Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4031helge kolstadNORSagene IF SykkelABB BILM sport 40-49Din påmelding er registrert
1333Helmer BrekkeNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
8045Henrik BlütecherNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
4028Henrik DamDENDrøbak-Frogn IL SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
1500Henrik Eckmann FarstadvollNORIF Frøy SykkelM15Din påmelding er registrert
1606Henrik Falkenberg DoksetNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
1006Henrik HveemNORAsker CKM10Din påmelding er registrert
2Henrik Lunder AalrustNORAsker CKM-senDin påmelding er registrert
1029Henrik M. ForosNORFossum IF SykkelM10Din påmelding er registrert
3037Henrik MühlbradtNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1005Henrik StenshallNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1353Henrik ÅbergeNORKolbotn SKKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
1204Herman Haug SeljåsenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---Oppsal SkiM6-8Din påmelding er registrert
8040Herman Henriksen KildahlNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1306Herman Rosenberg RynningNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1134Herman SjøvaagNORRingerike SKM11Din påmelding er registrert
1106Hermann RuudNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
8019Hermann Røvig-MorbechNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
4006Hogne Handeland HaugNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1700Håkon AmundsenNORSK Rye sykkelM sport 17-29Din påmelding er registrert
207Håkon ArnestadNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
8055Håkon Bruksås HenningNORHasle-Løren IL SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1120Håkon Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM11Din påmelding er registrert
9003Håkon Tendø ZwaigNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
10Håvard MosebyNORSK Rye sykkelTeam Milsluker'nM-senDin påmelding er registrert
1226Håvard ØiomNORRingerike SKM12Din påmelding er registrert
9509Ida Marie Lund TorskangerpollNORFosen SKK9Din påmelding er registrert
2602Ida Sofie HusebyNORSK Rye sykkelK16Din påmelding er registrert
2021ida østbye støvernNORAaby CKK10Din påmelding er registrert
2006Idun Skjerve-HansenNORSK Rye sykkelK10Din påmelding er registrert
8502Ingrid Moen MevoldIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
1205Isak Emilian ArnesenIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
1340Isak SværenNORTofte Fremad IFM13Din påmelding er registrert
8004Iver Bjella UnnebergNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1132Iver Håseth GundersenNOR--- ingen klubb ---M11Din påmelding er registrert
1026Iver Sveen HenriksenNOR--- ingen klubb ---Årvoll Sykkelkids 08M10Din påmelding er registrert
1317Iver SyrristNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
1402Jacob BøymoNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1115Jacob HoelNORFollo SKFollo Young&FuriousM11Din påmelding er registrert
1122Jacob HolmNORSoon CKM11Din påmelding er registrert
4023Jahn Harald BullNORUllevål SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1403Jakob BuhsNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1231Jakob Teigland EngebretsenNORNesodden SKM12Din påmelding er registrert
5022Jan EkernNORLørenskog CKM sport 50-59Din påmelding er registrert
3026Jan Harald ScholzNORBærum OCKM sport 30-39Din påmelding er registrert
4032Jan Sølve BorlaugNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
Rad 201-250, totalt 675