Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
3008Asbjørn Hoel WinnjeNORSK Rye sykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
8001Ask Johan AndenæsNORIF Frøy SykkelM6-8Din påmelding er registrert
1704Aslak LindsetmoNORAsker CKM sport 17-29Din påmelding er registrert
2001Astrid Steinvik EkkerenNORIF Frøy SykkelK10Din påmelding er registrert
4012Atle StubberudNORSoon CKM sport 40-49Din påmelding er registrert
3007Audun Lassen AasNORUllevål SKM sport 30-39Din påmelding er registrert
1113August Borchgrevink Grav-HansenNORFollo SKM11Din påmelding er registrert
8065Axel Tindre SchybergsonNORFossum IF SykkelM6-8Din påmelding er registrert
5025Ben SchreierNORBjørndal IF SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
1234Bendik Olai Øglænd SveenNORAsker CKM12Din påmelding er registrert
1307Benjamin Grønvold LundeNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1039Benjamin W AndersenNOR--- ingen klubb ---M10Din påmelding er registrert
4009Bernt Enge LarsenNORRomeriksåsen SKM sport 40-49Din påmelding er registrert
1512Birk EydeNORSoon CKM15Din påmelding er registrert
204Birk Møller GundersenNORSK Rye sykkelM-junDin påmelding er registrert
1343Birk Nitter HartveitNORBærum OCKM13Din påmelding er registrert
1329Bjørn Berven AgardNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
3022Bjørn Herbrand TretterudNORAndebarkji TSKM sport 30-39Din påmelding er registrert
3019Bjørn-Kristian BratlieNORSagene IF SykkelM sport 30-39Din påmelding er registrert
1035Bjørnar Øhrn JohansenNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1037Boye WangensteenNOR--- ingen klubb ---Årvoll CyclekidsM10Din påmelding er registrert
1426Brage BakkenNORRingerike SKM14Din påmelding er registrert
9039Brage Holme BrinchNORAsker CKM9Din påmelding er registrert
1232Brage LidsheimNORCykleklubben NittedalM12Din påmelding er registrert
1018Brage LundNORRomeriksåsen SKM10Din påmelding er registrert
5026Brede ArntzenNORSagene IF SykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
9027Brede TretterudNORAndebarkji TSKTretterud sportM9Din påmelding er registrert
Bård Gujord RøisliNORIF Frøy SykkelM9Din påmelding er registrert
1611Casper DragetNORSarpsborg SKM16Din påmelding er registrert
1316Casper Røvig-MorbechNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
8017Casper Schau KarlstadNORSoon CKM6-8Din påmelding er registrert
852Cathrine AndersenNOROdal SykleklubbK sport 30-39Din påmelding er registrert
5027Cato Myhren EkvollNORKloppa offroadklubbM sport 50-59Din påmelding er registrert
100Celine Gees SolheimNORIF Frøy SykkelK-senDin påmelding er registrert
2013Celine Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
2013Celine Lien HallgrimsenNORSande SpKl SykkelK10Din påmelding er registrert
5007Christer KarlssonSWESK Rye sykkelM sport 50-59Din påmelding er registrert
1351Christian Alexander KlundNORFredrikstad SKM13Din påmelding er registrert
1101Christian Brembo AndersenNORIF Frøy SykkelM11Din påmelding er registrert
202Christian Frøyland FossNORIF Frøy SykkelM-junDin påmelding er registrert
1013Christian HelmersenNORFollo SKFollo Young&FuriousM10Din påmelding er registrert
1201Christian HolmNORIF Frøy SykkelM12Din påmelding er registrert
9017Christian Marstein OlsenNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
9018Christian MoeNORRomeriksåsen SKM9Din påmelding er registrert
1230Christian Olaus SweenNOREidsvoll SKM12Din påmelding er registrert
1121Christian SmithNORSoon CKM11Din påmelding er registrert
8003Christian Unhjem OvelandNORAsker CKM6-8Din påmelding er registrert
1034Christoffer HalvorsenNORSK Rye sykkelM10Din påmelding er registrert
1422Christoffer RombergNORFredrikstad SKM14Din påmelding er registrert
Rad 51-100, totalt 675