Raumerrittet 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lagDistanse/øvelseStatus
Andreas LagetNORRomeriksåsen SKTeam Merida Grasroot25km - UNGDOMDin påmelding er registrert
Asbjørn HynneNOR--- ingen klubb ---Norske Skog BIL50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Atle LarsenNOR--- ingen klubb ---EFC50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Bengt Erik WernerNOR--- ingen klubb ---Santander50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Bjørn BlomstrandSWEBærum OCK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Christina MingeNORCK Elverum50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Claes Jørgen BøhnNORHalden CKFresenius Kabi BIL50km - Olav DigreDin påmelding er registrert
Eligijus SlusnysLTU--- ingen klubb ---Gulventreprenøren AS50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Erling Braathen HynneNORGjerdrum IL25km - UNGDOMDin påmelding er registrert
Espen MyhrenNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Freddy StavdalNOR--- ingen klubb ---Team Bring50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Frode BjørganNORSkiptvet IL SykkelSkiptvet IL Sykkel50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Geir HolmsenNORStovnerkameratene Sykkel50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Hans AntonsenNOR--- ingen klubb ---Team Bring50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Harald Kristoffer HanssenNORSK Rye sykkel50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Henning Mjør HagenNORHadeland CKHCK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Ingar SikkerbølNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Ivar SørlieNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
John SørboNORRøyken CK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Jon Andre NilsenNORSarpsborg SK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Kari Anne PaulsenNORSarpsborg SK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Kent SognNORSand IL Terreng50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Kimberly TvedtenNOR--- ingen klubb ---Team Bring50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Lars Erland JørgensenNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Line Slyngen ÅbergNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Mantas MatvejevasLTU--- ingen klubb ---Gulventreprenøren As50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Marie Nesheim SikkerbølNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Olav VikmoenNORSagene IF Sykkel50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Ole Andreas HynneNORRomeriksåsen SK25km - UNGDOMDin påmelding er registrert
Per Kristian RønningNORØkern Cykle KlubbTeam Bring50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Rene NerdrumNOR--- ingen klubb ---Team Foss / Dynea50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Richard HynneNORRomeriksåsen SKHCA Revisjon BIL50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Roy FjellvangNORUllensaker CK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Rune HeideNOR--- ingen klubb ---Team Galskap50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Sondre Bjørgan PungNORSkiptvet IL Sykkel50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Svein MathisenNOR--- ingen klubb ---25km - TRIMDin påmelding er registrert
Sven-Erik ArnebergNOR--- ingen klubb ---Fresenius Kabi BIL50km - Olav DigreDin påmelding er registrert
Thomas HovdaNORRaufoss & Gjøvik SK50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Tom HenriksenNORFrogner IL - SykkelTeam Bring50km - Olavs mennDin påmelding er registrert
Tommy SkaugerudNOREina SpKl Sykkel50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Trygve Fossberg ØisjøfossNOR--- ingen klubb ---25km - TRIMDin påmelding er registrert
Yvonne BergeNOR--- ingen klubb ---50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Øyvind AaNORChristiania Velociped klubb50km/75km - Aldersklasse 17+Din påmelding er registrert
Rad 1-43, totalt 43