Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
8504Adele AasgaardNORFollo SKK6-8Din påmelding er registrert
8050Adrian Karlsrud ArntzenNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
200Adrian MyhrvoldNORIF Frøy SykkelM-junDin påmelding er registrert
1308Adrian AasgaardNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
2208Agathe DigreNORRøa ILK12Din påmelding er registrert
1335Aksel KilanderSWEIL HemingM13Din påmelding er registrert
1200Aksel LaForceNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
8000Aksel ØvrenNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
3024Albert SkogSWESK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1412Aleksander BjørkvoldNORSoon CKM14Din påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
3Aleksander BorchgrevinkNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
203Aleksander Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1516Aleksander NilsenNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
4035Alexander HagenNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1511Alexander Larsen nesdalNORSoon CKM15Din påmelding er registrert
8031Alexander RogstadNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
2106Alva Huss-BrøsteNORFollo SKK11Din påmelding er registrert
Alvin Utsigt-KarlsenNORLørenskog CKM6-8Din påmelding er registrert
2107Amalie Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelK11Din påmelding er registrert
8500Amirah Delima NascimentoNORIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
1126Amund A. TinglumNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
3018Amund Hognestad JensenNOREidsvoll SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1424Anders BekkevardNORHalden CKM14Din påmelding er registrert
12Anders Halland JohannessenNORSoon CKTeam Sørensen RacingM-senDin påmelding er registrert
1420Anders Lohne AarstadNOROdal SykleklubbM14Din påmelding er registrert
3035Anders SeimNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1Andre JohansenNORIF Frøy SykkelM-senDin påmelding er registrert
1703Andre JohansenNORIF Frøy SykkelM sport 17-29Din påmelding er registrert
2209Andrea Pedersen NarmoNORSoon CKK12Din påmelding er registrert
2209Andrea Pedersen NarmoNORSoon CKK12Din påmelding er registrert
1032Andreas Bror KildahlNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1100Andreas Gilbert LeiteNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
9022Andreas Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
1427Andreas HemminghyttNORBærum OCKM14Din påmelding er registrert
1408Andreas LagetNORRomeriksåsen SKM14Din påmelding er registrert
1038Andreas LjåstadNOR--- ingen klubb ---Hakadal ILM10Din påmelding er registrert
3001Andreas NilsenNORFollo SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1607Andreas SønstebyNORSoon CKM16Din påmelding er registrert
2000Ane GuribyNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2204Ane Watndal FollestadNORSoon CKK12Din påmelding er registrert
851Anette Røssum BastnesNORSK Rye sykkelK sport 30-39Din påmelding er registrert
102Anette Røssum BastnesNORSK Rye sykkelK-senDin påmelding er registrert
2017Anniken LønstadNORBærum OCKK10Din påmelding er registrert
1012Anton Schultz FeldtNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
4027Arild VegstøNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1314Aron WikeNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
5011Arve AustadNORLørenskog CKM sport 50-59Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 675