Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
9004Leo Grønvold LundeNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
1016Leon FjelstadNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
8067Leopold KollerudNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
9025Liam FristedtNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
854Linn Beate Sinding-LarsenNORBærum OCKK sport 30-39Din påmelding er registrert
2206Linnea Nordal BergNORSK Rye sykkelK12Din påmelding er registrert
8044Linus JohnsrudNORRingerike SKM6-8Din påmelding er registrert
2108Lisa Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK11Din påmelding er registrert
2300Lisa Kristine JordeNORAsker CKK13Din påmelding er registrert
9030Lucas Weidemann NordbyNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8049Ludvig FloNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1107Ludvig SteenNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
8042Ludvig Varsi RossvollNORBærum OCKM6-8Din påmelding er registrert
1007Ludvik Blichfeldt RødNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
8062Ludvik Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1129Lukas RøkkeNORKolbotn SKM11Din påmelding er registrert
3031Maciej StopinskiPOLFossum IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
2302Madeleine Isabelle Bakkeli GötzNORIF Frøy SykkelK13Din påmelding er registrert
1355Mads KoritovNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
8025Magnus Bakkejord BjørkholtNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
3034Magnus BerganNORModum CKNygård SportM sport 30-39Din påmelding er registrert
3005Magnus CederholmNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1505Magnus FiveNORRomeriksåsen SKM15Din påmelding er registrert
1138Magnus FlaterudNORAsker CKM11Din påmelding er registrert
9041Magnus Grundt GrossmannNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
1017Magnus KahrsNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
8014Magnus Marstein AarnesNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
1002Magnus MolundNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
212Magnus NybergNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1522Magnus NæssetNORFiskum IL SykkelM15Din påmelding er registrert
1318Magnus Vegstø TegnebyNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1321Magnus ØdegaardNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
8010Magnus Aamodt EikemoNORFollo SKM6-8Din påmelding er registrert
853Maiken KallesenNORIF Frøy SykkelIf frøyK sport 30-39Din påmelding er registrert
2004Maja Tangen RisheimNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
3006Marcel MarekCZESK Rye sykkelSuperior RidersM sport 30-39Din påmelding er registrert
1203Marcus Alexander NæssNORCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
1111Marcus Maximillian HansenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1600Marcus Weidemann ErkeNORAsker CKM16Din påmelding er registrert
2009Maren Berven AgardNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
300Margrethe Wettre AndreassenNORAsker CKK-junDin påmelding er registrert
8511Maria ØiomNORRingerike SKK6-8Din påmelding er registrert
950Mariama JammehNORIF Frøy SykkelK sport 50-59Din påmelding er registrert
2007Marie AuneNORLørenskog CKK10Din påmelding er registrert
107Marit SveenNORSK Rye sykkelTeam Sørensen RacingK-senDin påmelding er registrert
1323Marius AuneNORLørenskog CKM13Din påmelding er registrert
Marius BirknesNORAsker CKM14Din påmelding er registrert
7Marius FjeldNORBærum OCKM-senDin påmelding er registrert
9006Marius Nicolai HansenNORIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
Rad 351-400, totalt 675