Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
801Kaya Emilie BergeNORBærum OCKK sport 17-29Din påmelding er registrert
851Anette Røssum BastnesNORSK Rye sykkelK sport 30-39Din påmelding er registrert
852Cathrine AndersenNOROdal SykleklubbK sport 30-39Din påmelding er registrert
850Kristin Weyer-LarsenNORBærum OCKK sport 30-39Din påmelding er registrert
854Linn Beate Sinding-LarsenNORBærum OCKK sport 30-39Din påmelding er registrert
853Maiken KallesenNORIF Frøy SykkelIf frøyK sport 30-39Din påmelding er registrert
901Eva AasebøNORSK Rye sykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
900Klara LyngnesNORSagene IF SykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
902Trude Dombestein EldeNORIF Frøy SykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
950Mariama JammehNORIF Frøy SykkelK sport 50-59Din påmelding er registrert
302Johanne Dahl NorlandNORSK Rye sykkelK-junDin påmelding er registrert
300Margrethe Wettre AndreassenNORAsker CKK-junDin påmelding er registrert
301Mia Christine IsdahlNORIF Frøy SykkelK-junDin påmelding er registrert
303Tuva SiggerudNORSoon CKK-junDin påmelding er registrert
102Anette Røssum BastnesNORSK Rye sykkelK-senDin påmelding er registrert
100Celine Gees SolheimNORIF Frøy SykkelK-senDin påmelding er registrert
106Elisabeth SveumNORSK Rye sykkelTrek ToproK-senDin påmelding er registrert
107Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
104Martine StenbroNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
101Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
103Stina BondehagenNORSK Rye sykkelK-senDin påmelding er registrert
105Sunniva DringNORSagene IF SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
2000Ane GuribyNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2017Anniken LønstadNORBærum OCKK10Din påmelding er registrert
2001Astrid Steinvik EkkerenNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2013Celine Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
2013Celine Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
2011Elvira Margareta Åkerstrøm OrheimNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
2015Frida Aurora Sletmoen FagernesNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2010Frida BringsjordNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2002Hedda Haug SeljåsenNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2003Helene Unhjem OvelandNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2021ida østbye støvernNORAaby CKK10Din påmelding er registrert
2006Idun Skjerve-HansenNORSK Rye sykkelK10Din påmelding er registrert
2012julie HaugenNORBærum OCKK10Din påmelding er registrert
2019Kristiane Norback MortensenNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
2004Maja Tangen RisheimNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2009Maren Berven AgardNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
2007Marie AuneNORLørenskog CKK10Din påmelding er registrert
2020Mira HessenIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2018Sanne PedersenNORKjekkas IF SykkelK10Din påmelding er registrert
2005Sara Steine GulholmNORFollo SKK10Din påmelding er registrert
2008Silje De PaoliNORLørenskog CKK10Din påmelding er registrert
2016Sophia Langleite HarmsNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2014Tilde JohnsrudNORRingerike SKK10Din påmelding er registrert
2106Alva Huss-BrøsteNORFollo SKK11Din påmelding er registrert
2107Amalie Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelK11Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 675