NM Terrengsykkel XCO

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagKlasseStatus
Adele AasgaardNORFollo SKK 8-9Din påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKM 13Din påmelding er registrert
Aksel LaForceNORIF Frøy SykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Albin Littorin SandbuNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Aleksander BjørkvoldNORSoon CKM 14Din påmelding er registrert
Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM Senior eliteDin påmelding er registrert
Aleksander Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM 15Din påmelding er registrert
Alexander HagenNORSoon CKM Master 40-44Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Anders AmundsenNORKonnerud IL SykkelM 14Din påmelding er registrert
Anders BekkevardNORHalden CKM 14Din påmelding er registrert
Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM Senior eliteDin påmelding er registrert
Anders Lohne AarstadNOROdal SykleklubbM 14Din påmelding er registrert
André SolbakkenNORLillehammer CykleklubbM Master 45-49Din påmelding er registrert
Andreas Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Andreas Krohg RøssumNORKvam IL- SykkelM 14Din påmelding er registrert
Andreas SønstebyNORSoon CKM 16Din påmelding er registrert
Anna Littorin SandbuNORSK Rye sykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Anna Stray RongveNORCK HaugalandK Senior eliteDin påmelding er registrert
Arve AustadNORLørenskog CKM Master 50-54Din påmelding er registrert
Astrid Moldestad UlfsbølNORCK ElverumK 14Din påmelding er registrert
Audun NordaasNORCK ElverumM 16Din påmelding er registrert
Audun Øverbye HanssenNORLillehammer CykleklubbM Senior eliteDin påmelding er registrert
August MyrvoldNORSolør CKM 16Din påmelding er registrert
Bendiks AksnesNORVigrestad SKM 15Din påmelding er registrert
Berit Nordsæter ResellNORTVKK Junior eliteDin påmelding er registrert
Birk Møller GundersenNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Birk Strand RønnestadNORLillehammer CykleklubbM 13Din påmelding er registrert
Bjørn BallangrudNORLillehammer CykleklubbM Master 35-39Din påmelding er registrert
Bjørn Berven AgardNORSande SpKl SykkelM 13Din påmelding er registrert
Bjørn FæraasNORCK HaugalandM Master 50-54Din påmelding er registrert
Brage BakkenNORRingerike SKM 14Din påmelding er registrert
Brede ArntzenNORSagene IF SykkelM Master 50-54Din påmelding er registrert
Casper RodeNORNanset IFM 13Din påmelding er registrert
Casper RønningNORHorten og Omegn's CykleklubbM 14Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKM 13Din påmelding er registrert
Celine Gees SolheimNORIF Frøy SykkelK Senior eliteDin påmelding er registrert
Christian Frøyland FossNORIF Frøy SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Christian HolmNORIF Frøy SykkelM 11-12Din påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKM 11-12Din påmelding er registrert
Christoffer RombergNORFredrikstad SKM 14Din påmelding er registrert
Colin EickNORIF Frøy SykkelM Master 45-49Din påmelding er registrert
Daniel Robles LarsenNORIF Frøy SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Dina Lidahl LillejordetNORVang Skiløperforening SykkelK 15Din påmelding er registrert
Dorthe LarsenNORDalane SKK Junior eliteDin påmelding er registrert
Edvard FlåNOROppdal SKM 8-9Din påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Edvard AanestadNORRøa ILM 11-12Din påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKFollo Young & Furious ogM 10Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 375