NM Terrengsykkel XCE

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag1/8 finaleFinaler1/4 finale1/2 finalePrologKlasseStatus
Adele AasgaardNORFollo SKK 8-9Din påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM seniorDin påmelding er registrert
Astrid Moldestad UlfsbølNORCK ElverumK 13-14Din påmelding er registrert
Berit Nordsæter ResellNORTVKK seniorDin påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM seniorDin påmelding er registrert
Eirik Moldestad UlfsbølNORCK ElverumM 15-16Din påmelding er registrert
Elise McKinlayNORNes SKMerida GrassRootK 13-14Din påmelding er registrert
Espen AuneNORStovnerkameratene SykkelM seniorDin påmelding er registrert
Fabian GlenneNORSoon CKM seniorDin påmelding er registrert
Fredrik BådstangenNORSoon CKM seniorDin påmelding er registrert
Frida FodstadNOREidsvoll SKK 15-16Din påmelding er registrert
Fridtjof Richard DigreNORKonnerud IL SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Guro tubaas glendeNORSoon CKK 15-16Din påmelding er registrert
Helene Marie FossesholmNORFiskum IL SykkelK seniorDin påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Johannes Deraas GrimsgaardNORTromsø CKM seniorDin påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Jonas BrandtNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKTeam Sørensen RacingM seniorDin påmelding er registrert
Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM seniorDin påmelding er registrert
Magnus MyrvoldNORSolør CKM seniorDin påmelding er registrert
Marius AuneNORLørenskog CKM 13-14Din påmelding er registrert
markus RindliNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Martin MobråthenNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Martine OpsahlNORIF Frøy SykkelTeam Sørensen RacingK seniorDin påmelding er registrert
Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM seniorDin påmelding er registrert
Nichlas ØveraasenNORSoon CKM 13-14Din påmelding er registrert
Niklas Teige HafstenNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Nils Nordsæter ResellNORTVKM 15-16Din påmelding er registrert
Ola Jåvold LandmarkNORBærum OCKM seniorDin påmelding er registrert
Olaus Oserud BentzenNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Oliver Sørbråten SolbergNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Philip Sander AlnesNORKonnerud IL SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Sander HagenNORSoon CKM 15-16Din påmelding er registrert
Simen FossesholmNORFiskum IL SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Thomas Valli EriksenNORAsker CKM 13-14Din påmelding er registrert
Tobias JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM seniorDin påmelding er registrert
Tobias UtneNORLillehammer CykleklubbM 15-16Din påmelding er registrert
Ulrik TvedtNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
William Høines LarsenNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Rad 1-43, totalt 43