Terrengsykkelrittet 2019

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseKlasseStatus
934Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
29Eirik Sverdrup AugdalNORKrokskogen CykleklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
959Eivind FougnerNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
955Elias Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
941Elise Ek HaugNORFollo SKFollo SKUngdomsrittetK15-16Din påmelding er registrert
1Emil Hasund EidNORKloppa offroadklubbHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
927Emil Huss BrøsteNORFollo SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
786Emil InversiniSUINesodden SKNedoverpingla ILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
1001Emilie Marie HaugNORSvelvik SKUngdomsrittetK15-16Din påmelding er registrert
944Emilie TaugNORIF Frøy SykkelUngdomsrittetK15-16Din påmelding er registrert
525Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
678Erik HaugstulenNORGruvelia SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
16Erik HægstadNORLillehammer CykleklubbLillehammer CykleklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
909Erik Johan BrunNOREidsvoll SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
751Erik MartinsenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
691Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelEquinor BILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
292Erik SkogsbergSWE--- ingen klubb ---Åmotfors IFDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
787Erik SørensenNOR--- ingen klubb ---SørensenTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
291Erik Tonstad SchefloNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
783Erland GulbrandsenNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
139Erlend Skjærseth StensøNORTVKNygård SportDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
459Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M17-29Din påmelding er registrert
287Espen AuneNORStovnerkameratene SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
502Espen BjerknesNOR--- ingen klubb ---Team Milslukern - Driv TreningTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
810Espen Haanæs LunøeNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
456Espen SkuggerudNOROttestad ILTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
528Espen ThorstensenNORSagene IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
867Eva AasebøNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
499Evald LinløkkenNORPorsanger CykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
643Felix BreitschädelAUTKolbotn SKUSWE Adventure TeamTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
918Filip JensenNORSK Rye sykkelUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
331Finn Arne LillesethNOREidsvoll SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
533Finn MoeNORRomeriksåsen SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
686Frank Phillip JohansenNORKolbotn SKTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
460Fredrik FlatlandNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M17-29Din påmelding er registrert
695Fredrik H. JuellNOR--- ingen klubb ---CLOVGTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
5Fredrik HaraldsethNORBærum OCKHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
9Fredrik StephansenNORDrøbak-Frogn IL SykkelHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
204Fredrik StormoNORDrammen Cykleklubb - SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
555Frode GravelsæterNORAndebarkji TSKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
606Frode Rasch-OlsenNORSiggerud IdrettslagTeam LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
8Gabriel Cornelis SlingerNORSvelvik SKHard Rocx SwixDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
696Gard Arneson HaugenNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
103Gard WoxholtNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MjuniorDin påmelding er registrert
129Gaute HavikNORForeningen FrikransenDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
609Gaute ReitanNORBirkebeineren IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
275Geir EldeNORNordlysbyen SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
282Geir KjærNORUllevål SKMilslukernDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
754Geir LangliNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
699Geir MalerstuenNORBjørndal IF SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
598Geir Ottar KvernstuenNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
753Geir OttesenNORSteinkjer CykleklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M50-54Din påmelding er registrert
202Georg-A JungårdNORCK ValdresFjellkjeden.no 700Dobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
534George JonesGBR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
742Glenn SeljåsenNORAsker CKTeam Milslukern 2Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
679Glenn ØsterudNORAron SkiklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
19Gregory Mark SawAUSKongsberg IF SykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
531Grzegorz BoguslawskiPOL--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
135Hans Anton BjørndalenNOR--- ingen klubb ---SimoamafianDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
188Hans Christian WilsonNORMILTON Larvik SportsklubbDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M40-49Din påmelding er registrert
123Hans Henrik Grøm-WilkensNOR--- ingen klubb ---Team LuxusDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M30-39Din påmelding er registrert
608Hans Kristian BekkevardNORHalden CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
522Hans Kristian AaenNORFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
812Hans KrügerNORKolbotn SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
602Hans Olav LieNORMILTON Larvik SportsklubbTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
825Hans Petter Skott HansenNORSoon CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
271Hans-Jørgen EngenNORNitelva CKTeam FossDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
905Hedda Steine GulholmNORFollo SKFollo Young and FuriousUngdomsrittetK13-14Din påmelding er registrert
424Helena NyhusNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)KjuniorDin påmelding er registrert
949Helmer BrekkeNORIL HemingIL Heming sykkelUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
521Henning Mjør HagenNORHadeland CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
422Henriette Angelica Bakkeli GötzNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)KjuniorDin påmelding er registrert
969Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
687Henrik HogsnesNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
126Henrik HvidstenNORSkjeberg CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M30-34Din påmelding er registrert
28Henrik Lunder AalrustNORAsker CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
603Henrik SolgaardNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
910Herman Haug SeljåsenNORAsker CKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
67Hildegunn Gjertrud HovdenakNORNesset CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)KseniorDin påmelding er registrert
197Hogne Handeland HaugNORFollo SKFollo SKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
811Hugo SollieNORSande SpKl SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M60+Din påmelding er registrert
101Håkon AmundsenNORSK Rye sykkelDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M17-29Din påmelding er registrert
17Håkon IshoelNOROppdal SKVPGDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)MseniorDin påmelding er registrert
950Håvard ØiomNORRingerike SKUngdomsrittetM13-14Din påmelding er registrert
832Ida MellemNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K30-34Din påmelding er registrert
420Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)KjuniorDin påmelding er registrert
809Ingvar FletenNORAsker CKTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
793Iver HolimanNORSK Rye sykkelTeam SantacruzsyklerTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M55-59Din påmelding er registrert
970Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
591Jacob TreiderNORHolmenkollen CKGin & ShrimpsTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M40-44Din påmelding er registrert
672Jahn Atle HøgbergNORSK Rye sykkelMilslukernTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
971Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelUngdomsrittetM15-16Din påmelding er registrert
693Jamieson PothecaryNORSK Rye sykkelVOTLNC / LetthTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
806Jan EkernNORLørenskog CKDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
296Jan Olav BeitmyrenNORLysaker SportsklubbTeam MeridaDobbel dose (2 runder: M/K sport + M junior + M/K senior elite)M50-59Din påmelding er registrert
680Jan OrderudNORStovnerkameratene SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
523Jan Reidar AndenesNOR--- ingen klubb ---Terrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M35-39Din påmelding er registrert
676Jan Sølve BorlaugNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
677Jan-Tore BratlieNORIF Frøy SykkelTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)M45-49Din påmelding er registrert
868Jane Helen BuråsNORNitelva CKTeam FossTerrengsykkelrittet (1 runde: M/K sport + K junior)K45-49Din påmelding er registrert
Rad 101-200, totalt 572