Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
2304Jenny Bryntesen WatndalNORSK Rye sykkelK13Din påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
5Jens BergmannNORSK Rye sykkelM-senDin påmelding er registrert
1428Jesper AntonsenNORFredrikstad SKM14Din påmelding er registrert
1021Jesper Moen-HansenNORLørenskog CKM10Din påmelding er registrert
1224Jesper MohaugenNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
1601Jesper RønNORIF Frøy SykkelM16Din påmelding er registrert
1008Jhon Vetle MæhlumNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
Jo Gujord RøisliNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1346Joachim BakkeliNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1109Joakim EllingsenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
4043Joakim SundnesNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4007Joar MarkhusNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
5023Johan ErlandssonSWESK Rye sykkelTatiflettM sport 50-59Din påmelding er registrert
2207Johanne Berven AgardNORSande SpKl SykkelK12Din påmelding er registrert
302Johanne Dahl NorlandNORSK Rye sykkelK-junDin påmelding er registrert
Johanne Marie Norseng GervinNORIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
Johannes Martini BråthenNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1404Johannes Scott-Dahl OttesenNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
8005John Frigstad VaaglandNORIF Frøy Sykkel2011 hvitM6-8Din påmelding er registrert
3010Jon PedersenNORMoss CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1223Jonas Alexsander RindalNORLørenskog CKM12Din påmelding er registrert
1009Jonas Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
9031Jonas AmundsenNORBærum OCKM9Din påmelding er registrert
1215Jonas Bakkebø FjellstadNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1608Jonas BrandtNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
8058Jonas Holtmoen ErikssonNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1330Jonas HøydahlNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
9035Jonas KayNORFollo SKM9Din påmelding er registrert
1110Jonas Løken AubertNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1216Jonas StøylehommenNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1418Jonathan NordraakNORDrøbak-Frogn IL SykkelM14Din påmelding er registrert
9005Jonathan SagvoldenIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
Jonathan SkoglundNORRe SKM13Din påmelding er registrert
1518Jonathan Wærdahl EriksenNORIL HemingHemingM15Din påmelding er registrert
9024Julian Høgberg-HoeNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
Julian Rasmussen KittelsenNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
8057Julian Thorvaldsen ToftebergNORSoon CKSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
1209Julian Vesterhus-JacobsenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
2210Juliane NordraakNORDrøbak-Frogn IL SykkelK12Din påmelding er registrert
2202Julie FiveNORRomeriksåsen SKK12Din påmelding er registrert
2012julie HaugenNORBærum OCKK10Din påmelding er registrert
2211Juni Hagelid NorheimNORSK Rye sykkelK12Din påmelding er registrert
4018Jørgen BotilsrudNORKonnerud IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
9020Jørgen Bredesen HelgenNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
3015Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
3015Jørgen ErtnesNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
Rad 251-300, totalt 675