Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
3003Erik Sæbu VatnNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
2101Erle PedersenNORIF Frøy SykkelK11Din påmelding er registrert
1609Erlend Tegneby VegstøNORSoon CKM16Din påmelding er registrert
1104Eskil Alm-EdvardsenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1019Eskil Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
9002Eskil StenshallNORIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
5019Espen AuneNORStovnerkameratene SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
3023Espen MaloNORSmaalenene SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
5016Espen RistvedtNORUllevål SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
901Eva AasebøNORSK Rye sykkelK sport 40-49Din påmelding er registrert
1133Fabian Gilen HoffNORRomeriksåsen SKM11Din påmelding er registrert
1130Fabian LøvåsNOREidsvoll SKM11Din påmelding er registrert
8047Ferdinand LeknesNORIL HemingM6-8Din påmelding er registrert
1213Filip ArntzenNORFollo SKM12Din påmelding er registrert
1222Filip JensenNORSK Rye sykkelSk RyeM12Din påmelding er registrert
1312Filip MartinsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
8501Filippa RøkkumNORIF Frøy SykkelK6-8Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
800Francisca Vivian Da Silva EriksenNORSagene IF SykkelK sport 17-29Din påmelding er registrert
5010Franco Endre GrossoNORSK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
211Fredrik BådstangenNORSoon CKM-junDin påmelding er registrert
3017Fredrik Krey BerntzNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
4020Fredrik LysakerrudNOROdal SykleklubbM sport 40-49Din påmelding er registrert
2015Frida Aurora Sletmoen FagernesNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2010Frida BringsjordNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
2503Frida FodstadNOREidsvoll SKK15Din påmelding er registrert
1401Fridtjof Myhre KvaleidNORIF Frøy SykkelM14Din påmelding er registrert
1030Gabriel NordstrømNORIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingM-senDin påmelding er registrert
6gard brovoldNORIL HemingMaridalen skiklubbM-senDin påmelding er registrert
1605Gard WoxholtNORSK Rye sykkelM16Din påmelding er registrert
3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenM sport 30-39Din påmelding er registrert
3025Gaute HavikNORForeningen FrikransenM sport 30-39Din påmelding er registrert
5017Geir KjærNORUllevål SKM sport 50-59Din påmelding er registrert
6002Gisle LangsletNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
6002Gisle LangsletNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
2604Guro tubaas glendeNORSoon CKK16Din påmelding er registrert
8002Halvor LongvaNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
2201Hanne Sofie Sletten Biørn-LianNORFollo SKK12Din påmelding er registrert
1423Hannes HovNORBærum OCKM14Din påmelding er registrert
6003Hans L. ArentzNORSK Rye sykkelM sport 60+Din påmelding er registrert
2002Hedda Haug SeljåsenNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
2303Hedda Steine GulholmNORFollo SKK13Din påmelding er registrert
1347Heine Lupke TveterNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
2601Helena NyhusNORIF Frøy SykkelK16Din påmelding er registrert
2600Helene Sæterdal SembNORAsker CKK16Din påmelding er registrert
2003Helene Unhjem OvelandNORAsker CKK10Din påmelding er registrert
3021Helge Humberset WangbergNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
Rad 151-200, totalt 675