Soon Bikeday og NC/UCI rundbane

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagBikeDNC8KlasseStatus
Adrian AasgaardNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Alexander HagenNORSoon CKM Master 40-44Din påmelding er registrert
Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM 8-9Din påmelding er registrert
Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM Senior eliteDin påmelding er registrert
Berit Nordsæter ResellNORTVKK Junior eliteDin påmelding er registrert
Birk EydeNORSoon CKSoon TriathlonklubbM 15-16Din påmelding er registrert
Casper Røvig-MorbechNORSoon CKM 13-14Din påmelding er registrert
Christian SmithNORSoon CKSoon CkM 11-12Din påmelding er registrert
Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Edvard AanestadNORRøa ILM 11-12Din påmelding er registrert
Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKFollo Young & Furious ogM 10Din påmelding er registrert
Eirik KorsvollienNORGlåmdal SKM 13-14Din påmelding er registrert
Eirik Moldestad UlfsbølNORCK ElverumM 15-16Din påmelding er registrert
Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Elise McKinlayNORNes SKMerida GrassRootK 13-14Din påmelding er registrert
Emil Ravnåsen VangenNORFiskum IL SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Emilie Victoria EllingsenNOR--- ingen klubb ---K 6-7Din påmelding er registrert
Fabian GlenneNORSoon CKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Fredrik BådstangenNORSoon CKM Junior eliteDin påmelding er registrert
Fridtjof Richard DigreNORKonnerud IL SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Guro tubaas glendeNORSoon CKK 15-16Din påmelding er registrert
Hanne Sofie Sletten Biørn-LianNORFollo SKK 11-12Din påmelding er registrert
Hedda Brenningen BjørklundNORLillehammer CykleklubbK 15-16Din påmelding er registrert
Helene Marie FossesholmNORFiskum IL SykkelK Junior eliteDin påmelding er registrert
Henrik FjermedalNOROttestad ILM 13-14Din påmelding er registrert
Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM 8-9Din påmelding er registrert
Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK 15-16Din påmelding er registrert
Jakob Deraas GrimsgaardNORTVKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM 11-12Din påmelding er registrert
Knut RøhmeNORRomeriksåsen SKTeam Sørensen RacingM Senior eliteDin påmelding er registrert
Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Magnus Sundal AmundsenNORSolum TSKM 13-14Din påmelding er registrert
Marius AuneNORLørenskog CKM 13-14Din påmelding er registrert
markus RindliNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Martin MobråthenNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Martine OpsahlNORIF Frøy SykkelK Senior eliteDin påmelding er registrert
Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM Senior eliteDin påmelding er registrert
Nichlas ØveraasenNORSoon CKM 13-14Din påmelding er registrert
Niklas Teige HafstenNORSK Rye sykkelM 15-16Din påmelding er registrert
Nils Nordsæter ResellNORTVKM 15-16Din påmelding er registrert
Noah LindenNORFredrikstad SKM 13-14Din påmelding er registrert
Oda Kirstine AanestadNORRøa ILK 13-14Din påmelding er registrert
Ola HellebergNORFiskum IL SykkelM Junior eliteDin påmelding er registrert
Olaus Oserud BentzenNORRomeriksåsen SKM 15-16Din påmelding er registrert
Ole Sigurd Sletten Biørn-LianNORFollo SKM 6-7Din påmelding er registrert
Oliver Sørbråten SolbergNORSoon CKEnergihuset MeridaM 15-16Din påmelding er registrert
Oliver AasgaardNORFollo SKM 13-14Din påmelding er registrert
Philip Sander AlnesNORKonnerud IL SykkelKonnerud IL SykkelM 13-14Din påmelding er registrert
Robin FæraasNORSande SpKl SykkelM Senior eliteDin påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 63