Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1202Christoffer ÅnensenNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
4038Christopher KahrsNORFollo SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
4011Claes WatndalNORSK Rye sykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
4000Colin EickNORIF Frøy SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
9000Daniel Robles LarsenNORIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
5009David HunterGBRSK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
1425Dennis LieNOR--- ingen klubb ---Team LieM14Din påmelding er registrert
1425Dennis LieNOR--- ingen klubb ---Team lieM14Din påmelding er registrert
205Edvard SandvikNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1225Edvard AanestadNORRøa ILM12Din påmelding er registrert
1003Edvin Sortvik HansenIF Frøy SykkelM10Din påmelding er registrert
1025Eilert NylennaNORNesodden SKM10Din påmelding er registrert
1014Einar Andreas Sletten Biørn-LianNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
8035Einar Lundman-StridkvistSWEFollo SKM6-8Din påmelding er registrert
1043Eirik AskautrudNORNesodden SKM10Din påmelding er registrert
201Eirik Fløtre RørstadNORBærum OCKM-junDin påmelding er registrert
1421Eirik KorsvollienNORGlåmdal SKM14Din påmelding er registrert
1102Eirik RokkeNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
8039Eirik Sakshaug-HansenNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
1300Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1033Eirik StorvikNORBærum OCKM10Din påmelding er registrert
1309Eirik Aamot EikemoNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
1519Eivind FougnerNORSK Rye sykkelM15Din påmelding er registrert
8043Eivind GundersenNOR--- ingen klubb ---M6-8Din påmelding er registrert
4046Eivind MyhreNORBærum OCKM sport 40-49Din påmelding er registrert
9037Eivind Wichmann SkaadenNORAaby CKM9Din påmelding er registrert
1114Eivind Aamodt EikemoNORFollo SKM11Din påmelding er registrert
1015Elias BraathenNORFollo SKM10Din påmelding er registrert
1218Elias Ekroll BjerkeNORRomeriksåsen SKM12Din påmelding er registrert
Elias JohansenNORRingerike SKM6-8Din påmelding er registrert
Elias Lien BenchiNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
8018Elias Lien BenchiNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
2100Eline AspenesNORIF Frøy SykkelK11Din påmelding er registrert
2400Eline Brattegaard SveenNORBærum OCKK14Din påmelding er registrert
2109Eline EkrollNORSande SpKl SykkelK11Din påmelding er registrert
106Elisabeth SveumNORSK Rye sykkelTrek ToproK-senDin påmelding er registrert
2502Elise Ek HaugNORFollo SKK15Din påmelding er registrert
2011Elvira Margareta Åkerstrøm OrheimNOR--- ingen klubb ---K10Din påmelding er registrert
1103Emil August LongvaNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
1310Emil Huss BrøsteNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1613Emil Kvalheim OtterdalNORNes SKM16Din påmelding er registrert
8016Emil Strømdahl JørgensenNORSK Rye sykkelM6-8Din påmelding er registrert
1410Emil Ure IngjerdNORRomeriksåsen SKM14Din påmelding er registrert
2500Emilie TaugNORIF Frøy SykkelK15Din påmelding er registrert
Emilie Victoria EllingsenNOR--- ingen klubb ---K6-8Din påmelding er registrert
1350Endre Kvalheim OtterdalNORNes SKM13Din påmelding er registrert
3012Endre StorløkkenNORHolmenkollen CKM sport 30-39Din påmelding er registrert
9023Erik Eiksund ØksnesNORSK Rye sykkelM9Din påmelding er registrert
1228Erik HovNORBærum OCKM12Din påmelding er registrert
4017Erik MikkelsenNORFossum IF SykkelM sport 40-49Din påmelding er registrert
Rad 101-150, totalt 675