Terrengsykkelrittet 2020

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
Adrian AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Alexander SchybergsonNORFossum IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Anders HolmNORStiftstaden SK TrondheimNygård SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Are HallandNORIF Frøy SykkelTeam ÆØÅTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Are PaulsrudNOR--- ingen klubb ---Storebrand Sport BiLTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Atle KvienNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Atle ReitanNORNitelva CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
August Juritsen KolbjørnsenNOREiker-Kvikk, IFTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Bård VereideNORUllensaker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
Christian LorangeNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Dag Øyvind EilertsenNOR--- ingen klubb ---Æssær stifresTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Dagfinn Bang-JohansenNORIF Frøy SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelEquinor BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Gard Arneson HaugenNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Geir KjærNORUllevål SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Hans-Jørgen EngenNORNitelva CKTeam Foss SportTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Helge MorsetNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Henrik HogsnesNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Henrik SolgaardNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Johan Simon SelandNORSK Rye sykkelBluware Racing TeamDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
John Harald JohansenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Jon Gedde FraurudNOREidsvoll SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Jørgen TollefsrudNORHasle-Løren IL SykkelVOTLNCTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Kristian EckhoffNORSK Rye sykkelAlbatrossTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Kristian HolmenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Kristoffer HaugenNORAron SkiklubbARON SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
Lars Christian NøklebyNORRøros IL SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Lars Sigve PuntervoldNORSagene IF SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Lasse EdvardsenNORMoss CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Martin GulsrudNORFossum IF SykkelBarkBazar.noTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Martin Helle OpedalNOR--- ingen klubb ---Korlevoll-Odda ILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Morten EngenNORBlaker ILTeam Foss SportTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Morten KildahlNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
Peter Magnus SkarbøNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Peter NagyNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Pål Erik Moen-HansenNORLørenskog CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Roald HaarrNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Roar OlsenNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Roger BorgeNOR--- ingen klubb ---Tieto TempoTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Roger SandNORTVKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Rolf Kristian KofoedNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Roy RipeNORNesodden SKTeam Ibis NorwayTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Stefano BaldariITAHasle-Løren IL SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Stein NilssenNORNesodden SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
Stian LysakerNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Stig EinesNOR--- ingen klubb ---Team ToreTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Ståle BrunNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
Svein KristoffersenNORGlåmdal SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Svein Tore AakerlundNORHadeland CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Terje GomoNORIF Frøy SykkelGomo racing!Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Theodor Dilling GomoNORKolbotn SKGomo RacingUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
Tom Fagernes NestliNORLørenskog CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
Tom LarsenNORStovnerkameratene SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
Trond GodtlandNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
Truls HaugsethNORIL ROS SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
Ulrik AassNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
Örnolfur ÖrnolfssonNOR--- ingen klubb ---Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
Rad 1-61, totalt 61