NM Terrengsykkel XCO

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagKlasseStatus
Adele AasgaardNORFollo SKK 8-9Din påmelding er registrert
Adrian AasgaardNORFollo SKM 13Din påmelding er registrert
Alexander HagenNORSoon CKM Master 40-44Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM Senior eliteDin påmelding er registrert
Astrid Moldestad UlfsbølNORCK ElverumK 14Din påmelding er registrert
Berit Nordsæter ResellNORTVKK Junior eliteDin påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKSoon CkM 11-12Din påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Eirik Moldestad UlfsbølNORCK ElverumM 16Din påmelding er registrert
Elise McKinlayNORNes SKK 14Din påmelding er registrert
Espen AuneNORStovnerkameratene SykkelM Master 50-54Din påmelding er registrert
Fabian GlenneNORSoon CKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Fredrik BådstangenNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Frida FodstadNOREidsvoll SKK 15Din påmelding er registrert
Fridtjof Richard DigreNORKonnerud IL SykkelM 13Din påmelding er registrert
Gjertrud BøNORSoon CKK Master 55-59Din påmelding er registrert
Guro tubaas glendeNORSoon CKK 16Din påmelding er registrert
Helene Marie FossesholmNORFiskum IL SykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK 16Din påmelding er registrert
Johannes Deraas GrimsgaardNORTromsø CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Jonas BrandtNORSK Rye sykkelM 16Din påmelding er registrert
Kjetil WestgaardNORSmaalenene SKM Master 50-54Din påmelding er registrert
Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKTeam Sørensen RacingM Senior eliteDin påmelding er registrert
Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Magnus MyrvoldNORSolør CKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Marius AuneNORLørenskog CKM 13Din påmelding er registrert
markus RindliNORFollo SKM 13Din påmelding er registrert
Martin MobråthenNORRomeriksåsen SKM 15Din påmelding er registrert
Martine OpsahlNORIF Frøy SykkelTeam Sørensen RacingK Senior eliteDin påmelding er registrert
Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Nichlas ØveraasenNORSoon CKM 13Din påmelding er registrert
Niklas Teige HafstenNORSK Rye sykkelM 15Din påmelding er registrert
Nils Nordsæter ResellNORTVKM 15Din påmelding er registrert
Ola Jåvold LandmarkNORBærum OCKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Olaus Oserud BentzenNORRomeriksåsen SKM 15Din påmelding er registrert
Oliver Sørbråten SolbergNORSoon CKM 16Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKM 14Din påmelding er registrert
Philip Sander AlnesNORKonnerud IL SykkelM 13Din påmelding er registrert
pål møllerNORAron SkiklubbM Master 35-39Din påmelding er registrert
Rajeev RaiNORBærum OCKM Master 30-34Din påmelding er registrert
Sander HagenNORSoon CKM 16Din påmelding er registrert
Simen FossesholmNORFiskum IL SykkelM 13Din påmelding er registrert
Thomas Valli EriksenNORAsker CKM 13Din påmelding er registrert
Tobias JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM Senior eliteDin påmelding er registrert
Tobias UtneNORLillehammer CykleklubbM 15Din påmelding er registrert
Truls HaugsethNORIL ROS SykkelM Master 40-44Din påmelding er registrert
Ulrik TvedtNORRomeriksåsen SKM 15Din påmelding er registrert
William Høines LarsenNORRomeriksåsen SKM 15Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 50