Landeveiscup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbR1R2R3R4R5R6R7R8R9R10R11KlasseStatus
331Adrian AasgaardNORFollo SKM13-14Din påmelding er registrert
360Aksel Halvorsen GrimstadNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
360Aksel Halvorsen GrimstadNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
400Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
491Amalie ChristensenNOREidsvoll SKK15-16Din påmelding er registrert
316Anders WæhreNORAsker CKM11-12Din påmelding er registrert
Andreas HemminghyttNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
395August SkjoldenNORSmaalenene SKM15-16Din påmelding er registrert
363Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
363Axel FilsethNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
315Birk LilleheierNOR--- ingen klubb ---M11-12Din påmelding er registrert
391Callum GranNORDrøbak-Frogn IL SykkelM15-16Din påmelding er registrert
481Celine Madeleine BraatenNORSK Rye sykkelK13-14Din påmelding er registrert
314Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM11-12Din påmelding er registrert
342Christian Saxegaard KlundNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
461Christoffer Nordal NøstNORCykleklubben NittedalM juniorDin påmelding er registrert
350Christoffer RombergNORFredrikstad SKM13-14Din påmelding er registrert
337Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
347Elias JensenNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
496Eline SkjevdalNORFollo SKK15-16Din påmelding er registrert
493Elise Ek HaugNORFollo SKK15-16Din påmelding er registrert
404Embret Svestad-BårdsengNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
Emil Kvalheim OtterdalNORNes SKM15-16Din påmelding er registrert
406Emil Øfsti Berg-JacobsenNORAsker CKM15-16Din påmelding er registrert
492Emilie TaugNORCykleklubben NittedalK15-16Din påmelding er registrert
361Endre Kvalheim OtterdalNORNes SKM13-14Din påmelding er registrert
418Felix Tobiasson ReinemoNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
332Filip RøttingenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
Fredrik Bødtker FjærliNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
Fredrik Røise BadeNORBærum OCKM15-16Din påmelding er registrert
393Gaute Lien KjølsethNORNesodden SKM15-16Din påmelding er registrert
Halvor BadeNORBærum OCKM13-14Din påmelding er registrert
356Halvor DolvenNORAsker CKM13-14Din påmelding er registrert
362Hassan SharifNORCykleklubben NittedalM13-14Din påmelding er registrert
362Hassan SharifNORCykleklubben NittedalM13-14Din påmelding er registrert
471Henriette StokkeNORIF Frøy SykkelK11-12Din påmelding er registrert
397Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM15-16Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
321Henrik FilsethNORBærum OCKM11-12Din påmelding er registrert
369Herman Vennerød LangedragNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
369Herman Vennerød LangedragNORRe SKM13-14Din påmelding er registrert
463Hugo Olov HarnæsSWESK Rye sykkelM juniorDin påmelding er registrert
313Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11-12Din påmelding er registrert
394Håkon Linner TronsrudNORGlåmdal SKM15-16Din påmelding er registrert
485Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
485Iselin Simensen HermoNORDrøbak-Frogn IL SykkelK13-14Din påmelding er registrert
338Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
311Jacob HoelNORFollo SKM11-12Din påmelding er registrert
333Jacob NilsenNORSK Rye sykkelM13-14Din påmelding er registrert
339Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM13-14Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 113