Kalascup 2018

Primærfaner

NrNavnNasjonKlubbTeam/lag2018-R12018-R22018-R32018-R42018-R52018-R62018-R72018-R8KlasseStatus
1308Adrian AasgaardNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1335Aksel KilanderSWEIL HemingM13Din påmelding er registrert
1314Aron WikeNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
1307Benjamin Grønvold LundeNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1343Birk Nitter HartveitNORBærum OCKM13Din påmelding er registrert
1329Bjørn Berven AgardNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
1316Casper Røvig-MorbechNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1351Christian Alexander KlundNORFredrikstad SKM13Din påmelding er registrert
1300Eirik Skotte-HaugerudNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1309Eirik Aamot EikemoNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
1310Emil Huss BrøsteNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1350Endre Kvalheim OtterdalNORNes SKM13Din påmelding er registrert
1312Filip MartinsenNORFollo SKFollo Young&FuriousM13Din påmelding er registrert
1347Heine Lupke TveterNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
1333Helmer BrekkeNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
1353Henrik ÅbergeNORKolbotn SKKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
1306Herman Rosenberg RynningNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1340Isak SværenNORTofte Fremad IFM13Din påmelding er registrert
1317Iver SyrristNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
1346Joachim BakkeliNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1330Jonas HøydahlNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
Jonathan SkoglundNORRe SKM13Din påmelding er registrert
1301Jørgen NordhagenNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1352Kristian Evenrud BlienNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
1302Lars KippenesNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
1355Mads KoritovNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
1318Magnus Vegstø TegnebyNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1321Magnus ØdegaardNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
1323Marius AuneNORLørenskog CKM13Din påmelding er registrert
1319Marius SønstebyNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1354Markus Aspevik HannestadNORRomeriksåsen SKM13Din påmelding er registrert
1313markus RindliNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1336Martin HaugenNORBærum OCKM13Din påmelding er registrert
1342Mathias Lønseth-SagengNOR--- ingen klubb ---Sørmarka StisykkelklubbM13Din påmelding er registrert
1325Mikkel Erikstad VestliNORLørenskog CKM13Din påmelding er registrert
1334Mikkel Nicholai Frostad-EngebretsenNORIL HemingM13Din påmelding er registrert
1320Nichlas ØveraasenNORSoon CKM13Din påmelding er registrert
1324Oliver DamanNORSK Rye sykkelM13Din påmelding er registrert
1345Oliver Odden GranlyNORRingerike SKM13Din påmelding er registrert
1339Oscar RisnesNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1338Philip Sander AlnesNORKonnerud IL SykkelM13Din påmelding er registrert
1303Sebastian A. VeslumNORAsker CKM13Din påmelding er registrert
sigurd FrøsethNORKolbotn SKM13Din påmelding er registrert
1322Sigurd StubberudNORSoon CKMerida Grasroot teamM13Din påmelding er registrert
1331Sivert EkrollNORSande SpKl SykkelM13Din påmelding er registrert
1315Stian Ustvedt GravdalNORFollo SKM13Din påmelding er registrert
1311Stian VestliNORIF Frøy SykkelM13Din påmelding er registrert
1341Storm IngebrigtsenNORFredrikstad SKM13Din påmelding er registrert
1326Syver Udnæseth HolsveNORLørenskog CKM13Din påmelding er registrert
1344Teodor HasselNORBærum OCKM13Din påmelding er registrert
Rad 1-50, totalt 59