Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1038Andreas LjåstadNOR--- ingen klubb ---Hakadal ILM10Din påmelding er registrert
1039Benjamin W AndersenNOR--- ingen klubb ---M10Din påmelding er registrert
1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1425Dennis LieNOR--- ingen klubb ---Team LieM14Din påmelding er registrert
1425Dennis LieNOR--- ingen klubb ---Team lieM14Din påmelding er registrert
8039Eirik Sakshaug-HansenNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8043Eivind GundersenNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
2011Elvira Margareta Åkerstrøm OrheimNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
Emilie Victoria EllingsenNOR--- ingen klubb ---K6-8Din påmelding er registrert
8045Henrik BlütecherNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1132Iver Håseth GundersenNOR--- ingen klubb ---M11Din påmelding er registrert
1026Iver Sveen HenriksenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Sykkelkids 08M10Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---ÅrvollM10Din påmelding er registrert
2019Kristiane Norback MortensenNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
1342Mathias Lønseth-SagengNOR--- ingen klubb ---Sørmarka StisykkelklubbM13Din påmelding er registrert
4036Ole BlokhusNOR--- ingen klubb ---Dogstar - IntenseM sport 40-49Din påmelding er registrert
Oscar Gram CamererNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1042Oskar Graff-KallevågNOR--- ingen klubb ---Årvoll sykkelkids -08M10Din påmelding er registrert
3030Petter JørgensenNOR--- ingen klubb ---M sport 30-39Din påmelding er registrert
8048Phillip FlaaNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1027Tobias Lode WesøeNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyklekidsM10Din påmelding er registrert
1235Tor Even AskautrudNOR--- ingen klubb ---M12Din påmelding er registrert
3022Bjørn Herbrand TretterudNORAndebarkji TSKM sport 30-39Din påmelding er registrert
9027Brede TretterudNORAndebarkji TSKTretterud sportM9Din påmelding er registrert
1704Aslak LindsetmoNORAsker CKM sport 17-29Din påmelding er registrert
1234Bendik Olai Øglænd SveenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1307Benjamin Grønvold LundeNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
9039Brage Holme BrinchNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
8003Christian Unhjem OvelandNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
2015Frida Aurora Sletmoen FagernesNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2002Hedda Haug SeljåsenNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2600Helene Sæterdal SembNORAsker CKK16Din påmelding er registrert
2003Helene Unhjem OvelandNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
1006Henrik HveemNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
2Henrik Lunder AalrustNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
1204Herman Haug SeljåsenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1306Herman Rosenberg RynningNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
9003Håkon Tendø ZwaigNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
Julian Rasmussen KittelsenNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
1301Jørgen NordhagenNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
9510Karoline FlaterudNORAsker CKK9Din påmelding er registrert
9036Kristian FlaterudNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
8Kristoffer Ylven WestgaardNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
1302Lars KippenesNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 675