Ryeløpet 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanseForventet nivåKlasseStatus
26Adele F. JohannessenNORVidar, Sportsklubben5 km19:00 - Under 20 minutterK 30 - 39Din påmelding er registrert
34Aleksander SvienNOR--- ingen klubb ---Team Milslukern Driv trening5 km19:00 - Under 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
108Anders RosenlundNOR--- ingen klubb ---Pondusjoggen5 km19:02 - Over 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
32André StangebyeNORLyn Ski5 km19:00 - Under 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
24Andreas BergNOR--- ingen klubb ---5 km19:00 - Under 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
158Andreas FjeldNORRustad IL5 km19:00 - Under 20 minutterM 14 - 15Din påmelding er registrert
112Anita Christiansen NamorkNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterK 40 - 49Din påmelding er registrert
117Anne Søbstad RyeNOR--- ingen klubb ---GE Healthcare BIL5 km19:02 - Over 20 minutterK 60 - 64Din påmelding er registrert
123Anne-Heidi JacobsenNOR--- ingen klubb ---REMA 10005 km19:02 - Over 20 minutterK 40 - 49Din påmelding er registrert
60Anton BlomfeldtNORRustad ILRyetassen18:30 RyetassenRyetassenDin påmelding er registrert
115Asbjørn Dyrnes RæderNOR--- ingen klubb ---5 km19:00 - Under 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
114Astrid Uhrenholdt JacobsenNORHeming, IL5 km19:00 - Under 20 minutterK 30 - 39Din påmelding er registrert
19Bengt Solheimdal JohansenNORRye Sp.Kl.Veritas BIL5 km19:00 - Under 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
121Bengt-Werner EnglundSWEAsker Sk. FriidrettSvorske Løpere5 km19:02 - Over 20 minutterM 65 - 69Din påmelding er registrert
170Berit Matre MørkNORSportsklubben Kraft5 km19:02 - Over 20 minutterK 70 - 74Din påmelding er registrert
116Berte SøbstadNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterK 60 - 64Din påmelding er registrert
159Bjarne BrynningNOR--- ingen klubb ---Horten OC5 km19:02 - Over 20 minutterM 60 - 64Din påmelding er registrert
118Bjarne FarstadNOR--- ingen klubb ---il bryn5 km19:02 - Over 20 minutterM 75 - 79Din påmelding er registrert
133Bjørn EngenNORRye Sp.Kl.Rambøll5 km19:02 - Over 20 minutterM 50 - 59Din påmelding er registrert
5Bjørnar Øhrn JohansenNORRye Sp.Kl.NjårdRyetassen18:30 RyetassenRyetassenDin påmelding er registrert
17Carl Andreas WathneNOR--- ingen klubb ---Thunder Athletics5 km19:00 - Under 20 minutterM 20 - 29Din påmelding er registrert
16Cato RachlewNOR--- ingen klubb ---Conecto5 km19:02 - Over 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
127Catriona Elisabeth McIntyreNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterK 30 - 39Din påmelding er registrert
132Christian Falkenberg KjødeNOR--- ingen klubb ---Finanstilsynet5 km19:02 - Over 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
49Christine Thurmann-MoeNORRøa IL5 km19:00 - Under 20 minutterK 12 - 13Din påmelding er registrert
54Constance Maria UslerNORRustad IL5 km19:00 - Under 20 minutterK 12 - 13Din påmelding er registrert
105Dag ErichsrudNORBUL, IL i5 km19:02 - Over 20 minutterM 65 - 69Din påmelding er registrert
51Eirik GramstadNORVidar, Sportsklubben5 km19:00 - Under 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
154Eirik SørbyeNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterM 12 - 13Din påmelding er registrert
20Elia ThorvikNORNydalens Skiklub5 km19:00 - Under 20 minutterM 14 - 15Din påmelding er registrert
52Elisabeth KollerødNOR--- ingen klubb ---5 km19:00 - Under 20 minutterK 40 - 49Din påmelding er registrert
62Ellen Heiberg WoxholttNOR--- ingen klubb ---SK RyeRyetassen18:30 RyetassenRyetassenDin påmelding er registrert
9Emma Sofia AhnoffNOR--- ingen klubb ---Ryetassen18:30 RyetassenRyetassenDin påmelding er registrert
163Erik Thune RolfsenNORRøa IL5 km19:02 - Over 20 minutterM 12 - 13Din påmelding er registrert
171Erik WendelNOR--- ingen klubb ---Bekk IL5 km19:02 - Over 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
104Espen HelliesenNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
21Finn Erhard JohannessenNOROslostudentenes IK5 km19:00 - Under 20 minutterM 60 - 64Din påmelding er registrert
145Fred TjernsliNORRye Sp.Kl.5 km19:02 - Over 20 minutterM 50 - 59Din påmelding er registrert
151Fredrik Tolås BorbeNORSørkedalens IF5 km19:02 - Over 20 minutterM 14 - 15Din påmelding er registrert
129Frode GeorgsenNOR--- ingen klubb ---Rådtassene5 km19:02 - Over 20 minutterM 50 - 59Din påmelding er registrert
35Geir ThoresenNORRøa IL5 km19:00 - Under 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
153Gjermunn Fløgstad EmmerhoffNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
174gry anita larsenNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterK 40 - 49Din påmelding er registrert
45Hallgeir JuklestadNOR--- ingen klubb ---5 km19:00 - Under 20 minutterM 40 - 49Din påmelding er registrert
44Hanna SørbyeNORRøa IL5 km19:00 - Under 20 minutterK 12 - 13Din påmelding er registrert
59Hanne BlomfeldtNOR--- ingen klubb ---OPIL5 km19:02 - Over 20 minutterK 40 - 49Din påmelding er registrert
160Hanne BorgaasNOR--- ingen klubb ---5 km19:02 - Over 20 minutterK 40 - 49Din påmelding er registrert
106Hanne ØinesNORVidar, Sportsklubben5 km19:02 - Over 20 minutterK 65 - 69Din påmelding er registrert
46Hans Christian AarnesNORNittedal IL5 km19:00 - Under 20 minutterM 30 - 39Din påmelding er registrert
141Hans KumarNORLyn Ski5 km19:02 - Over 20 minutterM 12 - 13Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 137