNorefjell CKNM MastersM65-69Master M60+Din påmelding er registrert
Arne ReinemoNORIF Frøy SykkelTurrittetM50-54Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Arnstein HøvaNORBærum OCKNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Arvid JohannesenNORNordhordland SKNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Atle ThoresenNORHasle-Løren IL SykkelNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Bent GranbyNORFollo SKNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Bernt Christian BraaenNORVestre Aker SKNM MastersM30-34Master M30-39Din påmelding er registrert
Bjarte VetheNORVossevangen CykleklubbNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Bjørn Christian LarsenNORBergen CykleklubbNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Bjørn Haakon BraadlandNORKjekkas IF SykkelNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Bjørn Harald GudmundsenNORIK HeroNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Bjørn NordengenNORSkiptvet IL SykkelNM MastersM65-69Master M60+Din påmelding er registrert
Bjørn SandNOROppdal SKNM MastersM55-59Master M50-59Din påmelding er registrert
Bjørn Steinar KarlsenNORFauske IL SykkelNM MastersM65-69Master M60+Din påmelding er registrert
Bjørn-Tore MartinussenNORFiskeklev LandeveisclubNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Brage BergengNOROrkla CKNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Brynjar FarstadNORSkogn IL SykkelNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Bård AndreassenNORCykleklubben NittedalTeam RomerikeNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Bård Kuvås BrevikNORCK VictoriaNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Bård OlsenNORKjekkas IF SykkelNM MastersM55-59Master M50-59Din påmelding er registrert
Bård RøsokNORCykleklubb Valeo, FornebuNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Børre SundbergNORAsker CKTurrittetM45-49Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Camilla LandsverkNOREiker CKNM MastersK45-49Master K30+Din påmelding er registrert
Carl Martin SandvoldNORLillehammer CykleklubbTurrittetM17-24Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Carl Petter LehneNORBygdø IL(Multiconsult)TurrittetM25-29Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Cathrine Louise BjørkelundNORSK Rye sykkelNM MastersK45-49Master K30+Din påmelding er registrert
Chris KorenNORHolmenkollen CKNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Christer LieskeNORNordhordland SKNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Christer MeyerNORÅsane CKNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Christian Høva IhleNORBærum OCKNM MastersM30-34Master M30-39Din påmelding er registrert
Christian SchinnesNORFevik OCCNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Christian SchøyenNORIF Frøy SykkelTurrittetM55-59Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Claus NilsenNORCykleklubben NittedalTurrittetM45-49Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Dag AalvikNORBærum OCKNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Dag AbrahamsenNORFollo SKNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Dag FoseidNORStord SKNM MastersM55-59Master M50-59Din påmelding er registrert
Dag Sture Eine FriisNORForeningen FrikransenNM MastersM70-74Master M60+Din påmelding er registrert
Dag Torp-HansenNORKjekkas IF SykkelNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
david anaya vidalesESPSkagerrak Sp.Kl. SykkelNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Edson OchoaNORKolbotn SKTurrittetM35-39Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Egil SolstadNORSoon CKNM MastersM55-59Master M50-59Din påmelding er registrert
Egil WettermarkNORSandefjord SKNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Einar Kjelland-MørdreNORBygdø ILBygdø ILTurrittetM25-29Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
einar kristian steinslandNORSK Rye sykkelTurrittetM40-44Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Eirik HarildstadNOR--- ingen klubb ---TyriboTurrittetM40-44Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Eirik Horn ForvikNORAsker CKTurrittetM25-29Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Eirik SausjordNORHasle-Løren IL SykkelTurrittetM30-34Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Eirik StangelandNORSK Rye sykkelNM MastersM65-69Master M60+Din påmelding er registrert
Eirik VollenNORLørenskog CKNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Eivind OlsenNORKjekkas IF SykkelNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Elin GrønvikNORCK VictoriaNM MastersK50-54Master K30+Din påmelding er registrert
Elling RaknestangenNOR--- ingen klubb ---TurrittetM25-29Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Emil AlgaardNORHolmenkollen CKNM MastersM35-39Master M30-39Din påmelding er registrert
Emma Kristine SkjerstadNORAsker CKTurrittetK30-34Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Erik Cleve-hansenNORBygdø ILTurrittetM25-29Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Erik HøilandNORParagrafrytterne Sykkelklubb BambleNM MastersM60-64Master M60+Din påmelding er registrert
Erlend LegangerNOR--- ingen klubb ---TurrittetM55-59Turpulje 3 (mellom 2:00-2:15)Din påmelding er registrert
Espen Bille MichaelsenNOR--- ingen klubb ---CC WoxenTurrittetM40-44Turpulje 2 (mellom 1:50-2:00)Din påmelding er registrert
Espen Henrik JohansenNORChristiania Velociped klubbNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Even ChioderaNORLysaker SportsklubbNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Eystein WestgaardNORBærum OCKNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Felix BreitschädelAUTKolbotn SKTeam Merida TriNM MastersM40-44Master M40-49Din påmelding er registrert
Felix Tobiasson ReinemoNORIF Frøy SykkelTurrittetM17-24Turpulje 1 (under 1:50 time)Din påmelding er registrert
Frank AadlandNORÅsane CKNM MastersM60-64Master M60+Din påmelding er registrert
Frank Sindre ThoresenNORStiftstaden SK TrondheimNM MastersM45-49Master M40-49Din påmelding er registrert
Frank SlevikmoenNORNorefjell CKNM MastersM50-54Master M50-59Din påmelding er registrert
Rad 1-100, totalt 406