Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1124Marius Ruud IversenNORLørenskog CKM11Din påmelding er registrert
1319Marius SønstebyNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1354Markus Aspevik HannestadNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
13Markus Eid MellegårdNORSarpsborg SKM-senDin påmelding er registrert
1313markus RindliNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1211Markus RolfsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
2102Marte DolvenNORAsker CKK11Din påmelding er registrert
8033Martin BringsjordNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1405Martin Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1336Martin HaugenNORBærum OCKM13Din påmelding er registrert
8036Martin Mikkelsen ForosNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1506Martin MobråthenNORRomeriksåsen SKM15Din påmelding er registrert
208Martin TjøttaNORBærum OCKM-junDin påmelding er registrert
1206martin zwaigNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
104Martine StenbroNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
2110Martine TorkildsenNORIL HemingK11Din påmelding er registrert
1603Mathias EgebergNORRomeriksåsen SKM16Din påmelding er registrert
9028Mathias Frostad - EngebretsenNORIL HemingM9Din påmelding er registrert
1400Mathias HolmannNORBærum OCKLommedalenM14Din påmelding er registrert
1400Mathias HolmannNORBærum OCKM14Din påmelding er registrert
1217Mathias KahrsNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1342Mathias Lønseth-SagengNOR--- ingen klubb ---Sørmarka StisykkelklubbM13Din påmelding er registrert
2104Mathilde BjørnesenNORIF Frøy SykkelK11Din påmelding er registrert
9507Mathilde DigreNORRøa ILK9Din påmelding er registrert
1702Mats DisenbroenNORMoss CKM sport 17-29Din påmelding er registrert
9Mats Tubaas GlendeNORSoon CKM-senDin påmelding er registrert
9007Mees Van WeerdhuizenNEDIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
301Mia Christine IsdahlNORIF Frøy SykkelK-junDin påmelding er registrert
1414Michael GudimNORLørenskog CKM14Din påmelding er registrert
1325Mikkel Erikstad VestliNORLørenskog CKM13Din påmelding er registrert
1040Mikkel GlomnesNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
8034Mikkel JohansenNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1334Mikkel Nicholai Frostad-EngebretsenNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
1501Mikkel PedersenNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
1004Mikkel Rafen-SparbyNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1136Mikkel RamstadNORNesodden SKM11Din påmelding er registrert
9034Mikkel Setten JohansenNORSoon CKM9Din påmelding er registrert
2306Mildrid Amdal-RasmussenNORAsker CKK13Din påmelding er registrert
9502Mille Elvevoll-RøkenessNORIF Frøy SykkelK9Din påmelding er registrert
2203Mina MobråthenNORRomeriksåsen SKK12Din påmelding er registrert
8506Mina Sofie Amundsen-SteneNORFollo SKK6-8Din påmelding er registrert
2020Mira HessenIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
101Miriam SivertsenNORIF Frøy SykkelTeam MilslukernK-senDin påmelding er registrert
8011Mons Skeie HaugstadNORFollo SKM6-8Din påmelding er registrert
Morten FrøsethNORKolbotn SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4030Morten RotnesNORSmaalenene SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4030Morten RotnesNORSmaalenene SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4030Morten RotnesNORSmaalenene SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
9008Neo Christoffer DalsgardIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
1320Nichlas ØveraasenNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
Rad 401-450, totalt 675