Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
3029Jørgen FeldtNORFollo SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
9014Jørgen Hansen-NikolaysenNORFollo SKM9Din påmelding er registrert
9042Jørgen KoritovNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
1301Jørgen NordhagenNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1210Jørgen RønNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
4026Jørgen SørensenNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4029Jørn LarsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4029Jørn LarsenNORDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
2205Kamilla AasebøNORSK Rye sykkelK12Din påmelding er registrert
8041Karl Anthony OwenNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
9510Karoline FlaterudNORAsker CKK9Din påmelding er registrert
2301Karoline LongvaNORIF Frøy SykkelK13Din påmelding er registrert
8052Kasper Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM6-8Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1028Kasper Jamt SnekkermoenNOR--- ingen klubb ---ÅrvollM10Din påmelding er registrert
8059Kasper Lippert RøstadNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1521Kasper MeisingsetNORNesodden SKM15Din påmelding er registrert
1413Kasper AasebøNORSK Rye sykkelM14Din påmelding er registrert
801Kaya Emilie BergeNORBærum OCKK sport 17-29Din påmelding er registrert
3004Kjetil UtrimarkNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
5021Kjetil WestgaardNORSmaalenene SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
900Klara LyngnesNORSagene IF SykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
5028Knut Erik KristiansenNORLillehammer CykleklubbM sport 50-59Din påmelding er registrert
4001Kr Jacob JacobsenNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1352Kristian Evenrud BlienNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
9036Kristian FlaterudNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
1123Kristian Heggelund DahlNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
8006Kristian MosvollNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
4033Kristian ØksdahlNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
2019Kristiane Norback MortensenNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
850Kristin Weyer-LarsenNORBærum OCKK sport 30-39Din påmelding er registrert
8507Kristina AasebøNORSK Rye sykkelK6-8Din påmelding er registrert
8021Kristoffer BergNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
8046Kristoffer MikkelsenNORBærum OCKBOCM6-8Din påmelding er registrert
8Kristoffer Ylven WestgaardNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
1041Lars Rynning BoranderNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
5006Lars Birger NielsenNORFollo SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
206Lars Hesby HurumNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1302Lars KippenesNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
4042Lars MoulandNORBærum OCKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4025Lars Sigve PuntervoldNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1000Lars T. StøreNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
4010Lars TvedtNORRomeriksåsen SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4024Lars-Erik GradertNORFossum IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
8024Laurits Høgberg-HoeNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1001Lauritz WiigNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
9500Lea BuhsNORIF Frøy SykkelK9Din påmelding er registrert
8508Lea De PaoliNORLørenskog CKK6-8Din påmelding er registrert
9016Leo Conradi Amundsen-SteneNORFollo SKFollo Young&FuriousM9Din påmelding er registrert
Rad 301-350, totalt 675